بهترین وسایل آشپزی مس برای آشپزخانه

مس تابه را درخشش و عملکرد بالا برای آشپزخانه شما—پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این وسایل آشپزی و توصیه های

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 تیر 1399

مس تابه را درخشش و عملکرد بالا برای آشپزخانه شما—پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این وسایل آشپزی و توصیه های بالا ما.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Copper Cookware Options

عکس: depositphotos.com

مس یک ماده بسیار عالی برای وسایل آشپزی و ارائه موثر انتقال حرارت و توزیع. این نوع فلزی ارائه می دهد حساس به حرارت سطح و اجازه می دهد تا آشپز برای اضافه کردن و یا کاهش حرارت تقریبا بلافاصله. همه وسایل آشپزی مس همان است—زیبا مس سایه معنا نیست که خود را از تابه به خوبی انجام خواهد شد و یا باید از این مواد به عنوان بخشی از ساخت و ساز خود را.

مس فلزی نرم است نه به اندازه کافی با دوام برای ایستادن به rigors از پخت و پز روزانه اگر به تنهایی استفاده می شود. برای جبران وسایل آشپزی مس ساخته شده از ترکیبی از مس و سایر فلزات. این وسایل آشپزی می آید در سه شکل: مس هسته سه لا و مس و سرامیک.

آشپزی با یک هسته مس و/یا مس پایین است که معمولا ساخته شده از آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ با مس دیسک محصور شده در ته ظرف و شاید پوشش بیرونی. سه لا وسایل آشپزی مس است سه ساختار لایه ای از مس و آلومینیوم و فولاد ضد زنگ با ترکیب انتقال حرارت مزایای مس با آلومینیوم و فولاد ضد زنگ. مس و سرامیک ماهی تابه مس-بر اساس صف با پوشیدن سرامیک پوشش نچسب برای راحت تر پخت و پز.

خریداران به دنبال با کیفیت بالا, وسایل آشپزی مس باید در ذهن داشته باشیم چه مقدار زمان آنها در حال حاضر متعهد به حفظ تابه. بهترین وسایل آشپزی مس برای آشپزخانه شما نیز بستگی دارد که چگونه اغلب تابه استفاده می شود اندازه و بودجه.

ما تراکم بالا

با کسانی که خرید ملاحظات در ذهن ما تنگ کردن بازار به این بالا انجام مس مجموعه وسایل آشپزی.

The Best Copper Cookware Option: All-Clad Copper Core 5-Ply Cookware Set

عکس: amazon.com

بهترین مس هسته ای: همه چادری هسته مس 5-طبقه Cookware Set

فولاد ضد زنگ, مس, هسته Cookware Set از همه چادری محکم به اندازه کافی برای هر دو خانه و آشپزخانه حرفه ای. این مجموعه دارای یک اضافی سختی 5-طبقه ساخت و ساز شامل فولاد و آلومینیوم و مس ضخیم هسته ای حتی برای گرم پیچ و تاب-free قدرت و پاسخ. ده قطعه مجموعه شامل 8 اینچ و 10 اینچ تابه سرخ, 2 لیتر و 3 لیتر پز با فولاد ضد زنگ درب 3 لیتر روغن سرخ کرده ظرف با درب و 8 لیتر قابلمه با درب از جنس استنلس استیل. خود را بسیار جلا فولاد ضد زنگ فضای داخلی یک ستاره فشان پایان ساخت آنها نچسب و آسان برای تمیز کردن. دستگیره ها نیز ساخته شده از فولاد ضد زنگ و پرچ با خطوط برای گرفتن امن. تابه همه ظرفشویی و فر امن تا عظیم 600 درجه فارنهایت است.

BulbHead Red Copper 10 PC Ceramic Cookware Set

عکس: amazon.com

بهترین مس سرامیک: BulbHead قرمز مس 10 PC Ceramic Cookware Set

10-قطعه BulbHead قرمز مس Cookware Set امکانات بالا-درجه مس-تزریق سرامیک. آلومینیوم پایه نقل و انتقال گرما به خوبی در حالی که به مس تزریق سرامیک پوشش ایجاد می کند و حتی سطح پخت و پز است که ذاتا نچسب. این BulbHead مجموعه شامل 8 اینچ ماهیتابه 10 اینچی ماهی تابه با درب 1.5 لیتر و 2.5 لیتر پز با درب 6-کوارت قابلمه با درب و یک آلومینیوم بخار پز دادن است. هر قطعه فر امن تا 500 درجه فارنهایت است. این BulbHead تابه باید با استفاده از چوب و یا سیلیکون ظروف برای جلوگیری از خارش و شستن با دست را طولانی زندگی از سرامیک مس پوشش. پس از مس است که یکپارچه به پوشش این BulbHead مجموعه های بیشتر مقرون به صرفه نسبت به سایر وسایل آشپزی مس—آن را یک انتخاب عالی برای آشپز به دنبال آوردن مس به آشپزخانه خود را بدون یک سرمایه گذاری بزرگ است.

The Best Copper Cookware Option: Gotham Steel 10-Piece Frying Pan and Cookware Set

عکس: amazon.com

بهترین FAUX مس: Gotham جراحی 10 قطعه ماهی تابه و Cookware Set

این مس-رنگی cookware set توسط Gotham جراحی می آید در ده قطعه مختلف که عمدتا از آلومینیوم ساخته شده. هر قطعه همراه با تیتانیوم و سرامیک پوشش آنها را ضد خش و نچسب. این پوشش و آلومینیوم ساخت و ساز اجازه می دهد تا برای حتی حرارت توزیع شده است. پخت و پز با این مجموعه بدون نیاز به کره و مارگارین و یا روغن به لطف نچسب از ویژگی های. وعده های غذایی خود را سالم و آسان تر برای تمیز کردن پس از آن. هر مجموعه شامل 1.5 و 2.5 لیتر پز با درب 5 لیتر قابلمه با درب و بخار سینی 8.5 اینچ دور پان و 10.5 اینچ دور تابه با درب. این سبک آشپزی ساخته شده است با پرچ دسته آن را آسان و امن استفاده کنید.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب