بهترین میریزد ذخیره سازی حیاط خلوت

برای ماشین ابزار باغ دوچرخه و ابزار قدرت و یا به سادگی کتمان زباله ظروف ذخیره سازی میریزد نقش حیاتی در حفظ مت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 تیر 1399

برای ماشین ابزار باغ دوچرخه و ابزار قدرت و یا به سادگی کتمان زباله ظروف ذخیره سازی میریزد نقش حیاتی در حفظ متری به دنبال شسته و رفته و مرتب. بررسي فايلهاي مورد علاقه ما!

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Storage Shed Options

عکس: istockphoto.com

این که آیا شما نیاز به یک نقطه به فروشگاه چند مایل به قهوهای کشاورزان و یا سرریز جای خود را به مجموعه در حال رشد از DIY ابزار ذخیره سازی ریخته است فوق العاده زمان مفتخر راه حل است. بله وجود دارد یک دلیل این هوای ساختار وسایل حیاط در سراسر کشور! زمانی که فضای پارکینگ است در حق بیمه با دوام (حتی جذاب) ریختن ارائه می کنند برای ذخیره سازی و حفاظت به هر تعداد از اقلام است.

اگر شما نیاز به یک کمی بیشتر فضای ذخیره سازی—اما نه به اندازه کافی برای شروع به فکر کردن در مورد ساختمان ریخته که نشسته بود خود را در آن پایه و اساس (و نیاز به مجوز)—نگه داشتن خواندن. این گزینه ها ارائه یک ترکیب بزرگ از امنیت و دوام و راحتی و سهولت مونتاژ.

The Best Storage Shed Option: Suncast All-Weather Storage Shed

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Suncast همه آب و ذخیره سازی ریخته

این شیروانی-سقف سبک و دو درب با سر ویندوز به Suncast ذخیره سازی ریخته جذاب کلبه نگاه کنید که مناسب بسیاری از حیاط. آن را بیش از فقط خوب به دنبال هر چند: تولید شده از سنگین آب و مقاوم پلی اتیلن به Suncast همه آب و ذخیره سازی ریخته خواهد شد با خیال راحت محافظت از اموال خود را برای سال. آن می آید با یک تقویت طبقه که محکم به اندازه کافی برای نگه داشتن وسایل سنگین و ویژگی های آن دو سقف نورگیرهای که اجازه دهید در نور طبیعی برای کسانی که بار شما در جستجوی چیزی در داخل. این Suncast ریختن اقدامات 5 فوت و 9½ اینچ عرض 2 پا و 4¾ اینچ عمیق و آن را در صدر در 7 فوت و 6¼ اینچ در ارتفاع—بدون نیاز به خم شدن زمانی که شما در ریختن! این Suncast ریختن طراحی شده است برای قرار دادن در کنار و یا پشت یک خانه و یا یک گاراژ داخلی آن ارتفاع باعث می شود آن را یک انتخاب خوب برای ذخیره سازی پایانه اسکی ، و نردبان.

The Best Storage Shed Option: Duramax SideMate Storage Shed

عکس: amazon.com

بهترین سنگین: Duramax SideMate ذخیره سازی ریخته

برای ذخیره سازی اقلام بزرگتر مانند چند دوچرخه و لوازم یدکی و تجهیزات ورزشی در نظر Duramax SideMate سازی ریخته. اگر این واحد به نظر می رسد مانند یک بیت از یک lean-to, چرا که می توان آن را: آن را طراحی شده برای هر دو گرم و نرم در امتداد پشت و یا کنار یک گاراژ یا روی پای خود بایستد. یک پیاده روی-هر چند درب نصب می شود به تناسب در هر دو پایان ریخته و بسته به جایی که شما در موقعیت اسکلت و سقف آن دامنه اجازه می دهد تا آب به اجرا کردن. بر خلاف بسیاری از پلی اتیلن میریزد ذخیره سازی این Duramax SideMate ویژگی های یک سازه فلزی برای افزایش حمایت و ثبات است. دستگیره در را می توان قفل شده با قفل (شامل نمی شود) و قفسه بندی (شامل نمی شود) را می توان نصب شده به جراحی-تقویت ساختار داخل ریخته. این SideMate اقدامات وسيع 4-پا-با-8-پا می ایستد و 73 اینچ بالا در بالاترین نقطه ارائه مقدار زیادی از اتاق را برای ذخیره آیتم های متعدد و بهترین از همه قد بلند اقلام است.

The Best Storage Shed Option: Goplus Wooden Storage Shed

عکس: amazon.com

بهترین نور وظیفه: Goplus چوبی ذخیره سازی ریخته

زیبایی طبیعی و آب و هوا-مقاومت در برابر شاه و کیفیت ساخت و ساز و یک سراشیب آسفالت سقف همه را Goplus چوبی سازی ریختن کامل قفل-نوع واحد برای ذخیره سازی و محافظت از ابزار و لوازم باغ. صاف-سمباده چوب نرم به لمس و ریختن را louver-سبک دو درب ارائه تهویه در حالی که باران و برف ، به علاوه 34"-wide 19"-و 63"-بالا واحد به نظر می رسد بزرگ واقع در پاسیو و یا در کنار گاراژ. این Goplus ریختن همراه با دو تنظیم قفسه های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ذخیره آیتم های کوچکتر و یا حذف شده به طور کامل به جا بلندتر موارد مانند چنگک جمع کردن بیل و نردبان. امن اموال خود را پشت Goplus ریختن های چوبی اسلاید قفل.

The Best Storage Shed Option: KINYING Garden Storage Shed

عکس: amazon.com

بهترین افقی ذخیره سازی ریخته: KINYING باغ سازی ریخته

این KINYING باغ ریختن ارائه می دهد اتاق کافی برای پنهان کردن زباله و یا stashing چیزهایی مانند چوب ابزار, و یا لوازم باغبانی. در واقع ریختن 50 اینچ گسترده 29.1 اینچ عمیق و 41 اینچ ساخت آن به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری دو 35-گالن سطل زباله یا دو قفسه از تجهیزات (آسان به پیکربندی اما شامل نمی شود). سپس دسترسی به اموال خود را از طریق یکی از دو راه: تلنگر باز بالا و یا ورود از طریق مجموعه ای از دو درب ورودی است که با استفاده از دو سیستم قفل. سنگین پلی اتیلن شامل محافظ اشعه ماوراء بنفش به مقاومت در برابر محو شدن و ریختن همراه با کارتن درب مستقیم آب به اجرا کردن.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن