یک ترفند کوچک راه بهتر کنسرو لوبیا

هر هفته در نابغه ی دستور غذاها—اغلب با کمک شما!—Food52 مدیر خلاق و مادام العمر نابغه-شکارچی کریستن Miglore است

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 اردیبهشت 1399

هر هفته در نابغه ی دستور غذاها—اغلب با کمک شما!—Food52 مدیر خلاق و مادام العمر نابغه-شکارچی کریستن Miglore است کشف دستور العمل های است که تغییر راه شما طبخ.


هنگامی که ما در حال مصاحبه در مورد آشپزخانه سریع برای ناهار یا شام (که نیست حبوبات) (دوباره) کنسرو لوبیا وجود دارد برای ما. اما ما نه اجازه دادن به آنها را نشان می دهد تا آنجا که ما باید.

ما ارسال آنها را به سوپ شکسته و دیگر دنج mushes اما در زمان آن طول می کشد برای جمع آوری بقیه وعده های غذایی خود را (و خودتان)—شما می تواند خوردن همان کسانی که کنسرو لوبیا با دارای نور لرزان, آمیزش سطوح داغ و سیب زمینی سرخ کرده.

در واقع شما یک زن و شوهر مشت قبل از آنها آن را به بشقاب—شاید بودجه ای که در.

French fry salad.
سرخ فرانسه سالاد. عکس کریستن Miglore

به عنوان شما شروع به پرتاب غذا هم فقط شستشو تخلیه و عاشقانه با حوله خود را خاموش و لوبیا و پرتاب آنها را در روغن زیتون و نمک و استیک در فر به مدت 20 دقیقه به ترد و صدای هیس کردن (1). که در آن است.

"لوبیا بو اینجا را ظاهر در بسیاری از دستور العمل های" آلیسون Arevalo (2) می نویسد: در جدیدترین کتاب آشپزی ماکارونی جمعه. "و این که چون من آنها را بخورند. همه. The. زمان. من به آنها غذا خوردن با, پاستا, با, نان, با یک قاشق, و من ضربه زننده کودکان آنها غذا خوردن بیش از حد, بنابراین آنها در یک ثابت چرخش در خانه من است."

To put in rotation.
برای قرار دادن در چرخش است.

هر چند این دستور غذا خواستار cannellini هر کنسرو لوبیا خواهد بود بهبود یافته با این روش ساده. من انجام شده است آن را به بسیاری از نخود به تازگی که ما در حال حاضر می دانم که عشق به ترد.

و اگر شما کار راه خود را از طریق یک قابلمه لوبیا می پختند از خشک: برای یک چیز من حسادت وعده غذایی خود را برنامه ریزی و به صورت یکی دیگر از آنها نیز پاسخ خوبی به این زیتون-روغن-و-خشک-عملیات حرارتی. برای تمام موارد بالا مهم این است که خشک شدن آنها را به خوبی.

BYO Acid.
BYO اسید.

وجود دارد چند وعده های غذایی ترد لوبیا نمی, بهبود, اما من به خصوص دوست داشت آنها را با بازی در یک فنری سالاد از آلیسون که تغییر آنچه که من فکر می کنم یک سالاد ، چون ظاهرا لیمو (یا دیگر اسید) که من بدون فکر پور بیش از من سالاد حفظ شده است من از مزه بسیار دیگری: سبز درندهخویی از مارچوبه تند سرمازدگی از منداب لرز از نعناع تازه—نه به ذکر است چربی و آسایش خوب ترد باقلا.

آلیسون را ندارد پانسمان در همه فقط روغن زیتون و پوسته پوسته نمک و اجازه می دهد که مواد تشکیل دهنده خود را نگه دارد. دفعه بعد که شما در حال ساخت یک سالاد—آن است که آیا این یکی و یا با استفاده از هر آنچه که شما رو در crisper—نظر دادن سبزیجات خود را همان فرصت است. و گرفتن برخی از لوبیا در فر بیش از حد.

(1) شما همچنین می توانید ترد لوبیا در stovetop اگر شما می خواهم نه روشن فر (فقط آنها را خشک خب اول). دیدن هایدی سوانسون سرخ شده در ماهی تابه غول سفید لوبیا با کلم پیچ برای یک راه برای عروسک ،

(2) بله همان آلیسون Arevalo از روز دوشنبه نیویورک تایمز داستان در مورد فروش 120 پوند در خانه پاستا یک هفته از خم شدن در شیب پارک بروکلین در حالی که او منتظر قادر به باز کردن رستوران جدید ماکارونی لوئیس.

یک نابغه دستور العمل های به اشتراک گذاری—از کلاسیک آشپزی, یک منبع آنلاین و یا در هر نقطه ، شاید چیزی ایده آل برای مبتدیان ؟ لطفا راه من (و به من بگویید چه بسیار در مورد آن هوشمند) در [email protected].

از فروشگاه ما

این پست شامل محصولات به طور مستقل انتخاب شده (و عاشق) ما ویراستاران و نویسندگان. به عنوان یک آمازون, دانشیار, Food52 را بدست آورده یک کمیسیون وابسته در مرحله مقدماتی خرید از محصولات ما به لینک.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن