بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای فقط £1 با این بازی پاس ارائه

بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی. شما می توانید آتش تا یکی از بهترین آر پی جی تا کنون فقط برای £1 با تش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399

بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی. شما می توانید آتش تا یکی از بهترین آر پی جی تا کنون فقط برای £1 با تشکر از جدیدترین بازی های ایکس باکس تصویب ارائه دهد.

ایکس باکس بازی پاس نهایی – که شامل دسترسی به بازی پاس و ایکس باکس زندگی می کنند – به طور معمول هزینه های کاربران £10.99 در هر ماه اما زمان ثبت نام ارائه بدان معنی است که شما می توانید کیسه یک ماه فقط یک پوند است. ایکس باکس بازی پاس بازیکن ارائه می دهد طیف گسترده ای از بازی ها برای دانلود بازی به عنوان بخشی از آن پرداخت اشتراک با عناوین جدید اضافه شده در هر ماه. در حال حاضر The Witcher 3: Wild Hunt که در منو و آن را یک بازی نمی شود از دست رفته.

این قسط سوم در سری Witcher وحشی شکار می بیند بازیکنان یک بار دیگر در نقش Geralt از Rivia مشهور witcher که سفر در اطراف برخورد با خطرناک و کشنده هیولا.

هنگامی که ما بررسی بازی در آزادی ما شدیدا تحت تاثیر قرار دادن بازی نادر امتیاز 10/10 و آن را تنها بدست بهتر از آن پس با اضافی محتوای قابل دانلود در حال حاضر در دسترس برای تقویت این در حال حاضر مهم داستان است.

گزیده ای از بررسی ما می خواند:

"The Witcher 3: Wild Hunt جدید RPG است که توسط آن دیگر آر پی جی باید در نظر گرفته شود. نه تنها CD Projekt Red تحویل بزرگترین و قانع کننده ترین فانتزی باز جهان که تا کنون دیده ایم اما یک داستان بده و سیستم های است که آن را فوق العاده جذابی محل برای اجرای سوار شدن و حرکت در اطراف."

"آن را هنوز هم دارای قلاب از هر RPG – مبارزه با هیولا برای به دست آوردن تجربه و غارت به سطح بالا و ارتقاء به شما را حتی بهتر در مبارزه با هیولا – اما از آن لذت بیش از حد با محدوده برای اکتشاف و بده که به خوبی اسکریپت های متنوع و پر از شخصیت است. خود را وفادار اسب کار درخشان هر دو به عنوان یک حمل و نقل و به عنوان وسیله ای برای شارژ بی پروا به مبارزه و حتی در اینجا بازی را نشان می دهد هوش هر دو با محدود کردن اثر خود را در جنگ از طریق یک ترس سنج و در داشتن چه طور موثر کروز حالت به آرامی cantering در طول مسیر."

بنابراین وجود بارهای مورد The Witcher 3. اگر شما یک RPG فن با یک ایکس باکس و شما نمی بازی این حال این بازی با تصویب نهایی معامله است که مناسب برای شما. به همان اندازه, اگر شما یک RPG فن در عین حال این می تواند بازی برای شما تبدیل. فقط برای £1 فرصت خیلی خوب را از دست ندهید.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن