PETA به نیروی هوایی: رایگان خود را جدید شاهین

پیشرو سازمان حمایت از حیوانات PETA است و خواستار آن است که نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی رایگان خود را تازه به دست آورد شاهین و اجازه دهید آن را زنده از آن روز پرواز بالاتر از ابرها به جای ساخت کنترل حضور در رویدادهای ورزشی است.

در نامه ای خطاب به آکادمی سرپرست سرهنگ ژنرال Jay B. Silveria این گروه رسما به عنوان شناخته شده مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات گفت: آکادمی جدیدترین عزیزم gyrfalcon سزاوار یک زندگی خارج از مدرسه و دیوار.

“در حالی که خلبانان نیروی هوایی به پرواز آکادمی زنده-پرنده کثافت محروم هستند که همان آزادی است که جدایی برای آنها چه کسانی هستند,” PETA ارشد مدیر برنامه های جوانان مارتا Holmberg گفت: در یک نسخه.

جزئیات بعدی:عمده فضای نیروی واحد به نام دلتا مقامات اعلام

“پرندگان نیستند ورزشی غرفه و PETA خواستار آکادمی را ترک پرندگان وحشی در طبیعت که در آن آنها می تواند افزایش یابد آزادانه و زندگی در صلح” Holmberg گفت.

آکادمی به تازگی اعلام کرد در توییتر آن را به دست آورده بود یک زن جدید gyrfalcon پس از مرگ Aurora — آن 23 سال طلسم — در سال گذشته است. آکادمی در آن زمان گفت: شفق قطبی را مرگ بود به احتمال زیاد از سن و نه مربوط به جراحات او پایدار در طول یک شوخی در آکادمی نظامی ایالات متحده, نیویورک در سال 2018 است. قبل از یک بازی فوتبال دو وست پوینت دانشجویان در زمان او و پر او را به یک جعبه سگ. شفق یافت خونین بال به احتمال زیاد با توجه به تهاجمی پرنده داخل قفس, با توجه به گزارش از نیویورک تایمز.

بومی قطب شمال مناطق شاهین طیف وسیعی از خاکستری تیره به “فوقالعاده سفید” در رنگ با توجه به Audubon Society. زن gyrfalcons به طور معمول قوی تر برگزاری نمایشگاه بزرگتر wingspans و اندازه.

“یک استادیوم پر از جیغ طرفداران چراغ چشمک زن و پررونق سیستم صوتی کاملا نامناسب محیط زیست برای پرندگان به عنوان آنها می تواند تبدیل به گیجی می شود و به طور جدی مجروح یا حتی کشته شده اند” Holmberg گفت: در این نامه است. Holmberg اشاره کرد غرب نقطه حادثه گفت: “این پرندگان نیز در معرض خطر برای کوبیدن به ویندوز, شکستن سست از کنترل خود را و یا حتی در حال لگد توسط بازیکنان.

“این جالب است به حداقل می گویند که آکادمی نیروی هوایی را با شکوه پرندگان در زندان در حالی که آموزش آن به دانشجویان برای پرواز,” او گفت:.

“آن بوده است هرگز روشن تر است که مردم در مقابل با استفاده از حیوانات به عنوان غرفه و یا آنها را وادار به انجام — که توسط Ringling Bros. and Barnum & Bailey Circus’ بسته شدن پس از 146 سال و محدودیت و یا ممنوعیت که نزدیک به 700 سالن و ده ها تن از جوامع در سراسر کشور قرار داده شده بر روی حیوانات نمایشگاه. شناخت این موضع را به عنوان به خوبی به عنوان ظلم و ستم ذاتی در استفاده از موجودات به عنوان کثافت بسیاری از مدارس بازنشسته حیوانات خود را و تغییر به استفاده از لباسهای انسان” Holmberg گفت.

در ضمن آکادمی درخواست نام ایده هایی برای آن نوزاد جدید پرنده شکاری.

در یک پست توییتر مدرسه گفت: آن دانشکده افسری بال خواهد رای در یک نام بعد از این سال, اما خواسته کاربران برای پیشنهادات خود را. “چه نام را شما انتخاب کنید?” پست گفت.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی طلسم رنج ‘زندگی-تهدید و آسیب در ارتش شوخی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>