منسوخ سیاست تضاد منافع مانع و تلاش برای جلوگیری از آزار و اذیت جنسی: گائو

بیش از یک چهارم از زنان Department of Veterans Affairs کارکنان با تجربه آزار و اذیت جنسی در سال های اخیر با ت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399

بیش از یک چهارم از زنان Department of Veterans Affairs کارکنان با تجربه آزار و اذیت جنسی در سال های اخیر با توجه دولت به پاسخگویی دفتر گزارش منتشر شده روز شنبه.

گائو گزارش برجسته شده منسوخ شده و آزار و اذیت جنسی, سیاست تاخیر در اتمام پیشگیری از آزار و اذیت برنامه اول پیش نویس در سال 2016 و ممکن است تضاد منافع به این دلیل که مدیر که مدیریت شکایات نیز مسئول پرسنل توابع مانند تبلیغات چیزی است که در انطباق با کمیسیون فرصت های برابر شغلی دستورالعمل.

جزئیات بعدی: ما پشت فرانسه در مناقشه با ترکیه بیش از کشتی های جنگی

این گزارش همچنین نشان داد که گروه را داده شکایت در خصوص آزار و اذیت جنسی ناقص بود معنی "VA آگاه است از تمام اتهامات آزار و اذیت جنسی در سراسر سازمان است."

گائو در بر داشت که 22 درصد از تمام کارکنان با تجربه آزار و اذیت جنسی, با توجه به شایستگی سیستم های حفاظت در هیئت مدیره بررسی از اواسط سال 2014 تا اواسط سال 2016. VA بالاترین نرخ از آزار و اذیت جنسی از 24 سازمان های دولتی بررسی آن اضافه شده است.

به طور کلی حدود 26 درصد از زن و 14 درصد از نر و کارکنان با تجربه آزار در طول دو سال دوره گزارش یافت می شود.

در پاسخ رئیس و رتبه بندی اعضای مجلس نمایندگان و سنا امور جانبازان کمیته, همراه با دیگر اعضای, با ارسال نامه ای به, VA, منشی, رابرت Wilkie اواخر روز چهارشنبه خواستار اجرای سریع از گائو گزارش توصیه و خواستار به جریان VA پاسخ در عرض دو ماه.

"به عنوان یک نهاد که متهم است با ارائه مراقبت های بهداشتی و مزایای بازماندگان خشونت های جنسی VA باید سرب در تمام جبهه ها" نامه متحده است.

گائو توصیه می شود اضافی آزار و اذیت جنسی آموزش VA کارکنان و همچنین نیاز به مدیران گزارش آزار و اذیت به دفتر مرکزی برای محل کار اختلافات. این گزارش همچنین نشان می دهد که VA اطمینان حاصل شود تنها در آن فرصت های شغلی برابر مدیر مسئول آزار و اذیت شکایت به جای کلی مدیران در سازمان.

کریستینا Noel, VA دبیر مطبوعاتی گفت: در یک ایمیل که آژانس در حال حاضر تلاش برای بهبود آزار و اذیت جنسی مسائل.

"بیش از دو سال گذشته این تلاش ها کمک کرده اند و افزایش رتبه خود را از 17 به 6 در میان بزرگ و سازمان های فدرال در سالانه "بهترین مکان برای کار' نظرسنجی از کارکنان فدرال" او گفت:.

در حالی که VA موافقت با بسیاری از توصیه های آن معتقد است آن EEO مدیر موقعیت سازگار با EEOC قوانین و نمی توان تغییرات مورد آن نقطه با توجه به مدل لباس قهوه ای بارنز مدیر گائو آموزش نیروی کار و درآمد تیم امنیتی.

برخی از طرح ها مانند پیشگیری از آزار و اذیت برنامه تنظیم شده قرار داده می شود به جای این سقوط بارنز گفت. اما برنامه های دیگر مانند تمرکز آزار و اذیت شکایت گزارش نمی تواند در جای خود تا 2022.

"حتی اگر آنها را لیست چیزهایی را که می خواهد انجام اقدامات آنها را و توافق کلی با اکثریت ما توصیه آنها هنوز هم یک راه برای رفتن در" بارنز گفت.

او اشاره کرد که گائو گزارش همچنین نشان داد و سیاست مورد آزار و اذیت جنسی اغلب مبهم هنوز در حال تدوین و یا گاهی اوقات وجود ندارد.

"ما نگاه می کردن چیزهایی که در وب سایت آن را به ما به افراد درحال آزمایش بدون شماره و یا افراد درحال آزمایش بدون لینک" بارنز گفت. "آنها در حال کار بر روی آن, اما آنها نیاز به مطمئن شوید که آن را رسمی."

مرتبط: تجاوز جنسی گزارش آزار و اذیت شکایت ظهور در ارتش آمریکا

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Medill اخبار سرویس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب