فشار را افزایش می دهد در گارد ساحلی به ممنوعیت مؤتلفه پرچم

در اوایل ماه مارس یک سیاه زن دانشکده افسری گارد ساحلی آکادمی ایستاد در مقابل یک بسته بندی سالن و خواست سر از خدمات مورد یک بیانیه او در مورد ممنوعیت مؤتلفه پرچم.

“من با احترام به درخواست دانم چرا استفاده از مؤتلفه پرچم نمی خواهد کسی توهین دانستن تاریخچه آن و اگر استفاده از چنین موهن شی نه توهین به کسی به خصوص در اینجا ما باید نگران توانایی خود را به طور موثر منجر شود و درک مردم در تمام زمینه های مختلف و اقوام? اگر ما می خواهیم برای حفظ و ایجاد تنوع بیشتر در گارد ساحلی چرا که ما در حرکت به ممنوعیت چنین چیزی ؟ ” کادت که به نام او پرسید.

سوال خود را دنبال گسترده بحث در آکادمی بین Adm. کارل شولتز رئیس گارد و سابق سی ان ان Homeland Security خبرنگار جین Meserve که می خواسته شولتز که آیا گارد ساحلی بود با توجه به ممنوعیت مؤتلفه پرچم به عنوان دریایی سپاه به تازگی انجام داده بود.

شولتز در پاسخ گفت: گارد ساحلی نشده بود ممنوع پرچم اما تغییر سیاست خود در سال 2019 به فرماندهان اختیار به نحوه رسیدگی به چنین تصاویر “اگر آن را نشان داد و آن را توهین به کسی.” او اضافه کرد که گارد ساحلی به تفنگداران دریایی تصمیم گیری است.

“این را از لب من فکر می کنم در برابر قانون اساسی, متمم اول قانون اساسی حقوق, بنابراین ما شیفته چه دریایی سپاه در حال انجام” شولتز گفت. “هر وضعیت در گارد ساحلی تسهیلات که شامل یک مؤتلفه پرچم و یا هر گونه نفرت نماد مورد بررسی قرار می گیرد. از آن خواهد شد بلافاصله برداشته می شود.”

از آنجا که در مارس 4 مکالمه بسیار اتفاق افتاده در جهان از جمله ادامه بهداشت جهانی همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم رنگ و تظاهرات توده ای در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در پی قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس توسط یک افسر پلیس است.

این حوادث منجر به بسیاری از تجدید تماسهای خود را به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از جمله نظامی خدمات مانند گارد ساحلی است.

پرسید: این هفته که آیا شولتز تغییر کرده و موقعیت خود را در پرتو حوادث اخیر گارد ساحلی سخنگوی سرهنگ Cmdr. اسکات مک براید با اشاره به این سرویس به تازگی منتشر شده تنوع و شمول طرح و گفت: در یک ایمیل گفته: “همانطور که ما در ساخت اکثر فراگیر امن و محترمانه محیط زیست برای کل گارد ساحلی جامعه خدمات ادامه گفتگو در مسائل مهم تأثیر تنوع و شمول در گارد ساحلی نیروی کار است.”

برخی از اعضای کنگره باید به waded, بحث, صحبت کردن و تهیه پیش نویس قانون مانند اخیر مجلس پیشنهاد که ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم در تمام وزارت دفاع سایت.

در ژوئن 8 نامه به شولتز دیابت Tammy Duckworth یک دموکرات به نمایندگی از ایالت ایلینوی و سابق ارتش ایالات متحده سرهنگ گفت: “گارد ساحلی “نشان می دهد باید اخلاقی رهبری در به سرعت در حال حرکت به منع نمایش عمومی از مؤتلفه نبرد پرچم به جای انتظار در کنگره به زور اقدام است.”

روز جمعه در کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون به نمایندگی از حزب دموکرات می سی سی پی و رئیس کمیته امنیت داخلی است که نظارت وزارت امنیت داخلی و در نتیجه گارد خواست گارد ساحلی به ممنوعیت پرچم و “اطمینان از نظم و انضباط برای اعضای نظامی یا غیر نظامی کارکنان که نافرمانی از جمله ممنوعیت.”

جدید لندن فصل NAACP به نام بر تامپسون کمیته در تاریخ 30 ژوئن نامه “به حرکت با تمام عمدی سرعت به ممنوعیت brandishing از مؤتلفه نماد از تمام امکانات.”

برخی در گارد ساحلی سوال که چرا فشار از کنگره مورد نیاز است به موسسه تغییر دهید.

“این واقعا یک رسوایی است که ما نیاز به فشار خارجی از کنگره به بان کی مون نژادپرستانه و نفرت نماد استفاده می شود به آزار و اذیت مردم سیاه و سفید در گارد ساحلی. ما در حال حاضر تحت فشار قرار دادند برای حذف آن ناموفق به عنوان گارد ساحلی میل اعضای گروه داد.” Junior درجه کالیب Tvrdy یک سال 2017 گارد ساحلی آکادمی فارغ التحصیل و از بنیانگذاران گارد ساحلی اولین ضد نژادپرستانه عجیب و غریب میل گروهی به نام CG طیف.

داخلی بسیاری در گارد ساحلی را در مورد نیاز به ممنوعیت پرچم از جمله خدمات این گروه میل کرد. این شورا نماینده همه گروه پیوسته — گروه هایی که ایجاد شده در اطراف منافع مشترک و هویت و ترویج فراگیر و متنوع محیط کار — در گارد ساحلی شامل صدها نفر از مردم است.

شورای توصیه می شود به شولتز در سال گذشته که خدمات و منع نمایش مؤتلفه پرچم در هر تکرار در تمام U. s. Coast Guard, تاسیسات و دولت متعلق به مسکن است.

سرهنگ Cmdr. Kimberly Young-McLear عضو شورا گفت: این سیاست به فرماندهی افسران اختیار رسیدگی به موارد متفق پرچم نمایش داده شده “قرار می دهد تعهد در فرد که درک آن را به عنوان آزار و اذیت به شکایت که پس از آن قرار به تفسیر بررسی است.”

جوان-McLear است صحبت کردن در مورد قلدری و آزار و اذیت او مواجه شده در حالی که یک عضو هیئت علمی در آکادمی از جمله در کنگره شنوایی در دسامبر 2019 که Rep. تامپسون کمک آن پس از 18 ماه بررسی توسط کنگره به چه گارد ساحلی دستگیره شکایت شده است. یک بازرس کل گزارش در بر داشت جوان-McLear دریافت کم مارکس در ارزیابی عملکرد پس از او گزارش قلدری و آزار و اذیت او مافوق نقض نظامی Whistleblower قانون حمایت از.

برخی استدلال کرده اند که ممنوعیت مؤتلفه پرچم تا حد زیادی نمادین است و بیشتر باید انجام شود به موسسه سیستمیک تغییر و نگه داشتن آن پاسخگو که با استفاده از نفرت نمادها به عنوان وسیله ای برای سرکوب دیگران است.

“ممنوعیت مؤتلفه پرچم فقط نوک کوه یخ برای از بین بردن نژاد پرستی. من دخالت چندین بار نه تنها به دلیل مؤتلفه پرچم بلکه دیگر الگوهای غیر قانونی سیستمیک نژادپرستی که صدمه سیاه دانشجویان و استادان در گارد ساحلی آکادمی. این شامل یک فقدان کامل از عدالت و پاسخگویی در دو اخیر DHS OIG گزارش می بردند”. رویس جیمز عضو دائمی هیات علمی در آکادمی و از بنیانگذاران CG طیف.

یک گزارش توسط وزارت امنیت داخلی دفتر بازرس کل منتشر شد علنا در ماه گذشته نشان داد که آکادمی سقوط کوتاه در آن دست زدن به با خاک یکسان کردن مبتنی بر آزار و اذیت اتهامات مربوط به دانشجویان و در زمان نیست اقدام انضباطی حتی زمانی که اتهامات اثبات.

یکی از این موارد که اتفاق افتاده در مارس 2017, درگیر یک عکس دو دانشجوی که مطرح شده در مقابل یک مؤتلفه پرچم که یکی از آنها ارسال شده در حساب رسانه های اجتماعی. آکادمی مورد بررسی قرار گرفته اما نه شامل حقوق مدنی کارکنان به عنوان مورد نیاز و فرماندهی در نهایت در بر داشت پست نیست تشکیل یک عمل نفرت و نه مجازات دانشکده افسری درگیر با وجود این محقق در مورد انعقاد او باید منظم. علاوه بر این دستور مشخص نیست که آیا مجوز های ارسال و تشکیل آزار و اذیت که لازم است حتی اگر این اتهام از نفرت است نه اثبات این گزارش گفت:.

از نوادگان بنیانگذار کنفدراسیون نیز خواسته است شولتز به ممنوعیت مؤتلفه پرچم.

دنیس Rucker Krepp که خدمت در گارد ساحلی از سال 1998 تا سال 2002 the great-great-great-granddaughter از هاول کاب بود که دبیر درآمد خدمات برش یک پيشين آژانس از گارد.

یکی از آخرین اقدامات او به عنوان وزیر امور خارجه بود به توصیه گرجی به جدایی از اتحادیه Krepp گفت.

“اجازه می دهد مؤتلفه پرچم به پرواز در گارد ساحلی امکانات حاکی از آن است که این سرویس تایید پدربزرگ من نژاد پرستی و تعصب و من نمی توانم پشتیبانی که” Krepp گفت: در ژوئن 17, نامه به شولتز. “من نمی توانم حمایت از تعصب و نفرت است.”

این مقاله نوشته شده توسط جولیا برگمن از روز لندن خرده. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روز لندن خرده.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im