طرح دعوی در دادگاه بیش از ایری جانباز غفلت از مرگ

مورد 85 ساله ارتش ایالات متحده کهنه که داشت به خاک سپرده شد در یک قبر کم عمق بازگشت به Erie County Courthouse

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 خرداد 1399

مورد 85 ساله ارتش ایالات متحده کهنه که داشت به خاک سپرده شد در یک قبر کم عمق بازگشت به Erie County Courthouse دو سال پس از مرگ او و یک سال پس از او دو مراقبان محکوم شدند و به زندان ایالتی باعث مرگ خود را.

مورد جانباز, Vincent نیروی تبدیل به یک ماده مدنی با برادرزاده اش پر سهل انگاری طرح دعوی در دادگاه در برابر دو مراقبان و بیشتر ایری جامعه اقدام کمیته.

برادرزاده ریچارد نیروی رقیب است که مراقبان آنتونیو McLaurin و الیزابت تیلور بودند مسئول عموی خود مرگ با ارائه "کمی و یا بدون مراقبت" برای او او و با نادیده گرفتن هشدارهای است که زندگی خود را در خطر بود با توجه به مشکلات سلامتی از جمله زخم بستر. وینسنت زور هم زوال عقل است.

ریچارد نیروی ادعا می کنند که GECAC و سهامداران بیشتر ایری توسعه اقتصادی Corp. بودند غفلت در عدم به اندازه کافی برای مراقبت از وینسنت نیروی از طریق GECAC بزرگسالان محافظ خدمات برنامه است.

"غفلت و سهل انگاری فاحش متهم GECAC شد مستقیم و تقریبی علت وینسنت نیروی رنج و مرگ نهایی" با توجه به طرح دعوی در دادگاه که ریچارد نیروی وکیل آنتونی Andrezeski ثبت ژوئن 5.

Andrezeski اعلام کرد پر از کت و شلوار در انتشار اخبار در مورد مراسم او برنامه ریزی برای برگزاری افتخار وینسنت نیروی در روز پنج شنبه و دو سال پس از این تاریخ مرگ او. ریچارد نیروی مدیر عموی خود و مستغلات با توجه به کت و شلوار. اساسنامه محدودیت ها برای سهل انگاری مناسب در پنسیلوانیا دو سال است.

GECAC فقط دریافت طرح دعوی در دادگاه است و بررسی آن در غیر انتفاعی کاردانی معاون عملیات کیمبرلی McCaslin گفت: در یک ایمیل در روز پنج شنبه. او گفت: GECAC تا به حال هیچ نظر.

وینسنت نیروی بدن پیچیده شده در پلاستیک و به خاک سپرده شد در یک قبر کم عمق در پشت وست پنجم خیابان آپارتمان خانه بین مرتل و ساسافراس خیابان که در آن او شده است می خواهم زندگی با McLaurin و تیلور در تابستان 2018.

McLaurin و 35 و تیلور و 30 و التماس کرد گناه را به سومین قتل درجه و درجه دوم بزه تعداد از سوء استفاده از جسد و محکوم شدند در ماه جولای سال 2019 به شش تا 15 سال در زندان ایالتی. آنها را متهم به ایجاد نیروی مرگ غفلت و mistreating بدن خود را با دفن آن است. این Erie County, دفتر پزشکی قانونی حکومت است که نیروی درگذشت سوء تغذیه و زخم بستر.

نیروی آمد به مراقبت از تیلور و McLaurin پس از او سرپرست قبلی بود که نسبت به اعدام محکوم شد در زندان در سال 2017, با توجه به طرح دعوی در دادگاه و شواهد در پرونده. تیلور و McLaurin نیز مربوط به نیروی جفت تا به حال هیچ آموزش پزشکی.

در طرح دعوی در دادگاه ریچارد نیروی ادعا می کند که GECAC را, مسن, بزرگسالان محافظ خدمات به طور منظم بازدید وینسنت زمانی که نیروی قبلی خود سرپرست بود برای او. پس از آن سرپرست به زندان رفت و تیلور و McLaurin شروع به مراقبت از وینسنت نیروی GECAC نادیده گرفته نامه از سرپرست قبلی که نیروی در معرض خطر بود کت و شلوار ادعا می کند.

نیروی قبل از مرگ او تا به حال شده است برای حساب نشده پس حداقل مارس 29, زمانی که یک کارمند GECAC را, مسن, بزرگسالان محافظ خدمات دریافت گزارش شد که او در حال غفلت و سوء استفاده قرار گیرد و با توجه به شواهد موجود در پرونده. گزارش شده است که منجر به یک سری از حوادث از جمله GECAC پر کردن یک فرد از دست رفته گزارش که به پایان رسید با پلیس شارژ McLaurin و تیلور.

در سپتامبر سال 2018 به سربازان جنگ های خارجی پست 470 در ایری برگزار شد تشییع جنازه نظامی برای وینسنت نیروی که در جنگ کره خدمت کرده. ریچارد نیروی در این مراسم حضور داشتند و حضور داشتند صدور حکم برای تیلور و McLaurin.

Andrezeski ریچارد نیروی وکیل گفت: Richard نیروی باقی مانده بود در تماس با عمویش.

"او بسیار درگیر در عموی خود زندگی" Andrezeski گفت. "و سپس عموی خود ناپدید شد و او نمی توانست او را پیدا کنید."

Andrezeski گفت: طرح دعوی در دادگاه موجه بود چرا که از آنچه او به عنوان وینسنت نیروی طولانی بی رحمانه و دردناک مرگ است.

"من قصد ندارم به اجازه این رفتن" Andrezeski گفت.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط اد Palattella از ایری نیوز-اخبار بهبهان. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ایری نیوز-اخبار بهبهان.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب