نقد و بررسی راه اندازی شد و به اتهام آزار و اذیت نژادی تعصب در وست پوینت

بازرس کل ایالات متحده در آکادمی نظامی وست پوینت راه اندازی کرده است یک بررسی همه مسائل نژادی در مدرسه پس از سیاه و سفید فارغ التحصیلان به تازگی ادعا که دچار آزار و اذیت نژادی در محترم موسسه مسئولان مدرسه گفته Military.com.

سابق وست پوینت دانشجویان ارائه 40-صفحه پیشنهاد برای ایجاد یک “ضد نژادپرستانه وست پوینت” که در مدرسه رهبری برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند که شامل از بین بردن تمام خاطرات به رهبران مؤتلفه.

جزئیات بعدی: ارتش خصوصی پنجه نرم می کند گناه نیست به برنامه ریزی های مرگبار در کمین واحد خود را

ژوئن 25 پیشنهاد میسازد در عمق برنامه ریزی برای “ریشه کن کردن نژاد پرستی است که چربی های اشباع شده” تاریخ از یک موسسه به اتهام ایجاد آینده از افسران ارتش.

“ما شما را تشویق به خواندن این پیشنهاد را در تمامیت آن به منظور درک شیوع نژادپرستی در آکادمی و چشم انداز ما برای از بین بردن آن,” پیشنهاد متحده است. “اگر ما عمیقا آشفته ما تمسك به این امید که ما Alma Mater خواهد گام های لازم برای قهرمان ارزش آن را حمایت. در حال حاضر زمان برای عمل است.”

پیشنهاد می آید به عنوان کل کشور کشتی با نژادپرستی در پی ناآرامی های مدنی خشونت آمیز در اوایل ماه ژوئن باعث مرگ جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

کسب و کار خودی اولین گزارش در سیاست پیشنهاد که شامل شخصی شهادت فعلی و سابق دانشجویان که ادعا می کنند به تحمل شدید نژادی و آزار و اذیت.

اول سرهنگ سیمون Askew که فارغ التحصیل شد و در سال 2018 نوشت: یک روایت شخصی در این پیشنهاد با عنوان “بومی ضد سیاهی.”

رودز محقق توضیح داد که چگونه او مواجه می شوند نژادپرستی پس از تبدیل شدن به اولین زن سیاه برای تبدیل شدن به وست پوینت اولین کاپیتان یک آرزو نقش رهبری مسئول نظارت بر بیش از 4000 دانشجوی.

“آن که دیر شده بود و من سر به اتاق من. وجود دارد در حال انتظار برای من کوچک بود, سفید, یادداشت درج شده در زیر درب من,” او نوشت. “من باز خورده صفحه که با مته سوراخ کردن بدون امضا. در داخل یک عکس از من برگزاری یک تفنگ فتوشاپیه با یک میمون در صورت بیش از خود من است.”

Askew آگاه بود نژادپرستانه تاریخ به تصویر کشیدن مردم سیاه و سفید به عنوان میمون اما او تعجب اگر تصویر “پیشنهاد چیزی عمیق تر در مورد رهبری,” او نوشت.

“مسابقه را از طریق ذهن من شد تمام سخنرانیها و گفتگوهایی که به من داده بود در گذشته 14 روز به عنوان اولین کاپیتان و اینکه آیا من تا به حال ساخته شده است هر گونه اشتباه,” او نوشت. “این خود بازجویی سوخت در من ترس فلج.

“من می ترسید اگر دیگران می دانست که چگونه عمیقا چنین یک تصویر نهفته که من خواهد بود گفت: — به عنوان سیاه دانشجویان و افسران اغلب گفت: – که این نه اولین و نه می شود آن را آخرین بار که من تجربه نژادپرستی بنابراین من تا به حال بهتر است به آن استفاده می شود. حتی بدتر, آنها را بدانند من به عنوان بیش از حد عاطفی و دراماتیک خود محور ضعیف و همیشه آن را در مورد نژاد.'”

او گفت: “او مجموعه ای را به انجام بی وقفه.

“پس از دریافت بورس تحصیلی رودز من خوش است که من تا به حال در نهایت انجام می شود کافی است. … اما بیشتر نژادپرستانه کاریکاتور و نظرات در ادامه به گردش آنلاین. یکی از محبوب تصاویر حتی به تصویر کشیده من به عنوان شیطان خود را.”

نیز وجود دارد بسیاری از ناشناس شهادت نژادپرستی به اشتراک گذاشته شده توسط دانشجویان در طول یک بررسی انجام شده در بهار سال 2020 با توجه به تجربیات خود در وست پوینت با توجه به پیشنهاد.

یک دانشجوی دانشکده افسری نوشت: “من به نام ‘n—-r’ در طول سال اول در وست پوینت. به من گفته شد که من که قرار بود به غارت کسی چون من سیاه بود. یک دانش آموز ساخته شده طناب دار قرار داده و آن را در سیاه و سفید خود را همخانه میز به عنوان یک شوخی است. من به نام “سفید” از آنجا که من صحبت می کنند هوشمندانه ساخته شده است در این فرض که مردم صحبت می کنند بهتر از مردم سیاه و سفید.”

یکی دیگر از دانشکده افسری نوشت: “من تا به حال یک نژادپرست هم اتاقی خواهد بود که با من تماس n-word و تف بر من. من 4 هنگ تاکتیکی افسر در مورد آن و آنها هیچ چیز نیست.”

یکی دیگر از دانشکده افسری نوشت: “من را دیده اند تبعیض آمیز مجازات است که در آن یک آمریکایی آفریقایی تبار دانشکده افسری مرتکب یک تخلف و دریافت یک شرکت هیئت مدیره با راه رفتن ساعت در حالی که یک زوج دانشجوی دانشکده افسری مرتکب همان تخلف و دریافت تنها یک اخطار شفاهی.”

وست پوینت مقامات اذعان دریافت پیشنهاد و گفت: این آکادمی در حال حاضر شروع به اقداماتی شبیه به ارتش حرکت اخیر در راه اندازی پروژه ورود تلاش برای ریشه کن کردن ناخودآگاه تعصب در صفوف.

آکادمی, اما, شروع بررسی است که در تمام جنبه های مسابقه در محوطه دانشگاه پس از دریافت پیشنهاد, West Point, سخنگوی سرهنگ سرهنگ کریستوفر Ophardt گفت.

“غرب نقطه بازرس کل آغاز شده است یک بررسی جامع از تمام مسائل مربوط به مسابقه در آکادمی; ما را به دقت در نظر گرفتن نتایج حاصل از این بررسی و عمدا آدرس هر یافته” Ophardt گفت.

“آکادمی انتظار دارد همه دانشجویان به درمان با عزت و احترام. ما را به طور جدی در همه اشکال نابرابری نژادی که حاشیه راندن و یا بی ارزش از اعضای تیم ما. وست پوینت را قبول نمی کند, چشم پوشی و یا ترویج نژاد پرستی.”

این پیشنهاد باعث می شود بسیاری از پیشنهادات برای چگونه آکادمی رهبری می توانید شروع به از بین بردن نژاد پرستی در غرب نقطه مانند حذف نام تمام آثار و هنر تجلیل و یا venerating مؤتلفه آمار و ارقام.

“یک دانشجوی دانشکده افسری از خواب بیدار در لی سربازخانه است که به نام Robert E. Lee وست پوینت فارغ التحصیل است که به کشور خود خیانت کرده برای بدترین دلیل ممکن: برای محافظت از ‘ایالت’ حقوق’ به بردگان خود” با توجه به پیشنهاد.

آشتی پلازا یک بنای تاریخی ساخته شده و به تازگی به عنوان سال 2001 خرس یک فهرست از اسامی کسانی که مؤتلفه افسران فارغ التحصیل از وست پوینت سند متحده است.

شش پا نقاشی لی می افزاید: آن آویزان در لابی کتابخانه “که در آن سیاه و سفید خود را برده می ایستد در سمت راست پایین پیشرو لی اسب سفید است.”

فارغ التحصیلان نیز می خواهید مسئولان مدرسه به انجام یک تحقیق کامل از غرب نقطه دهنده شیوه و تاثیر اهدا کنندگان باید در بودجه فدرال عمومی موسسه “به منظور اطمینان حاصل شود که سازمان هایی مانند ایالات دختران کنفدراسیون که قبلا کمک به سفید supremacist آرمان در وست پوینت, آیا قدرت ندارد به انجام این کار” با توجه به پیشنهاد.

این پیشنهاد نیز در تماس های آکادمی به انجام یک بررسی جامع از تمام دروس به “اطمینان از گنجاندن سیاه Latinx و دیگر به حاشیه رانده شده مردم در تالیف و تولید مواد درسی رشته ادبیات و دیگر محتوای دوره.”

هسته علمی کلاس در تقاطع بین نژاد و قومیت و جنسیت و طبقه باید ایجاد شود به عنوان یک نیاز برای هر دانشکده افسری پیشنهاد متحده است.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مربوط به: ‘آن را کمی متناقض:’ سرباز گارد نگه داشتن خط در شهروندان در DC

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>