بهترین Touchless فوستس آشپزخانه برای خانه هوشمند

نگه داشتن دستان خود را با این, شیک, فعال حرکت لوله ها برای خود را غرق.BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 خرداد 1399

نگه داشتن دستان خود را با این, شیک, فعال حرکت لوله ها برای خود را غرق.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Touchless Kitchen Faucet Options

عکس: unsplash.com

بسیاری از ما سنتی لوله ها در آشپزخانه های ما که در آن ما با استفاده از دست ما به نوبه خود دستگیره. اما با پیشرفت های فن آوری وجود دارد راه حل های جایگزین. Touchless لوله ها استاندارد در بسیاری از فضاهای عمومی و در حال حاضر شما می توانید این لوکس در خانه خود را. آنها به شما اجازه می دهد برای تمیز کردن دست های خود را بدون نگرانی از انتقال باکتری ها و یا دوده به شیر آب. فعال حرکت لوله ها نیز صرفه جویی در وقت شما—وجود دارد کمتر از یک نیاز به پاک کردن دستگیره ها و فواره اگر شما هرگز آنها را لمس.

Touchless لوله ها هوشمند تبادل نظر آشپزخانه ایجاد شده برای ارائه راحتی و قابلیت های خود را به زندگی است. آن ضرری ندارد که آنها اضافه کردن یک براق و نگاه به اینده به آشپزخانه خود را به یک سطح کاملا جدید. اگر شما در شکار برای بهترین touchless شیر آب آشپزخانه چک کردن این لیست ما تراکم بالا—این بسیار دارای امتیاز محصولات اضافه کردن لمس اتمام به خود hi-tech ،

  1. بهترین کلی: Moen تاکستان Motionsense شیر
  2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: دلتا لیلاند تک دسته لمسی شیر
  3. ارتقا انتخاب کنید: کولر Simplice پاسخ Touchless شیر
  4. بهترین دو سنسور: Moen Brantford Motionsense شیر
  5. بهترین صدای فعال: Delta Faucet Trinsic VoiceIQ شیر
Best Touchless Kitchen Faucet Options

عکس: depositphotos.com

مزایای استفاده از داشتن یک رابطه Touchless شیر آب آشپزخانه

یک touchless آشپزخانه شیر آب هوشمند لوازم خانگی است که با استفاده از تکنولوژی سنسور حرکت برای فعال کردن جریان آب است. با یک موج از دست خود را و یا یک ظرف در نزدیکی سنسور آب را روشن و خاموش کنید. این تکنولوژی است که معمولا استفاده می شود در دستشویی های عمومی برای از بین بردن نیاز به لمس دستگیره.

دست آزاد فوستس در حال ساخت راه خود را به آشپزخانه در سراسر کشور با توجه به راحتی خود و سازگاری. آنها درست مثل نگاه معمولی لوله ها و مالکان می توانید نصب کنید بیشتر و بدون کمک از یک لوله کش. علاوه بر این touchless گزینه های آب هستند کارآمد است. سنتی شیر مجاز به اجرا به طور مداوم می توانید استفاده کنید تا به دو گالن آب در هر دقیقه در حالی که یک touchless نسخه را منتشر می کنند تنها آب اگر باعث. در اینجا برخی از مزایای دیگر استفاده از یک touchless شیر آب:

  • دست-رایگان فعال سازی بدون نیاز به دست زدن به نوبه خود بر روی آب است که بسیار مفید است به ویژه هنگامی که دست خود را کامل و یا کثیف است.
  • این محدودیت گسترش باکتری ها یا میکروب نگه داشتن سینک و شیر آب بهداشتی.
  • Touchless لوله ها در نظر گرفته ارتقا و افزودن ارزش به خانه خود را.

چه به نظر در هنگام انتخاب بهترین Touchless شیر آب آشپزخانه

مانند سنتی لوله ها touchless مدل های آمده در سبک های مختلف و اندازه. آنها نیز متفاوت است در ویژگی های مانند خود پایان آب-میزان جریان سنسور سبک و منبع قدرت است. در اینجا برخی از ملاحظات را به حساب در هنگام انتخاب touchless فوستس آشپزخانه قبل از خرید شما و برو جلو با جایگزین کردن یکی از قدیمی خود را.

فعال سازی قابلیت

Touchless فوستس آشپزخانه با استفاده از تشخیص حرکت سنسور برای شروع و متوقف کردن جریان آب است. هر دو این جنبه ها را می توان تحت تاثیر قرار چگونه بسیاری از سنسورها و نحوه دقیق آن سنسور هستند. برخی از لوله ها دارای چندین سنسور که باعث افزایش دقت و صحت. سنسور باید بلافاصله شروع با ضربه تند وشدید زدن یک دست و یا ظرف شما باید به موج دست خود را در اطراف در حال انتظار برای سنسور را فعال نمایید. شما نیز نمی خواهید این سنسور باعث می شود هر جزئی حرکت در اتاق منجر به اتلاف آب است. مقایسه تعداد سنسورها و دقت مدل های مختلف touchless لوله ها برای پیدا کردن بهترین برای شما.

منبع تغذیه

سنسور نیاز به یک منبع تغذیه به تابع. دو گزینه وجود دارد وقتی که می آید به منبع تغذیه: باتری و یا یک جریان متناوب (AC) ترانسفورماتور. باتری مدل های ارزانتر هستند اما شما صرف پول بیشتر در تعویض باتری. برخی از مدل ها نیاز به باتری جایگزین چندین بار در ماه. انتخاب یک شیر آب است که انرژی کارآمد کمک خواهد کرد که کاهش هزینه در مصرف باتری.

اگر شما دسترسی به قدرت را در خود غرق کابینه و سپس انتخاب یک مدل است که شاخه را به پریز دلیل آن را به شما صرفه جویی در پول در طول زمان و شما نمی خواهد که برای مقابله با تعویض باتری. اما اگر شما یک اتصال الکتریکی در زیر سینک شما واقعا نمی باید انتخاب خواهد شد و باید با باتری گزینه است. در این مورد سرمایه گذاری در باتری های قابل شارژ برای کمک به کاهش هزینه در طول زمان.

پایان

مانند سنتی لوله ها touchless نسخه های در دسترس پس از اتمام و سبک. Touchless گزینه های در دسترس هستند در کروم و استیل براق نیکل آلیاژ روی و دیگر مواد. انتخاب یک مدل با طراحی و پایان می بخشد با دکور خود را.

از آنجایی که آنها touchless یک شیر آب با پایان براق نیست در معرض ابتلا به اثر انگشت و لکه. اگر شما همیشه با نگاه از بالا درخشش فلزی, اما متنفر برخورد با لکه این یک فرصت بسیار عالی برای آن بروید!

جریان آب

نرخ جریان از یک شیر آب را به شما بگویم چه مقدار آب ثابت استفاده می کند. استاندارد برای اندازه گیری جریان آب در لوله کشی وسایل گالن در هر دقیقه (GPM). دانستن میزان جریان کمک خواهد کرد که تعیین بهره وری از شیر آب قبل از شما آن را خرید. کاهش GPM بیشتر کارآمد شیر آب است و با آب است. در ایالات متحده حداکثر میزان جریان برای فوستس آشپزخانه است 2.2 GPM. این میزان بیش از کافی برای استفاده به طور منظم در یک آشپزخانه.

ویژگی های اضافی

به عنوان با اکثر سخت افزار و لوازم خانگی وجود دارد همیشه فوق العاده زنگ ها و سوت شما می توانید با مدل های خاصی. وقتی که می آید به touchless لوله ها قابل توجه ترین ویژگی های اضافی است که فعال سازی صوتی. مانند دیگر خانه های هوشمند دستگاه شما می توانید یک جفت شیر آب با خود را متصل به صفحه اصلی دستگاه (الکسا و گوگل دستیار) برای فعال کردن صدای فعال ویژگی های مانند محفظه توزیع.

برخی از مدل ها به شما اجازه ایجاد ایستگاه از پیش تنظیم سفارشی. هنگامی که شما "آموزش" و یا برنامه های از پیش تعیین شده شما می توانید میانبر دستورات برای فعال سازی. این لوله همچنین می توانید از تابع بدون دستورات صوتی شما می توانید به نوبه خود آب با فعال کردن سنسور. این ویژگی های اضافه شده نمی آیند با برخی از جنبه های منفی آنها به طور قابل توجهی گران تر و آنها را به طور متصل به پریز برق و از آنجا وجود ندارد باتری گزینه است.

ما تراکم بالا

ما نگاه بهترین touchless فوستس آشپزخانه به را انتخاب کنید پنج است که نیازهای مالکان بودجه طراحی تنظیمات و گزینه پایان. ما همچنین انتخاب بهترین کلی برای عملکرد و راحتی.

Best Touchless Kitchen Faucet Options: Moen-7594ESRS

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Moen تاکستان Motionsense شیر

Moen آن شناخته شده است بالا کالیبر فوستس آشپزخانه. محور Motionsense است که فروشنده به دلیل همه کاره بودن آن و کیفیت بی عیب و نقص. Touchless شیر آب دارای دو سنسور بر روی دهانه یکی در بالای قوس است که شما می توانید تنها با یک موج از دست و دوم است که در زیر آن را با دقت اشاره کردن حرکت خود را به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید دست خود را زیر شیر آب. تاپیک به صورت خودکار خاموش برای کمک به صرفه جویی در مصرف آب است. جمع شدن pull-down رسیدگی می تواند رسیدن به هر جهت خود را غرق و PowerClean از ویژگی های اسپری افزایش قدرت 50 درصد است.

محور Motionsense آسان برای نصب است و می آید در چندین پس از اتمام مانند فولاد ضد زنگ و نیکل, کروم, روغن مالیده برنز و مشکی مات—که همه آنها مقاوم در برابر اثر انگشت و لکه آب. سنسور هستند باطری و مدل همراه با شش باتری AA. این ویژگی های 2.0 GPM و Moen ارائه می دهد باور نکردنی 5 سال گارانتی دیجیتال قطعات برای صلح از ذهن.

Best Touchless Kitchen Faucet Options: Delta-Faucet

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: دلتا لیلاند تک دسته لمسی شیر

به عنوان touchless لوله ها بروید و هر چیزی را که می آید در زیر 300 دلار مقرون به صرفه است, به ویژه هنگامی که یک تولید کننده معتبر مانند دلتا—شناخته شده برای خود را قابل اعتماد و طولانی مدت محصولات—آن را می سازد. دلتا را لیلاند شیر ارائه می دهد یک سبک کلاسیک مخلوط با قابلیت های مدرن است.

مشخصات فنی این شیر یک لمس-در (و نه touchless) که به معنی شما نیاز به ایجاد حداقل تماس با شیر آب برای فعال کردن جریان آب است. با Touch20 تکنولوژی ضربه بزنید در هر نقطه بر روی دهانه (با استفاده از دست و مچ دست و یا ساعد) برای شروع و متوقف کردن جریان آب است. The Leland شامل مفید pull-down طراحی که اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بیشتر و جنبش و دو اسپری حالت برای مقابله با شستشو وظایف و پر کردن ظروف به سرعت. را انتخاب کنید از چهار سريع تر خود را برای مطابقت آشپزخانه: خار فولاد ضد زنگ کروم قطب فولاد ضد زنگ و ونیزی برنز.

اگر شما تا به حال قلب خود را بر روی touchless سپس لیلاند نیست بهترین را انتخاب کنید. با این حال, اگر شما می خواهید یک جامد شیر آب آشپزخانه است که برای سال گذشته برای کمتر از $300, شما نمی توانید به اشتباه با یک دلتا. The Leland خوب است ورود به سطح شیر است که شیر به دست تکنولوژی رایگان.

Best Touchless Kitchen Faucet Options: Kohler-Simplice

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: کولر Simplice پاسخ Touchless شیر

کولر یکی دیگر از نیروگاه های در صفحه اصلی بهبود صنعت بهترین و شناخته شده برای آن محصولات لوله کشی و فوق العاده ضمانت مادام العمر. کولر لوله آیا تمایل به گران تر از دلتا و Moen لوله ها با توجه به تمدید ضمانت نامه آمده است که با هر یک.

با ارگونومیک و مدرن زانویی طراحی Simplice ویژگی های pull-down اسپری سر با سه عملکرد: جریان افزایش و رفت و برگشت اسپری. برای گیر خاک وجود دارد افزایش تکنولوژی است که باعث افزایش جریان رای 30 درصد با فشار یک دکمه. دسته 90 درجه می چرخد به جلو برای جلوگیری از تماس با backsplash.

شیر آب نصب آسان است و دارای یک آداپتور برق AC. A state-of-the-art, سنسور حرکت فعال شدن جریان آب برای قابل اعتماد touchless عملکرد. وجود دارد یک چراغ نشانگر LED به شما اجازه می دانم زمانی که شیر آب عملیاتی است و درجه حرارت حافظه مجموعه از ویژگی های دمای مورد نظر خود را قبل از استفاده از آن. با یک نرخ جریان از 1.5 GPM این شیر آب است کارآمد. حدود 500 دلار این Simplice است یک سرمایه گذاری خوب وقتی که می آید به خود را به روز رسانی ،

Best Touchless Kitchen Faucet Options: Moen-7185ESRS

عکس: amazon.com

4. بهترین دو سنسور: Moen Brantford Motionsense شیر

این Brantford ویژگی های دو سنسور: یکی واقع در پشت زانویی شیر و دیگری در بالای طراحی و ارائه طیف بیشتری برای فعال کردن آب است. اما شیر آب را ادامه خواهد داد به اجرا تا زمانی که شما گام به دور از آن و یا کش رفتن به بالای سنسور. سنسور حرکت مجهز شش باتری AA و یا اختیاری آداپتور AC با قدرت شکاف.

این Brantford یک کم جریان شیر آب آشپزخانه, امتیاز, برای تحویل فقط 1.5 GPM با هوادهی جریان روزمره برای تمیز کردن. بالا قوس دهانه فراهم می کند و قد می رسد برای پر کردن و یا تمیز کردن گلدان های بزرگ در حالی که pull-down گرز را فراهم می کند قدرت مانور برای شستشو و یا شستشو. وجود یک قدرت شستشو برای سنگین تمیز کردن و مکث تابع است که اجازه می دهد تا شما به راحتی توقف جریان آب از سر اسپری.

این برنامه شامل یک اتصال سریع سیستم از Duralock این Brantford آسان است به نصب, از بین بردن نیاز به استخدام یک لوله کش. شیر آب ویژگی های نقطه مقاومت در برابر که باعث کاهش مقیاس لکه بینی از آب سخت در ثابت. مثل همه Moen, فوستس Brantford همراه با گارانتی مادام العمر محدود و دیجیتال قطعات مورد حمایت خود در 5 سال گارانتی.

Best Touchless Kitchen Faucet Options: Delta-Faucet-Trinsic

عکس: amazon.com

5. بهترین صدای فعال: Delta Faucet Trinsic VoiceIQ شیر

اگر شما در حال حاضر هوشمند کنترل صوتی تکنولوژی در خانه شما, دلتا Trinsic خواهد شد ، شامل دلتا اختصاصی نوآوری Trinsic با استفاده از دلتا VoiceIQ تکنولوژی همگام شیر خود را با دستگاه های موجود مانند گوشی های هوشمند و هوشمند بلندگو را فعال کنید توسط آمازون الکسا یا گوگل دستیار. این خانه های هوشمند دستگاه های زمینه صدای خود دستورات و رله آنها را به خود Trinsic.

با یک دستور ساده شما می توانید به سرعت تبدیل شیر آب و آب گرم و توزیع یک فنجان شش اونس, یک گالن و یا هر مقدار دیگر شما می تواند نیاز. شیر آب را توزیع اونس فنجان پیمانه نیم لیتری, چهارم, گالن لیتر میلی لیتر و همچنین نظارت بر آشپزخانه شیر آب استفاده از آب در طول زمان است.

شیر آب با یک عمل ساده لمس در هر نقطه بر روی دهانه و یا اداره خود را با مچ دست و یا ساعد. نیز وجود دارد یک دست شستن از ویژگی های را فراهم می کند که زمان مناسب برای لایه برداری, شستشو و شستشو دست خود را. شما می توانید دمای آب را از در سراسر اتاق با TempSense® چراغ نشانگر نور که تغییر رنگ برای منعکس کردن درجه حرارت آب. طراحی شده توسط شش AA یا شش C باتری و یک AC آداپتور دیوار آن را ویژگی های یک نرخ جریان از 1.8 GPM. بزرگترین حرکت نزولی برای Trinsic است قیمت در حدود $530. آن را ممکن است یک سرمایه گذاری ارزشمند برای smart tech صفحه اصلی.

سوالات متداول در مورد جدید خود را Touchless شیر آب آشپزخانه

Touchless لوله ها معمولا گران تر از همتایان سنتی خود را. بنابراین به می دانم که چگونه کار می کنند قبل از شما سرمایه گذاری در آنها ضروری است از عوامل در نظر گرفتن قبل از خرید.

Q. چگونه touchless فوستس آشپزخانه کار می کند ؟

Touchless لوله ها شامل چهار بخش اصلی است: یک دهانه سنسور پنجره, شیر برقی (یک نوع آهنربای الکتریکی) و منبع قدرت است. سنسور فعال می شود زمانی که شما محل خود را با دست یا شی در نزدیکی سنسور ویندوز و یک سیگنال فرستاده شده به شیر برقی برای باز کردن و اجازه می دهد تا آب به جریان از طریق فواره زدن اب.

Q. آیا یک touchless شیر آب آشپزخانه نیاز به برق ؟

Touchless لوله ها نیاز به یک منبع قدرت برای کنترل حسگرها و شیر برقی. قدرت است که به طور معمول در شکل باتری و یا AC ترانسفورماتور.

س: می توانید یک touchless شیر آب آشپزخانه کار دستی ؟

اکثر touchless فوستس یک دستی سنسور نادیده گرفتن حالت که اجازه می دهد تا شیر به عنوان یک به طور منظم شیر آب در هنگام از دست دادن قدرت.

س: چه مدت باید یک touchless آشپزخانه شیر آب گذشته است ؟

همانطور که با هر محصول آن بستگی به نام تجاری, مواد, و چگونه اغلب شما با استفاده از آن. Touchless لوله ها باید بیشتر قطعات متحرک از نسخه های منظم است که می تواند منجر به بیشتر تعمیرات. عمده مارک شیر آب را ارائه می دهند محدود و ضمانت مادام العمر در touchless گزینه برای سهولت از ذهن است.

Q. چه هستند بهترین برندهای فوستس آشپزخانه?

بالا شیر آب آشپزخانه مارک های Moen, کوهلر و دلتا به عنوان آنها در کیفیت و خدمات به مشتریان و دوام.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن