کارآگاه: تلفن همراه پرونده منجر به Airman متهم در مرگ

فلاگستاف Ariz. — مقامات استفاده می شود تلفن همراه پرونده برای پیگیری کردن یک airman که آنها باور دارند که به

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 اردیبهشت 1399

فلاگستاف Ariz. — مقامات استفاده می شود تلفن همراه پرونده برای پیگیری کردن یک airman که آنها باور دارند که به ضرب گلوله کشته و یک معلم مدرسه یکشنبه و سمت چپ بدن او خاموش جاده جنگل در شمال آریزونا یک کلانتر کارآگاه گفت.

علامت Gooch چپ اتاق خوابگاه خود را در لوقا پایگاه نیروی هوایی که در آن او مستقر و سفر بیش از 400 مایل (643 کیلومتر) شمال غربی نیومکزیکو جایی که ساشا Krause زندگی می کردند و مشغول به کار در یک منونایت جامعه است. Coconino County Sheriff کارآگاهی Lauren Jones روز پنجشنبه گفت که Gooch بازگشت به پایه نزدیک ققنوس کمتر از یک روز بعد.

در آن زمان مقامات می گویند که Gooch ربوده Krause های شکسته و جمجمه او و او در پشت سر. یک camper در بر داشت Krause بدن خارج فلگستفف در فوریه. 24 بیش از یک ماه پس از 27 سال گزارش شد گم شده است. مچ دست او شد و با نوار مجرای و او رو به پایین در یک پاکسازی در جنگل جونز گفت.

Gooch, 21, التماس کرد گناه نیست در هفته گذشته به قتل درجه اول در آدم ربایی و سرقت اتهامات عنوان شده علیه.

مرتبط با: برادر Airman در مواجهه با اتهام قتل بازداشت شده در آریزونا

مقامات یافت که Gooch تلفن همراه تنها در برقراری ارتباط با همان برج های سلولی به عنوان Krause تلفن قبل از او کاهش یافته غرب, Farmington, New Mexico, جونز گفت. Gooch که زندگی در ویسکانسین همچنین گفت: مقامات که هیچ کس دیگری تا به حال شده است با استفاده از تلفن خود را در زمان.

Gooch, وکیل, متی, Springer گفت: این بدان معنا نیست که مشتری خود را مسئول Krause مرگ است.

DNA جمع آوری شده از Krause گردن و زير او ناخن می تواند متعلق به فرد دیگری است. دادستان همچنین نمی توانم قطعی بگویم .22-کالیبر گلوله های جمع آوری شده در صحنه اخراج شد از یک تفنگ که در تصرف کردند از خانه یکی از Gooch دوستان.

دادستان آمون بارکر گفت: حتی بدون اسلحه وجود شواهد کافی برای حمایت از اتهامات عنوان شده علیه.

Gooch همچنان در بازداشت و پس از یک Coconino County قاضی حکم پنج شنبه او را واجد شرایط برای انتشار اوراق قرضه.

این هنوز مشخص نیست اگر Gooch شخصا می دانستند Krause است که در اصل از تگزاس اما مقامات گفت که او تا به حال یک بار شده است بخشی از منونایت جامعه گفت: کارآگاهان او رفت و به فارمینگتون در جستجوی یک کلیسای جدید.

جونز گفت: پیام های متنی بین Gooch و برادران خود را نشان داد و آشکار اهانت به Mennonites.

این مقاله در نوشته شده بود توسط FELICIA FONSECA از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: SecDef نگه می دارد نظامی توقف-حرکت سفارش در محل پس از بررسی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن