نظامی و پزشکی تیم در حال استقرار دوباره به نبرد COVID-19

پزشکی نظامی و حمایت از تیم ها را آغاز کرده اند استقرار به sunbelt متحده ضربه سخت تجدید حیات COVID-19 در تلاش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

پزشکی نظامی و حمایت از تیم ها را آغاز کرده اند استقرار به sunbelt متحده ضربه سخت تجدید حیات COVID-19 در تلاش برای از بین بردن سبب شیوع محلی پرسنل بیمارستان به عنوان آنها در نیویورک و نیوجرسی در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

به درخواست سازمان مدیریت اضطراری فدرال و ایالات متحده در مورد 740 پرسنل نظامی از ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی فرستاده شده اند به تگزاس و کالیفرنیا در روزهای اخیر به کمک شامل گسترش ویروس ارتش ایالات متحده شمالی گفت: در انتشار دوشنبه.

جزئیات بعدی: لباس استتار, پرواز مناسب در حال حاضر خارج از محدوده برای تفنگداران و ملوانان در پنتاگون

"ما متعهد به کمک به کسانی که نیاز دارند به عنوان بخشی از جریان کل-از-امریکا پاسخ" به COVID-19 دگرمن. ژنرال Laura J. Richardson, فرمانده ارتش آمریکا شمالی در بیانیه ای گفت:.

برای برخی در تیم پزشکی آن است که خود را برای بار دوم در یک پشتیبان ماموریت به غير نظامی بوده است.

"این یک افتخار بود که در سن آنتونیو در تگزاس ارائه مراقبت به بیماران در کنار محلی کارکنان بیمارستان گفت:" ارتش سروان. سارا Kopaciewicz مهم پرستار مراقبت.

"من در انجام کار مشابه درمان COVID-19-مثبت بیماران در sharif amiri در واشنگتن قبل از شاغل بودن در اینجا" در یک جاسازی به Christus Westover Hills مرکز پزشکی سن آنتونیو او افزود: با توجه به U. s. Army North انتشار.

در مورد 580 پزشکی و پرسنل پشتیبانی از ارتش و نیروی دریایی در حال استقرار در تگزاس در حالی که یکی دیگر از 160 نیروی هوایی در حال ارسال به کالیفرنیا گفت: ارتش آمریکا شمالی است که نظارت بر عملیات.

اضطراری تبدیل شده است بیشتر حاد در تگزاس که گزارش 5,655 موارد جدید دوشنبه.

تگزاس ثبت کرده است و در مجموع 264,000 مثبت رمان coronavirus موارد و 3,235 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد. علاوه بر این هوستون شهردار سیلوستر ترنر در روز دوشنبه درخواست اجازه از دولت به منظور دو هفته اقامت در خانه خاموش کردن.

کالیفرنیا گزارش 8,460 موارد جدید COVID-19 روز یکشنبه آوردن مجموع آن به بیش از 320,000 و در نتیجه 7,017 مرگ و میر.

در یک بیانیه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: "تگزاس ممنون به وزارت دفاع برای تامین این منابع اضافی به هیوستون و سن آنتونیو به عنوان ما به سرعت گسترش COVID-19 و مراقبت از همکار ما تگزاسی".

اول از 580 پرسنل نظامی ارسال شده به تگزاس وارد جولای 6 و شامل 85-عضو پیشرفته شهری تقویت پزشکی نیروی کار (UAMTF) از 627th بیمارستان مرکز در فورت کرسن, کلرادو, ایالات متحده ارتش شمالی گفت:.

"سربازان ما آموزش روزانه برای حفظ مهارت های بالینی بنابراین ما می توانید ذخیره و حفظ زندگی در هر کجا و هر زمان که ملت تماس داد." سرهنگ Jason هیوز UAMTF-627 فرمانده.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مربوط به: صدها نفر از ارتش و نیروی هوایی استخدام باید آزمایش مثبت برای COVID-19 پس مارس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب