ماسک در Leatherneck مربع: ویروس تغییر دریایی آموزش

Parris در جزیره S. C. — پررونق فریاد از باران خیس دریایی استخدام اکو در سراسر Leatherneck مربع آموزشی حوزه به

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 خرداد 1399

Parris در جزیره S. C. — پررونق فریاد از باران خیس دریایی استخدام اکو در سراسر Leatherneck مربع آموزشی حوزه به سختی خفه توسط ماسک خود را. و به عنوان آنها تنه زدن با بستن کمربند پاسخ به تمرین مربیان در یک ریتمیک اهنگ پارچه سفید در سراسر چهره خود را تنها نشانه های ثبتشده از coronavirus' اثر در تلاش خود را برای تبدیل شدن به تفنگداران دریایی.

اما در راه بزرگ و کوچک, ویروس است که تأثیر آموزش در سپاه تفنگداران دریایی' parris در جزیره استخدام انبار و سراسر نظامی. و دفاع از رهبران می گویند برخی از تنظیمات اثبات مفید است و می تواند تبدیل به دائم.

جزئیات بعدی: ارتش خصوصی را مدال افتخار به فروش می رسد برای بیش از $15,000 توسط خانه حراج

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال جیمز Glynn فرمانده parris در جزیره گفت: نیاز به استخدام به صرف دو هفته در قرنطینه قبل از آموزش خود را تا به حال مزایای غیر منتظره.

"آنها فوق العاده متمرکز در دو هفته روحی و روانی آمادگی برای آنچه که شما بچه ها در حال دیدن امروز," او گفت: در سفر روز شنبه توسط وزیر دفاع علامت Esper. "من فکر می کنم آن را بسیار آشکار آن را به ساخت یک تفاوت. آنها ذهنی متمرکز و آشتی کرده اند به همین دلیل آنها در اینجا هستیم."

تا این هفته, استخدام صرف دو هفته قرنطینه در یک مجتمع بزرگ سفید, چادر و حمام و دوش تریلر بود که به سرعت ساخته شده بر پایه اجازه می دهد تا نظارت بر سلامت و حفظ آنها جدا شده است. اما در حال حاضر استخدام در حال گذراندن دو هفته در خوابگاه در ارگ دریایی کالج چارلستون حدود دو ساعت رانندگی در شمال.

Esper که در سفر چادر منطقه با Glynn گفت جدید احتیاطی از جمله ماسک های اجتماعی فاصله و قرنطینه — را تا حد زیادی کاهش مقدار از دیگر بیماری های تنفسی استخدام به طور سنتی دریافت کنید.

"آنها دیده می شود بسیار پایین تر بیمار حق تماس در سراسر هیئت مدیره وقتی که می آید به عفونت به طوری که آنها در حال رفتن به نگه داشتن آن است. و ما در حال رفتن به نگه داشتن برخی از شیوه های دیگر" گفت: Esper اضافه کرد که با شکستن استخدام به گروه های کوچک تر "آنها دیده می شود یک سطح بالاتر از وحدت و روح. و آنها پیوند می خورند خیلی بیشتر به سرعت."

به عنوان Esper راه می رفت در سراسر خیس زمینه استخدام شد و رفتن را از طریق آنچه که تفنگداران دریایی تماس با "اعتماد به نفس ، آنها clambering بیش از بزرگ ورود موانع و بالا رفتن از برج shimmying در سراسر طناب خطوط صحافی بیش از یک شبکه و نوسانی بیش از جریان آب است. در بخش های دیگر استخدام شدند زوج به نبرد با pugil چوب است که تکرار تفنگ و سرنیزه مبارزه با.

گروهبان دوم ، Katheryn شکارچی یک مربی مته به مدت سه سال در parris در جزیره گفت: تفاوت اصلی او را می بیند با توجه به این ویروس این است که تعدادی از سربازان او در 4 گردان اسکار شرکت کاهش یافته است 70. و او دارای 35 استخدام در تیم ملی خلیج که معمولا نگه دارید تا 64.

طول اولیه بخشی از آموزش زنان که خود را گردان تا حد زیادی جدا از مردان است. سپاه تفنگداران دریایی رهبران قاطعانه دفاع از تفکیک و گفت: این کمک می کند تا به ساخت اعتماد به نفس, اما برخی از اعضای کنگره خواستار تغییر دهید.

در اعتماد به نفس البته زن استخدام شد و با هم روی موانع مختلف در حالی که مرد استخدام شد انجام تست های دیگر.

البته شکارچی گفت: "بسیار مهم است.

"ما بسیاری از سربازان هستند که ترس از ارتفاع, استخدام است که ترس از آب یا ترس از موانع مختلف" او گفت:, و اضافه کرد که البته "در واقع آزمون استخدام' ترس همچنین ایجاد اعتماد به نفس خود را که آنها می توانید انجام مسائل به عنوان طولانی به عنوان آنها تنظیم ذهن خود را به آن."

در بزرگتر تشکل های استخدام, عینک, ماسک, اما در برخی از تست های فیزیکی — حتی کسانی که در آن کار گروهی لازم بود و اجتماعی فاصله غیر ممکن است — ماسک آمد. بسیاری از مته مدرسان عینک ایشان در همه زمان ها به عنوان Esper و همراهان او.

فرماندهان به ذکر است که استخدام کرده بود به پایان رسید خود را دو هفته قرنطینه شدند و در روز 14 از آموزش واقعی -- به طوری که آنها تا به حال شده است تا حد زیادی جدا شده برای حدود یک ماه است. دریایی استخدام به هم parris در جزیره و یا به اردوگاه پندلتون در جنوب کالیفرنیا برای 13 هفته آموزش.

یکی دیگر از تغییر Esper گفته است که نیروهای نظامی اغلب برای رفتن به خانه برای دو هفته پس از فارغ التحصیلی. که ترک متوقف شده است و از آنجا که از virus. به جای تفنگداران دریایی در حال گرفتن سه یا چهار روز کم و یا هیچ وظیفه قبل از گزارش بعدی خود را به تحصیل و یا ایستگاه.

"آنها در حال نشان دادن تا در مرحله بعدی آموزش در شکل بسیار بهتری" گفت: Esper و اشاره کرد که آنها شده اند قادر به بیرون رفتن و مهمانی. او گفت دریایی رهبران "دیدن یک محصول بهتر از ورود به مرحله بعدی آموزش به طوری که آنها در حال شروع به فکر می کنم شاید ما نمی خواهد به بازگشت به 10 روز است."

Glynn گفت: برای استفاده از برنامه ارگ برای قرنطینه توسط الهام گرفته شده بود و مادر خود را در قانون, که او را فرستاده چگونه یک مقاله در مورد کالج ها و نظامی کار می کرد با هم در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر. اما در حالی که دانشگاه با آن دو نفر اتاق کار خوبی Glynn گفت: او باید راه حل دیگری که سر کلاس. او گفت که آنها در حال بررسی چندین گزینه از جمله برخی از نزدیکتر parris در جزیره, اما نه یک تصمیم.

ارتش ساخته شده است که تغییرات مشابه در آن استخدام آموزش است که دیگر 22-هفته البته برای پیاده نظام و زره پوش سربازان. اما به جای جدا کردن ورودی استخدام در یک مکان از راه دور برای دو هفته قرنطینه ارتش رهبران تغییر برنامه دوره.

طرح جدید تغییر کلاس درس و یادگیری به دو هفته اول با کلاس های بسیاری انجام می شود عملا و یا در خارج با کمی تعامل فیزیکی فاصله صندلی و اجتماعی فاصله. استخدام و سپس حرکت به آنچه مقامات ارتش به عنوان یک آموزش حباب که در آن آنها شروع به خود را بیشتر فیزیکی سنتی و مبارزه با آموزش.

هر دو دریایی سپاه و ارتش روی صفحه نمایش برای استخدام این ویروس زمانی که آنها می رسند پردازش ایستگاه و دوباره زمانی که آنها به پایگاه آموزشی. ارتش استخدام به یکی از چهار مراکز آموزشی در Fort Benning, Georgia; فورت جکسون, کارولینای جنوبی; فورت لئونارد وود, میسوری; و فورت طوفان یا گرداب شدید, Oklahoma.

دفاع از رهبران گفته است: "شیفته برای دیدن برخی از خوب آمده از ویروس احتیاطی.

"منظورم این خنده دار است" گفت: Esper به عنوان او پرواز از parris در جزیره "حتی یک بار coronavirus محو یا ما باید واکسن, شما ممکن است با boot camp است که به تولید یک محصول بهتر به خاطر چیزهایی که آموخته است."

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

مرتبط با: تفنگداران دریایی دریافت کردند از مخوف نوار تست در طول Coronavirus بحران

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن