رئیس جمهور تهمت صحبت می کند و در فورت مک هنری تشبیه خدمت سربازی برای کسانی که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به روز یادبود آدرس در فورت مک هنری در بالتیمور روز دوشنبه تجلیل اخیر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به روز یادبود آدرس در فورت مک هنری در بالتیمور روز دوشنبه تجلیل اخیر و گذشته کاهش یافته است اعضای نظامی و تشبیه خدمات خود را به کسانی که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از این ویروس به عنوان یک "نامرئی دشمن."

"ما سوگواری در کنار هر خانواده است که از دست یک دوست" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اما رئیس جمهور گفت: ملت خواهد بود "پیروز شدن" ویروس تشبیه که نبرد به فورت مک هنری خود مقتدر تاریخ است. وزرای دفاع و داخله و رئیس ستاد مشترک ارتش شد و در دست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در یک بخش از قلعه احاطه شده توسط یک خاکریزی و یک دیوار سنگی. غول آمریکایی پرچم ایستاده بود به سمت راست از روی سکو.

مریلند جمهوریخواه فرماندار لری هوگان حضور نداشت گفت او صرف روز با خانواده اش جشن 64 خود ، شهردار بالتیمور برنارد C. "جک" جوان بود خواست تهمت به تجدید نظر در این بازدید گفت: این مجموعه به عنوان مثال اشتباه به عنوان شهر همچنان تحت اقامت در خانه سفارش به دلیل coronavirus. رئیس شورای شهر Brandon Scott, که در حال اجرا است شهردار همچنین از رئیس جمهور خواستند تا در خانه بمانند.

در میان مهمانان حضور داشت در کنگره ایالات متحده اندی هریس از Baltimore County, تنها جمهوری خواه در این ایالت در کنگره اعلام کرد. هریس را با صدای بلند حمایت برای باز کردن مریلند کسب و کار.

"رئیس جمهور ایالات متحده می آید به مریلند. چرا من نمی تواند در اینجا؟" هریس گفت.

هریس جایگزین بین پوشیدن یک ماسک و یک صورت کامل سپر. بسیاری از تماشاگران -- نشستن در سفید چمن زن صندلی در یک منطقه گیاهی رو سکو -- همچنین عینک ماسک.

شهردار جوان حزب دموکرات برای اولین بار خواسته خواه مغلوب ساختن پیشی جستن به تجدید دیدار پنج شنبه. شهردار می گوید: این شهر همچنان به ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و منابع شهرستان در حال حاضر نازک کشیده با توجه به همه گیر خواهد بود و بیشتر تیره و تار با کمک به ریاست جمهوری مراجعه کنید.

کاخ سفید نمی تکان دادن. "این مردان و زنان شجاع که باید حفظ آزادی های ما برای نسل نیست در خانه بمانند و انتخابات را ندارد و یا او به عنوان افتخارات خود را قربانی با مراجعه به چنین نقطه عطفی تاریخی در کشور ما سابقه" سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت.

فورت مک هنری به روی عموم بسته مارس 28 برای جلوگیری از گسترش COVID-19 که بیمار بیش از 46,000 Marylanders و کشته شدن بیش از 2100. خدمات پارک های ملی, خواص از جمله گراند کانیون شده اند به تدریج بازگشایی در یک رویکرد مرحله به مرحله اما قلعه باقی مانده است تعطیل.

امنیت توسعه یافته به افسران گشت زنی در Patapsco رودخانه. قلعه جدا از رودخانه با سنگ دیواره های دریا قدمت آن به قرن 19. امنیت شامل دما بدون تماس نمایش برای مهمانان.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول با حضور تاج گل-تخمگذار مراسم زودتر در Arlington National Cemetery.

ده ها تن از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران خارج از فورت مک هنری را مسدود کردن ورودی صبح روز دوشنبه. به سختی هر تن ماسک.

برخی از علائم و خواستار آن است که مریلند "بازگشایی" و نشان می دهد همه گیر پاسخ است که پر از شکوفه.

جینا Witcher زانو روی چمن ها به پایان نقاشی کردن پیام خود را در هیئت مدیره پوستر: "همه مشاغل ضروری" آن را بخوانید.

او آمد به رویداد روز دوشنبه با او چهار پسر از جمله یکی از لباس پوشیدن و مانند رئیس جمهور در یک کراوات قرمز و امریکا بزرگ دوباره کلاه. 11-year-old boy لباس پوشیدن و به طور مشابه برای یک اخیر رقص مدرسه است.

همه چیز یک معلم در, Anne Arundel County گفت: در حالی که او را نگه داشته و کار او را غمگین هزاران نفر که از دست داده اند ایشان به دلیل بیماری همه گیر.

"در این مرحله مردم در حال از دست دادن معیشت," او گفت:. "شما باید مردم را به انتخاب برای باز کردن کسب و کار در این نقطه است."

مهم بود که او گفت: برای خانواده آمده ابراز حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن در این روز یادبود.

اما او گفت: آن را احساس نمی کنند لازم است برای او و یا بچه های خود را به همین ماسک. همه چیز می گوید او فکر می کند COVID-19 عمدتا نشان دهنده یک تهدید برای افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای.

"بدن اگر آن را سالم آن را در مبارزه با تعداد زیادی" او گفت:.

مراکز کنترل بیماری ها توصیه می کند مردم پوشیدن پارچه ماسک در عمومی به دلیل آن می تواند کمک به افرادی که ممکن است virus و نمی دانم از انتقال آن به دیگران است.

شین Bloyer, 52, گفت که او آمد از یزد به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن پس از رئیس جمهور اخیرا گفته است که به نظر او مکان عبادت ضروری است و می خواهد کلیساها به بازگشایی شده است.

Bloyer کلیسا شده است برگزاری آنلاین خدمات پس از همه گیر ضربه مریلند اما او می گوید آن را ندارد.

"ما فقط می خواهم به گرد هم می آیند به دعا برای ملت ما," او گفت:.

تظاهرات در خارج از فورت مک هنری در وسط بسیاری از unsuspecting جاگر' به طور منظم راه. به عنوان یک مرد زد طریق او بدبختانه تهمت حامیان و فریاد زد که: "بازگشت به شهرستان!"

دموکرات ها بیشتر خواهان 10 به 1 در بالتیمور و مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت منفور. یک قطار graffitied با فحاشی در برابر تهمت motored توسط در جمع آوری.

اکثریت قریب به اتفاق مردم با تجمع در مقابل ساختمان بنای یادبود ملی ورودی بودند مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

اما والریا Pappas, یک تکنسین آزمایشگاه در آمد در اعتراض به رئیس جمهور و انفعال او احساس می کند منجر به بی شماری بیشتر COVID-19 مرگ و میر.

"همه چیز می تواند متفاوت بوده است برای آمریکایی," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است اولین سفر خود را به بالتیمور به عنوان رئیس جمهور در سپتامبر گذشته پرداختن به ایالات متحده آمریکا و برگزاری یک عقب نشینی در این شهر است. او کاروان مواجه شد با تظاهرات پر سر و صدا در امتداد مرکز شهر مسیر.

در ماه ژوئیه گذشته رئیس جمهور شروع یک رشته از سخنان و نظرات حمله Rep. الیاس کامینگز -- که در ماه اکتبر -- به عنوان به خوبی به عنوان کنگره شهر بالتیمور و 7 کنگره منطقه ای که رئیس جمهور به نام "موش و جوندگان آلوده است." بعد از آن در همان هفته تهمت و اتهام میلیاردها دلار در فدرال کمک به شهرستان "تلف" و "سرقت رفته است." مسئولان شهرستان مورد مناقشه است که ادعا و تهمت هرگز ارائه شواهد.

این مقاله نوشته شده توسط Jeff بارکر و تالیا Richman از بالتیمور خورشید بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 The Baltimore Sun. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب