یک قایق یک تعقیب $75 میلیون در کوکائین: یک گارد ساحلی بعد از ظهر در کارائیب

یک بعد از ظهر دریای کارائیب تعقیب مربوط به مواد مخدر قاچاقچی سرعت قایق و یک U. s. Coast Guard پاسخ سریع قایق

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 مرداد 1399

یک بعد از ظهر دریای کارائیب تعقیب مربوط به مواد مخدر قاچاقچی سرعت قایق و یک U. s. Coast Guard پاسخ سریع قایق زخم با $75.6 میلیون دلار کوکائین در آب گارد ساحلی گفت.

این کوکائین 1,375 کیلوگرم یا 3,025 پوند زخم در گارد ساحلی برش Heriberto هرناندز که offloaded: آن در, San Juan, پورتوریکو, در روز چهارشنبه.

این سازمان گفت: به عنوان برش Heriberto هرناندز گشت دریای کارائیب در جولای 16 خدمه دیدم چه آن را به نام "رفتن سریع رگ." کشتی رانندگان متوجه گارد ساحلی برش و برش در حالی که آزادسازی برخی از محموله 55 عدل که Heriberto هرناندز خدمه کشیده از آب است.

گارد ساحلی قرار دادن ارزش عمده فروشی در $38.5 میلیون. به خیابان ارزش 1,375 کیلو خواهد بود حدود 34.2 میلیون در پورتوریکو, با توجه به U. s. گمرک و حفاظت مرزی برآورد $24.87 در هر گرم.

در میامی که در آن مواد مخدر خبر می گوید: ارزان ترین خرده فروشی خیابان قیمت کوکائین در حدود 55 دلار در هر گرم 1,375 کیلوگرم است که می تواند در حداقل $75.6 میلیون.

این مقاله نوشته شده توسط David J. نیل از میامی هرالد بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 میامی هرالد. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن