هزاران نفر از خبازان در حال جمع آوری پول برای زندگی مهم نیست

"ما امیدواریم که این چیزی است که ما می توانیم دوباره به ماه پس از سال به دلیل نباید آن را فقط اتفاق می افتد در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 خرداد 1399

"ما امیدواریم که این چیزی است که ما می توانیم دوباره به ماه پس از سال به دلیل نباید آن را فقط اتفاق می افتد در این سال" سرآشپز شیرینی پائولا بلس گفت: در مصاحبه با خوار. "هنگامی که ما می گویند که Black lives matter' ما نباید فقط آن را می گویند یک بار. ما باید نگه دارید در فریاد آن را از پشت بام تا درست و موثر تغییر اتفاق می افتد. تا زمانی که زندگی من مهم است."

بلس اجرایی آشپز شیرینی از دانش و معرفت و قوم و خویش (و نیز اجرا می شود دونا Dona DC). با همکار سی-بر اساس سرآشپزها شیرینی Willa لو Pelini و غارت Rubba—از Emelie و پاره پاره را بیگل بار بود—آنها راه اندازی نانوا علیه نژادپرستی در 4 ژوئن. این هفته مجازی پخت فروش بسیج هزاران نفر از آشپز خانه به furloughed سرآشپزها—در سراسر کشور, پخت و (با خیال راحت!) توزیع کردن رفتار.

این جمعه همه شرکت کنندگان اهدا خواهد شد اکثریت (بعضی از آنها حمایت همه دیگران تطبیق دو به یک) از درآمد حاصل به یک سازمان اجتماعی مبارزه با نژاد پرستی. این شامل اما نه محدود به سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, سیاه, چشم انداز جمعی. بامیه پروژهو ترانس زنان از رنگ های جمعی.

بسته به موقعیت مکانی خود را, شما هنوز هم می تواند تا شنبه خود را به حمایت از نانوایی محلی و کمک به ساخت یک زاد نژادپرستی فرهنگ است. و شما می توانید یک درمان! اتمام نانوا زیر و پیدا کردن بیشتر شرکت کنندگان در نزدیکی شما با #BakersAgainstRacism. و مطمئن شوید که به دنبال سازمان در @BakersAgainstRacism.

از فروشگاه ما


بلس را پخته تا یک توت فرنگی میوه شور دست و پنجه نرم به فروش می رسد در کنار piña colada کیک آشپز DeAndra بیلی و شکلات نکردم نان موز توسط آشپز ستاره رودریگز. تمام درآمد حاصل خواهد شد رفتن به سیاه و سفید زندگی می کند ماده سی.

Pelini ارائه شده است uber-لوکس sundaes (فکر می کنم: شیر شکلات و وانیل منجمد کاستارد صدر با عسل بادام زمینی بو داده نارگیل-پندن بستنی طلاکاری شده با نارگیل تست و باد صبا بستنی صدر با فاج داغ و گراهام گرد و غبار). همه Pelini را حاصل خواهد بود رفتن به Mamato ایجاد کرد.

Rubba کردم صبحانه تحت پوشش—گرفتن یک قرص نان کدو سبز, برخی از شکلات تکه brioche یا یک گیلاس بیسکویت. (یا همه. یا 10 هر یک از.) همه Rubba را حاصل خواهد بود رفتن به سیاه و سفید زندگی می کند ماده سی, مشترک شهر مزرعهو سی UrbanGreens.

"نیش اندازه سفارش پستی blondies" می خواند Auzerais Bellamy زیستی—کوتاه و شیرین و به نقطه است. یک کلاسیک آموزش دیده آشپز شیرینی که پخته در Bouchon و سپس به خودی دانیل و فرانسوی در لباس های شسته شده بلامی در حال حاضر تمرکز تلاش های خود را در یک بلاندی-تنها نانوایی ("blondery," آن را دریافت کنید). 50 درصد از فروش این هفته خواهد بود رفتن به مساوی عدالت ابتکار.

دوستان خزدار باید در عمل بیش از حد. 100 درصد از فروش Maison de Pawz محدود-اجرا سگ رفتار را نسبت به لاولند بنیاد.

چلسی Kravitz یک نانوا و آشپز مستقر در گلن سر, n. y., and Erin Clarkson, دلار استرالیا بیکر در بروکلین باید تیمی را برای ارائه یک آرایه لذت بخش موضوعات: خمیر ترش و دارچین نان خمیر ترش توت فرنگی ریواس خرده نان و هل و زنجبیل ساندویچ کوکی ها و قهوه ای و کره جو کوکی ها به نام چند. درآمد حاصل از مشترک خود را به فروش خواهد رفت به بامیه پروژه.

این سی مبتنی بر وبلاگ نویس پخت است تا کشت و رفتار از خود سایت دوغ توسط سام. وجود دارد زغال اخته, کشک, میله, شیر نان babka رول و دلپذیری, دیوانه, oaty کوکی ها. 80 درصد از درآمد حاصل خواهد شد رفتن به سیاه Mamas ماده داد.

از L. A. مبتنی بر مرنگ-محور ژوزفین نانوایی پیدا کردن نه تنها امضای خود را حجیم, پری-esque meringues اما بیش از 200 پای پخته شده با بیش از 50 سرآشپزها محلی. تمام درآمد حاصل خواهد شد به محلی Black Lives Matter فصل.

مجموعه ای از پرتلند سنگ.-بر اساس نانوا و وبلاگ نویسان—@oliveandartisan, @evakosmasflores, @stshasteen, @bakingthegoods, @hummingbirdhigh, @cosetteskitchen و @chezlarae—فروش خواهد شد موضوعات خود را (کیک فنجان, چسبناک, میله, کیک, توت فرنگی, کوکی ها, ارد کیک, جم, 'گویند نام او' دستبند!) در محلی دبیرستان روزولت بالا میدان بیس بال. تمام درآمد حاصل خواهد شد رفتن به سمت غذا حاکمیت ائتلاف.

Zoe Kanan و Dianna Daoheung قرار دادن خود را بسیار درخشان پخت noggins با هم خواهد شد و فروش جامائیکا بتس گوشت گاو و توت فرنگی-لعاب کیک پوند (با الهام از همکار فعال بیکر گرجستان گیلمور در سیاه دانه شیرینی Nolita محل این شنبه. تمام درآمد حاصل خواهد شد رفتن به سیاه و سفید فمینیستی پروژه.

همچنین من! اگر شما نمی توانید انتخاب کنید تا در اینجا در N. Y. C. من هم انجام می دهند (فاصله!) قطره-آف و حمل و نقل سفارشات. در ارائه: coconutty mochi کیک با لوبیا قرمز گندم سیاه کیک صدر با hojicha موس, M&M, کوکی خمیر ترش قرص و قهوه شور-گراوند مات کیک های شکلاتی. درآمد حاصل خواهد شد رفتن به سیاه سند چشم انداز جمعی.

دیروز پرسیدم بلس چگونه او احساس در مورد آن همه—و جایی که او امیدوار است فروش پخت خواهد شد پس از این هفته به پایان می رسد. "من احساس می کنم مثل این است که یک راه برای کمک به مردم و مردمی خود را به استفاده از محصولات پخته شده به عنوان یک شکل از اعتراض" او گفت:.

"آنچه باعث می شود من خیلی خوشحال به شنیدن و خواندن پیام از شرکت کنندگان هنگامی که آنها به فروش می رسد" او ادامه داد. "نانوا خانه احساس اعتبار. قبل از این کار آن بود که "من نمی دانم اگر من می تواند شرکت'—اما در حال حاضر آنها را ببینید که چگونه از آن آسان است به جمع آوری پول برای یک علت خوب است."

او راست: فکر می کنم در حال حاضر انجام می دهند مجازی فروش پخت مثل این ماهانه اهدا به سازمان های مختلف در هر زمان—شاید شما از من ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب