قانونگذاران دادخواست و برای اطلاعات بیشتر در کهنه Coronavirus موارد

در میان شواهد رو به رشد است که COVID-19 pandemic مؤثر است جمعیت اقلیت قابل ملاحظه ای بالاتر از نرخ رییس خانه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 خرداد 1399

در میان شواهد رو به رشد است که COVID-19 pandemic مؤثر است جمعیت اقلیت قابل ملاحظه ای بالاتر از نرخ رییس خانه امور جانبازان کمیته و دیگر دموکرات ها خواسته اند وزارت امور جانبازان به ارائه دقیق جمعیتی در آن جانباز coronavirus بیماران.

رئیس علامت Takano D-کالیفرنیا همراه با تشکر. Joaquin کاسترو D-تگزاس; و مظنونان حمله به دانشگاه جودی چو و کارن باس هر دو دموکرات کالیفرنیا نوشت و وزیر رابرت Wilkie در روز پنج شنبه درخواست به روز رسانی روزانه از VA بیماران که شامل سن ، جنسيت ، نژاد ، قومیت و وابستگی قبیله ای و زبان مورد نظر.

جزئیات بعدی: VA وزیر Rebuffs خواستار حذف نمادهای نازی از گورستان

آنها همچنین می خواهند و به ارائه تجزیه و تحلیل داده ها برای تمام بیماران تحت درمان در آن امکانات بهداشتی از ابتدای شیوع.

قانونگذاران گفت: آنها می خواهند اطلاعات به طوری که آنها می تواند "بهتر فعال و برای محافظت و درمان آن دسته از جانبازان که در معرض افزایش خطر در این بیماری همه گیر."

"ما نیاز به دانستن آنچه که در اوایل روند بزرگترین یکپارچه سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده دیدن است در آن اطلاعات بیمار و آنچه که مورد نیاز برای رسیدگی به اختلافات" آنها نوشت.

به عنوان روز پنج VA کرده 13,657 کل موارد COVID-19 در میان جانبازان و کارمندان و دیگران درمان در نظام سلامت است. تعداد فعال موارد 1,218 شده کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از آغاز ماه زمانی که نزدیک به 3000 نفر بودند که درمان و مراکز درمانی در سراسر کشور.

حدود 1200 جانبازان ثبت نام و مراقبت های بهداشتی فوت کرده اند از coronavirus از جمله 744 در آن امکانات و 456 جاهای دیگر.

شواهد همچنان به کوه که COVID-19 طور نامتناسبی تحت تاثیر گروه های اقلیت. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری یکی از داده های اخیر بررسی 580 بستری coronavirus بیماران نشان داد که 33 درصد و سیاه و سفید در یک جامعه که در آن به طور کلی آمریکایی آفریقایی جمعیت 18 درصد است.

این COVID-19 مرگ و میر برای سیاه پوستان در شهر نیویورک ثبت شده است به عنوان 92.3 در هر 100,000; برای اسپانیایی و لاتین تبارها 74.3 در هر 100,000; برای سفید پوستان 45.2 در هر 100,000; و برای آسیایی ها, 34.5 در هر 100 ، 000.

تحقیقات در حال انجام است به همین دلیل این بیماری تاثیر می گذارد اقلیت ها در نرخ های بالاتر اما شرایط بهداشتی اساسی-و همچنین شرایط زندگی و دسترسی به مراقبت های بهداشتی و آسیب پذیری از کسانی که کار در بسیاری از مشاغل به اصطلاح "ضروری" -- ممکن است کمک.

در طول یک جلسه از خانه تخصیص بودجه نظامی ساخت و ساز جانبازان و امور مربوط به سازمان های فرعی پنج شنبه, Rep. Chellie Pingree, D-مین نگرانی که جانبازان که بی خانمان هستند و که نرخ بالاتری از شرایط بهداشتی مزمن مانند بیماری های قلبی و فشار خون بالا و دیابت در معرض خطر هستند.

سیاه پوستان 60 درصد بیشتر احتمال دارد نسبت به غیر هیسپانیک سفید پوستان مبتلا به دیابت و نرخ بالاتری از بیماری های قلبی و کلسترول بالا.

"همه گیر شده است قرار داده و یک بار محروم جمعیت" Pingree گفت: درخواست Wilkie در مورد این گروه را تلاش برای کمک به بی خانمان جانبازان و کسانی که عدم دسترسی به مواد غذایی سالم است.

"من پدر و مادر زادگاه New Orleans از کسانی که این ویروس 51 درصد دیابت" Wilkie پاسخ داد. "ما برقرار تهاجمی آموزش و پرورش و برنامه های توسعه در صنایع غذایی و بهداشتی مربوط به مواد غذایی را انتخاب کند."

در نامه خود به نمایندگان مجلس گفت: آنها همچنین می خواهید کپی از تمام اسپانیایی-زبان coronavirus ارشاد و آموزش و پرورش مواد که VA توسعه یافته و صادر شده است.

"ما می دانیم که بیماران برای آنها فارسی است نه زبان اول خود را کرایه بدتر در دریافت به موقع مراقبت و درمان" آنها نوشت.

آنها درخواست کرد که این اطلاعات شامل و به روز رسانی روزانه به خانه جانبازان کمیته امور ژوئن 1.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: VA صرف کمتر از یک هشتم از آن اورژانس همه گیر بودجه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب