مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید اخراج نیروی دریایی کاپیتان 'می خواستم به ارنست همینگوی" در نامه هشدار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره اظهار نظر در صورتی مورد سروان. برت Crozier روز چهارشنبه گفت: ر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره اظهار نظر در صورتی مورد سروان. برت Crozier روز چهارشنبه گفت: رییس افسر فرمانده سابق نیروی دریایی منشی که او را اخراج خواهد "بود از دیدن من در یک نقطه خاص."

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به ارائه افکار خود را در مورد اینکه آیا Crozier باید دوباره به عنوان افسر فرمانده این ناو هواپیمابر تئودور روزولت گفت من احساسات من در آن است."

"من نمی دانم او من هرگز صحبت با او" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از کاپیتان. "اما من فکر می کنم او بسیار خوب بود که یک روز خیلی بد.

"و سپس او می خواست می شود ارنست همینگوی" رئیس جمهور افزود: در مقایسه Crozier به معروف نویسنده است. "... او شروع به نوشتن این یادداشت و شما می توانید با انجام این کار زمانی که شما در حال کاپیتان یک کشتی است."

مرتبط با:نیروی دریایی سفارشات عمیق تر بررسی Crozier شلیک بیش از 'سوالات پاسخ داده نشده'

Crozier حذف شد از فرماندهی در اوایل این ماه پس از چهار صفحه نامه نوشت هشدار نیروی دریایی رهبران در مورد موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس, پخش كردن, میان خدمه خود را. اقدام سابق نیروی دریایی وزیر توماس Modly رها Crozier با استناد به از دست دادن اعتماد به نفس بیش از کاپیتان دست زدن به این وضعیت است.

Modly بعد از استعفا از سمت خود پس از پرواز به گوام به آدرس Crozier خدمه جایی که او ساخته شده تفرقه نظرات در مورد کاپیتان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از مردان درگیر در بالا مشخصات حادثه گفت: آنها دو نفر که هر دو روز بد.

"است که می تواند اتفاق می افتد" فرمانده کل قوا گفت. "آنها تحت فشار زیادی به خاطر آن رفت و بسیار عمومی است. آنها خواهید بود از دیدن من در یک نقطه خاص."

مغلوب ساختن پیشی جستن نداد چرا که در آن یا زمانی که او می تواند دیدن Crozier یا Modly.

رئیس جمهور در ادامه به نشانی بحران بهداشت و درمان در کشتی گفت: COVID-19 "گسترش مانند آتش سوزی" سرنشین داشته است.

"این آغاز با دو نفر پس از آن رفت و به 12 نفر و من یک گزارش که دیروز از آن رفت و به 851 مردم," او گفت:. "... آن شروع می شود با یک گروه کوچک و در چهار هفته 800 و برخی از عجیب و غریب مردم است.

"ما فکر کردیم که آن را به پایان در 41," مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده نه توضیح داد که چرا به اعتقاد او این ویروس را متوقف گسترش در میان خدمه در آن نقطه است. زمان Crozier شده بود رها از فرمان COVID-19 موارد در میان خدمه بودند در حال حاضر به 114.

جدید اقدام کری, جیمز مک فرسون در روز چهارشنبه اعلام کرد که این سرویس خواهد بود گسترش تحقیقات خود را به این وضعیت که منجر به Crozier را شلیک. او و رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday ملاقات با وزیر دفاع علامت Esper در روز جمعه و آن را توصیه می شود که Crozier بود نقل مکان کرد و دوباره به موقعیت خود را.

"من سوال پاسخ داده نشده که مقدماتی درخواست شناسایی کرده است که تنها می تواند پاسخ عمیق تر بررسی" McPherson گفت.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:نیروی دریایی آتش سر از مدرسه آموزش هوانوردی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن