در حال حاضر شما می توانید اضافه کردن CarPlay و Android Auto به یک کلاسیک پورشه 911

یکی از اشکالاتی از رانندگی با ماشین های کلاسیک – و اجازه دهید آن صورت وجود ندارد بسیاری از – عدم دسترسی به تکن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 اردیبهشت 1399

یکی از اشکالاتی از رانندگی با ماشین های کلاسیک – و اجازه دهید آن صورت وجود ندارد بسیاری از – عدم دسترسی به تکنولوژی مدرن است.

برای مثال شما بعید است برای پیدا کردن شارژ از طریق USB و پورت پیشرفته سیستم ناوبری یا سرنشين در یک چیز بی ارزش عتیقه خودرو. اما برای مدت طولانی رنج می برند رانندگان کلاسیک Porche اتومبیل, کمک, که در نهایت در دست از طریق جدید CarPlay را فعال کنید سر-واحد که شما حافظه خوبی به فضا که در آن رادیو/کاست در حال حاضر نشسته است.

دو پورشه کلاسیک مدیریت ارتباطات (PCCM) پس از بازار واحد جا به زیبایی از ماشین های سنتی دوار دستگیره ها و دکمه در حالی که وجود دارد را نیز 3.5-inch و یا صفحه نمایش لمسی 7 اینچ و قابلیت پلاگین در آی فون خود را (از طریق PistonHead).

پس از نصب پورشه رانندگان قادر خواهد بود برای دسترسی به تمام کلید CarPlay ویژگی های مانند نقشه های موسیقی, پیام, تلفن, سیری و تعدادی از شخص ثالث گزینه های. این گزارش همچنین می گوید وجود دارد سازگاری با Android Auto بیش از حد است که خبر خوبی برای پورشه رانندگان تاب گوشی های آندروید است.

مرتبط: بهترین گوشی سال 2020

پس به نوبه خود توسط نوبه خود جهت در 3.5 اینچ صفحه نمایش در دین تنها مدل است که سازگار با اکثر اتومبیل های کلاسیک از دهه 1960 به 1990s ممکن است کمی دشوار است اما صدای مربیگری خواهد شد یک راه طولانی برای نافی آن است.

این DIN دو مدل ارائه می کند 7 اینچ صفحه نمایش لمسی و سازگار با اتومبیل مانند 996, 911 و 986 Boxster وسایل نقلیه.

porsche carplay 2

و همچنین به عنوان CarPlay و Android Auto رئیس واحد ارائه بلوتوث و DAB+ پشتیبانی از این فرصت برای اتصال دستگاه از طریق aux و همچنین به عنوان یک اسلات کارت حافظه SD. حضور پورت USB معنا است که ما در حال گرفتن بی سیم CarPlay با این مدل.

به عنوان شما می خواهم انتظار PCCM مدل خواهد بود و نه گران. 1-DIN هزینه های واحد 1,440 یورو (حدود £1,257) و 2-DIN مدل 1,606 یورو (حدود £1,402). کسانی که در مورد یک دهم از آنچه در برخی از این خودروهای کلاسیک ارزش در پایان پایین تر بنابراین صرفه جویی در.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب