بهترین تحت کابینه روشنایی آشپزخانه

افزایش آشپزخانه با قابلیت فوق العاده و نور است که تحت کابینه روشنایی را فراهم می کند.BobVila.com و شرکای آن م

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 تیر 1399

افزایش آشپزخانه با قابلیت فوق العاده و نور است که تحت کابینه روشنایی را فراهم می کند.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Under Cabinet Lighting Options

عکس: depositphotos.com

بحث در مورد ایده های روشن! نور لامپ نصب شده به طور مستقیم در زیر کابینت های خود را روشن کانتر زیر را برای امن تر مواد غذایی تابعی دبستان و روشن تر کوچک دستگاه ذخیره سازی. تحت کابینه روشنایی نیز به عنوان یک عنصر تزئینی از پایین ارتفاع نور می تواند نشان دهد یک backsplash الگوی بهتر است فقط به عنوان جن چراغ می تواند برجسته فضاهای کاری در آشپزخانه. مناطق دیگر از نور می توانید یک آشپزخانه به نظر می رسد بزرگتر و یا زمانی که کنترل dimmers کمک به محیط کلی. بهترین تحت کابینه روشنایی به ارمغان می آورد بهره وری بیشتر به پخت و پز خود را کمی از کلاس به آشپزخانه خود را و حتی اتصال با خانه هوشمند دستگاه برای کنترل بهینه و صرفه جویی انرژی. هفت بررسی محصولات اینجا همه درجه یک خود را در دسته بندی های مربوطه.

 1. بهترین کلی: Litever تحت کابینه روشنایی LED کیت
 2. نفر دوم: Lightkiwi E7574 Dimmable تحت کابینه روشنایی کیت
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: لو رهبری تحت کابینه جن چراغ کیت
 4. متصلند انتخاب کنید: HARRRRD متصلند رهبری تحت کابینه روشنایی وظیفه
 5. بی سیم انتخاب کنید: BS T01L LED گنجه نور
 6. به رهبری انتخاب کنید: Wobane تحت کابینه انعطاف پذیر به رهبری نوار نور
 7. با تکنولوژی بالا انتخاب کنید: TORCHSTAR LED امن کیت نورپردازی
Best Under Cabinet Lighting Options

عکس: depositphotos.com

انواع زیر کابینتی

نوع تحت کابینه روشنایی شما را انتخاب کنید—چراغ فلورسنت هالوژن یا زنون—آن را تعیین می کند زیبایی و بهره وری حداکثر امتیاز.

چراغ روشنایی

دیود ساطع نور (LED) روشنایی محبوب ترین و بیشترین انرژی کارآمد نوع زیر کابینتی. در اصل, چراغ روشنایی گران بود و تنها ارائه شده جهت روشنایی اما در حال حاضر حتی خانه های هوشمند سازگار با سیستم های روشنایی LED تبدیل شده اند بیشتر مقرون به صرفه (در عین حال آنها هنوز هم priciest انتخاب چهار نوع). زمان Led نیز ارائه کل-اتاق منتشر روشنایی است که می تواند در بالای سر وسایل جایگزینی مشترک لامپ های رشته ای.

در حالی که در ابتدا گران, لامپ های LED بیشتر از دوام بیاورید همتایان خود توسط دو یا سه برابر زمان. آنها تولید حرارت کمتر (یک دارایی در آشپزخانه) و صرفا زیبایی شناختی سطح می تواند به ایجاد میلیون ها رنگ در طیف. تمام این مزایا را چراغ LED با لومن مناسب امتیاز (واحد اندازه گیری روشنایی) انتخاب ارجح از بسیاری از مصرف کنندگان به صورت زیر کابینتی.

نور فلورسنت

جمع و جور لامپ فلورسنت روشنایی (لامپ کم مصرف) انرژی کارآمد نیست و تولید مقدار زیادی از گرما اما برخی از نچسب مسائل. این لوله لامپ تمایل به تولید نور سخت و آزار دهنده وزوز صدا. نمی توان آنها را با استفاده از یک دیمر عملکرد و تبدیل آنها را بارها و بارها می تواند به کوتاه شدن طول عمر خود را. چه تر است, چرا که آنها در استفاده از بخار جیوه و فسفر پوشش برای تبدیل اشعه نور به نور مرئی شما نمی توانید بازی شیر یا خط آنها را در سطل زباله زمانی که صرف—این لامپ باید دفع با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست دستورالعمل.

نور هالوژن

چراغ های هالوژن استفاده از گاز ترکیب حاوی هالوژن بخار درون لامپ است. وقتی برق اجرا می شود از طریق این رشته ترکیب واکنش نشان می دهد به تولید و روشن نور سفید. اما چراغ های هالوژن بسیار داغ است و نباید مورد استفاده قرار گیرد که در آن آنها ممکن است به طور تصادفی لمس می باشد. بهره وری-حکیم لامپ هالوژن یک گام بالاتر از لامپ های فلورسنت (و چند قدم بالاتر از لامپ های رشته ای) استفاده بین 25 تا 80 درصد انرژی کمتر است. آنها سقوط به زیر لامپ زنون و زیر چراغ روشنایی در اکثر دسته ها اما خوب اواسط محدوده انتخاب خواهد شد که با ارائه مناسب روشنایی در هزینه متوسط.

زنون نور

زنون, روشنایی, کست, روشن, نور سفید اما بر خلاف لامپ های هالوژن نمی استفاده از یک رشته. به جای آن یک جریان الکتریکی است که از طریق زنون گاز موجود در لامپ باعث تحریک الکترون ها برای تولید نور است. زنون, روشنایی, خنک است به لمس از لامپ هالوژن و همچنین کارآمد تر و پایدار دو تا سه برابر طولانی تر است. چراغ های LED تحت الشعاع قرار دادن زنون و چراغ های هالوژن در هر دسته به جز قیمت ، لامپ زنون بعدی-بهترین گزینه برای روشنایی و طول عمر.

چه به نظر در هنگام خرید تحت کابینه روشنایی

برای خرید بهترین تحت کابینه روشنایی آشپزخانه نگه داشتن این ملاحظات مهم در ذهن است.

ولتاژ

ولتاژ تحت کابینه روشنایی جدا شده است به سه نوع اصلی: ولتاژ خط (120V) روشنایی ولتاژ پایین (12V و 24V) روشنایی و باتری روشنایی.

 • روشنایی ولتاژ خط سیمی به طور مستقیم به خانه خود را در سیستم های الکتریکی. لامپ های استفاده از این نوع ولتاژ سیستم تولید حرارت بیشتر از ولتاژ پایین و یا باتری روشنایی.
 • ولتاژ پایین می تواند روشنایی سیمی به طور مستقیم به خانه خود را اگر وجود دارد یک ترانسفورماتور نصب شده برای کاهش ولتاژ از خانه به نیاز 12 ولت یا 24 ولت. آن را بسیار شایع تر برای این سیستم به سادگی با اتصال به یک پریز برق. هیچ تفاوت معنی داری بین میانگین صرفه جویی انرژی, نور, کیفیت, یا عمر ولتاژ خط و ولتاژ کم نور.
 • باطری روشنایی تکیه می کند خانه برق, سیستم قدرت, بنابراین هیچ ترانسفورماتور لازم است. باتری ولتاژ برای تحت کابینه روشنایی طیف وسیعی از 1.5 ولت تا 10 ولت. بالاتر از ولتاژ بیشتر قدرت این باتری قادر خواهید بود به فشار و روشن تر از نور خواهد بود.

نوار چراغ در مقابل جن چراغ در مقابل نوار چراغ

تحت کابینه روشنایی می آید در سه سبک اصلی: چراغ نوار جن چراغ نوار چراغ.

 • نوار چراغ آمده در رول است که می تواند گیر بر روی یک سطح از طریق حمایت چسب. آنها همچنین می توانند پیچ اگر نیاز بود اما پشتوانه چسب به طور معمول نگه می دارد به شدت به اندازه کافی برای اتصال زیر کابینت. چراغ نوار انعطاف پذیر و قابل تنظیم ساخت آنها را یک گزینه بسیار عالی برای طرح بندی منحصر به فرد. اما انعطاف پذیری باعث می شود آنها را شکننده تر, بنابراین آنها بهترین انتخاب برای روشنایی وظیفه گرا کانتر استفاده می شود برای مواد غذایی دبستان.
 • جن چراغ به شکل هاکی pucks طراحی شده برای ایجاد لکه و یا استخر از نور به جای حتی یک پرتو نور در سراسر منطقه است. این باعث می شود آنها را یک انتخاب عالی برای روشنایی لهجه اما اگر با استفاده از آنها را برای کار-روشنایی آنها باید فاصله طوری که هیچ شکستن در روشنایی بین pucks. جن چراغ هستند که معمولا باطری مدل های چوب است که بر روی یک سطح با چسب پشتوانه هر چند آنها می تواند ولتاژ کم و در موارد نادر می تواند ولتاژ خط.
 • نوار چراغ—رایج ترین سبک تحت کابینه روشنایی—دارای یک بدنه آلومینیومی و یک نور انتشار جلد آنها را به اندازه کافی محکم برای وظیفه گرا مناطق از آشپزخانه شما. این چراغ می تواند ولتاژ پایین یا ولتاژ خط و به طور کلی اندازه گیری از 6 تا 48 اینچ به طول. تنها نقطه ضعف واقعی با نوار چراغ های خود را عدم انعطاف بنابراین شما باید به دقت اندازه گیری خود را به برنامه ریزی نصب و راه اندازی قبل از خرید.

بهره وری انرژی و تولید حرارت

بهره وری انرژی و حرارت خروجی از تحت کابینه روشنایی بستگی دارد در درجه اول در این نوع از لامپ استفاده می شود.

 • نور فلورسنت یکی از بهترین گزینه ها از نظر بهره وری انرژی و حرارت خروجی. لامپ سرد باقی می ماند در طول بهره برداری و امتیاز آنها بین لامپ زنون و لامپ های LED در بهره وری به طور کلی.
 • هالوژن نور تولید حرارت و حداقل لامپ های کارآمد. نور این لامپ ها منتشر می کنند روشن و آسان برای کار با و آنها نیز dimmable اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در انرژی به عنوان به شما در تنظیم خلق و خوی.
 • زنون, روشنایی, می شود کمی داغتر از فلورسنت و LED, روشنایی, اما متوسط است که هنوز هم قابل قبول به لمس است. این لامپ ها کمتر کارآمد تر از LED و چراغ های فلورسنت اما می توان آنها را پوشیده برای خلق محیط و صرفه جویی در انرژی.
 • روشنایی LED بهترین گزینه برای هر دو بهره وری انرژی و حرارت خروجی. برخی از چراغ های LED استفاده به عنوان کمی به عنوان 5 وات انرژی در حالی که هنوز تولید کافی روشنایی و می توان آنها را پوشیده برای بیشتر صرفه جویی در انرژی. چراغ های LED بسیار کم خروجی گرما ترک آنها سرد به لمس حتی پس از ساعت ها عملیات.

Dimmers

ثابت روشنایی احساس خارج از محل در ما, تنظیم, جهان, ساخت dimmers مهم علاوه بر تحت کابینه روشنایی سیستم. توسط نور چراغ به یک سطح مناسب برای استفاده فعلی از اتاق شما در کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در صورتحساب است. Dimmers همچنین به شما اجازه تنظیم روشنایی را با توجه به وضعیت کم به عنوان یک نور شب به عنوان شما دزدکی حرکت کردن در که برای میان وعده نیمه شب!

سهولت نصب و راه اندازی

نصب تحت کابینه روشنایی سیستم می تواند فوق العاده آسان و یا پیچیده به اندازه کافی به حکم استخدام حرفه ای برق.

 • ولتاژ خط روشنایی است که سخت ترین نوع برای نصب به این دلیل که سیم کشی باید متصل به طور مستقیم به سیستم برق خود را. اگر جایگزین کردن یک ثابت قدیمی با همان ولتاژ, نصب و راه اندازی را می توان با تجربه DIYer که راحت کار با برق, اما اگر آن را نصب و راه اندازی جدید این توصیه می شود که شما یک حرفه ای استخدام برق می شود که برخی از سیستم برق خود را قادر به حمایت اضافی ثابت. خط ولتاژ سیستم را نیز بهتر اگر سیم ها همه پنهان شده در داخل دیوار یا بر روی سطح زیرین کابینت—بخشی از کار برای یک حرفه ای.
 • ولتاژ پایین روشنایی است که اغلب نصب شده با استفاده از پشتوانه چسب یا چند نصب پیچ. قدرت طناب است و سپس متصل به نزدیکی پریز برق ساخت این سبک از سیستم ساده برای نصب.
 • باطری روشنایی است ساده ترین راه برای نصب با استفاده از پشتوانه چسب نصب پیچ و یا حتی نوار مغناطیسی برای اتصال به یک سطح. این سیستم طراحی شده اند برای نصب و حذف و بارها و بارها به طوری که باتری های خود را می توان تغییر و یا شارژ.

ما تراکم بالا

دارای امتیاز بالا محصولات زیر انتخاب شدند برای کیفیت قیمت و جلب رضایت مشتری برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین زیر کابینتی برای آشپزخانه شما.

Best Under Cabinet Lighting Options: Under Cabinet LED Lighting Kit Plug

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Litever تحت کابینه روشنایی LED کیت

این سیستم روشنایی تولید 2000 لومن روشنایی—بیش از اندازه کافی برای کارهای آشپزخانه—و نور منتشر و از طریق یک پوشش به طوری که روشنایی یکنواخت در سراسر آشپزخانه خود را. زیر کابینه نوار چراغ های نصب شده می تواند با پشتوانه چسب و یا نصب با پیچ. یک سیستم LED است که به طور کامل dimmable از 0 به 100 درصد آن را نیز دارای یک سوئیچ روشن/خاموش برای کنترل بهینه.

هر چند آن را به یک ولتاژ پایین سیستم فقط 12 ولت را ارائه می دهد انعطاف پذیری از دو کابلهای قدرت: یکی اجرا می شود از پریز دیواری از طریق یک آداپتور AC و چراغ و دیگر می توان سیمی به طور مستقیم به سیستم برق خود را و پس از آن جریان از طریق یک آداپتور AC برای تولید تحت کابینه روشنایی. داشتن هر دو گزینه به معنی شما می توانید بین یک ساده نصب و راه اندازی و یا سیم کشی به طور مستقیم به سیستم برق خود را به پنهان کردن کابل و راه اندازی با استفاده از نور یک خانواده ،

Best Under Cabinet Lighting Options: Lightkiwi E7574 Dimmable LED

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Lightkiwi E7574 Dimmable تحت کابینه روشنایی کیت

این تحت کابینه روشنایی LED سیستم از چهار میله نور تولید 800 لومن روشنایی در هر بار. نازک و محکم نور میله وصل می شود به طور مستقیم و یا ارتباط از طریق یک بند قابل تنظیم برای پوشش. آنها را می توان از طریق نصب و پوست و چوب پشتوانه چسب و یا با استفاده از پیچ.

این Lightkiwi Dimmable تحت کابینه روشنایی کیت is a 24-ولت ولتاژ پایین سیستم است که شاخه را به پریز برق بزنید. یک سوئیچ دیمر اجازه می دهد تا شما را به کنترل روشنایی خروجی و کم انرژی نور قرمز روشن باقی می ماند به طوری که شما می توانید روشن/خاموش سوئیچ در تاریکی. این دیمر دارای عملکرد حافظه است که در آن مجموعه قبلی روشنایی سطح تا زمانی که شما تصمیم به آن را تغییر دهید.

Best Under Cabinet Lighting Options: LE LED Under Cabinet Lighting Fixtures

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: لو رهبری تحت کابینه جن چراغ کیت

یک گزینه مقرون به صرفه برای تزئینی تحت کابینه روشنایی لو تحت کابینه جن کیت شامل شش جن, چراغ, هر یک با 8 پا بند ناف است که متصل به یک جعبه ترمینال. این به این معنی چراغ لازم نیست به نصب یک سری به شما اجازه می دهد بهینه سفارشی. 12-ولت ولتاژ پایین جن چراغ کوه به راحتی با پشتوانه چسب یا پیچ و دوشاخه را به پریز دیواری از طریق جعبه ترمینال.

چراغ زیر کابینتی ویژگی های لمسی-کاهنده سیستم است که اجازه می دهد تا به شما در تنظیم روشنایی به پنج سطح مختلف: 0, 25, 50, 75 و 100 درصد است. 500 لومن خروجی از هر یک جن است بیش از حد کم برای وظیفه روشنایی در هنگام نصب به طور جداگانه اما اگر شما دو یا چند گروه با هم شما به اندازه کافی تولید لومن برای انجام غذایی-دبستان وظایف.

Best Under Cabinet Lighting Options: Hardwired LED Under Cabinet Task Lighting

عکس: amazon.com

4. متصلند انتخاب کنید: HARRRRD متصلند رهبری تحت کابینه روشنایی وظیفه

Hardwiring خود را تحت کابینه روشنایی ممکن است پیچیده اما نتایج—رایگان از کابل متصل به رسانه ها—به من قرض بدهید تمیز شسته و رفته نگاه بسیار مطلوب در یک آشپزخانه. این 120V ولتاژ خط زیر کابینت LED چراغ نوار نور سیستم ایده آل است برای کسانی که انتخاب متصلند مسیر خود را به عنوان طراحی باریک در پنج طولهای مختلف (12 اینچ و 18 اینچ و 21 اینچ تا 24 اینچ و 36 اینچ) می آمیزد حق را به دکور خود را. نور نیز می توان یک نگاه یکنواخت با تشکر از تابش خیره کننده-رایگان مات جلد آن منتشر از 1150 لومن روشنایی. نوار نور روشن/خاموش سوئیچ و سازگار با dimmers اما یک سوئیچ دیمر گنجانده شده است.

Best Under Cabinet Lighting Options: T01L LED Closet Light

عکس: amazon.com

5. بی سیم انتخاب کنید: BS T01L LED گنجه نور

اگر شما می خواهید تحت کابینه روشنایی که فعال زمانی که شما خود را وارد کنید آشپزخانه تاریک و یا فراهم می کند که دوست داشتنی روشنایی لهجه خود را به لوازم آشپزی و یا وسایل بی سیم این گزینه این است که راه را برای رفتن. شما اجرا نمی شود به مسائل نصب و راه اندازی و یا نگاه کثیف کابل با BLS فوق العاده روشن تحت کابینه روشنایی. نصب آن در ثانیه با پشتوانه چسب یا نصب پیچ و عمل با سه باتری AA.

زیر کابینتی متصل شده است تنها در دو نقطه اجازه می دهد نور به پایین بچرخانید اضافی برای روشنایی زاویه. این ویژگی همچنین باعث می شود آن را ممکن است برای تغییر باتری بدون جدا شدن نور است. اما اگر شما از طرفداران از باتری شما می توانید با استفاده از 37 اینچ بند ناف USB به قدرت چراغ نوار نور است. این سیستم شامل خودکار تشخیص حرکت است که می تواند تنظیم حساسیت یا خاموش در دسترس نباشد. آن را نیز می تواند مجموعه ای به در کردن فقط در طول شب و یا فقط در طول روز است. متوسط 1.5 ولت سیستم تولید فقط 180 لومن روشنایی پس از آن صرفا برای مقاصد زیبایی.

Best Under Cabinet Lighting Options: Wobane Under Cabinet Lighting Kit

عکس: amazon.com

6. به رهبری انتخاب کنید: Wobane تحت کابینه انعطاف پذیر به رهبری نوار نور

روشنایی LED بهترین گزینه برای تحت کابینه روشنایی و مقرون به صرفه متنوع Wobane انعطاف پذیر تحت کابینه نوار سیستم روشنایی نمونه چرا. به رهبری نوار نور تولید چشمگیر 1100 لومن روشنایی و نصب شده می تواند در عرض چند ثانیه با استفاده از قوی پشتوانه چسب. 12-ولت ولتاژ پایین سیستم شمع به طور مستقیم به پریز برق وجود دارد بدون نیاز به استخدام برق را به آن را نصب کنید و نه شما نیاز به تغییر باتری در آینده است.

انعطاف پذیر تحت کابینه نوار نور بسیار نازک است به طوری که آن را مناسب برای بطرف خود کش کرد تا در قسمت زیرین کابینت های خود را که در آن تنها نور قابل مشاهده است. این نوار نیز می تواند جدا شود به چهار برابر طول نوار برای گزینه های سفارشی سازی بیشتر. تنها اشکال این است که این چراغ dimmable نیست و تنها عمل از طریق یک سوئیچ روشن/خاموش.

Best Under Cabinet Lighting Options: TORCHSTAR LED Safe Lighting Kit

عکس: amazon.com

7. با تکنولوژی بالا انتخاب کنید: TORCHSTAR LED امن تحت کابینه روشنایی

این Torchstar هوشمند تحت کابینه روشنایی متصل با خانه هوشمند اکوسیستم شناخته شده به عنوان آمازون الکسا به طور کامل قابل تنظیم برای کنترل روشنایی. استفاده از صدای خود و یا نرم افزار برای تنظیم روشنایی در یک درصد افزایش از 0 به 100; شما همچنین می توانید یک تایمر برای روشن کردن چراغ خاموش در برنامه.

زیر کابینه به رهبری نوار نور است که به راحتی با پشتوانه چسب و نصب شده می تواند در یک زاویه 45 درجه به جای درخشان به طور مستقیم. این 12 ولت ولتاژ پایین سیستم روشنایی تولید 900 لومن روشنایی و شمع به طور مستقیم به پریز برق. با این سیستم شما حتی تشخیص حرکت است که می تواند خاموش یا چپ خودرو برای روشن کردن اتاق هر زمان شما را وارد کنید.

مزایای استفاده از زیر کابینتی

نصب تحت کابینه روشنایی می تواند لوایح انرژی پایین تر با اجازه دادن به شما برای استفاده با راندمان بالا چراغ برای روشن کردن یک منطقه در یک زمان. این را بیشتر فراهم نور برای پخت و پز و غذا دبستان در حالی که کاهش انرژی خروجی از سیستم روشنایی خود را. علاوه بر روشن کردن وظایف مانند آماده سازی مواد غذایی در کانتر تحت کابینه روشنایی می تواند برجسته backsplash الگوی است که در غیر این صورت ممکن بود از دست داد در سایه و/یا افزایش یک خلق و خوی پایین روشنایی در طول شام به عنوان مثال برای ایجاد یک فضای آرامش بخش. تحت کابینه روشنایی نیز می تواند افزایش داخلی خانه مقدار کاهش سایه ها که یک اتاق کوچک است.

 • تحت کابینه روشنایی است که آسان برای نصب, راه مقرون به صرفه برای به روز رسانی خود را ،
 • آن می تواند کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در شما پول در قبض خود را.
 • این افزایش داخلی خانه ارزش با تمرکز بر سبک منحصر به فرد نقاط و کاهش سایه ها.

سوالات متداول در مورد خود را تحت کابینه روشنایی

بررسی پاسخ به رایج ترین سوالات در مورد زیر کابینتی.

Q. چگونه بسیاری از زیر چراغ های کابینه نیاز دارم ؟

تعداد زیر چراغ های کابینه شما نیاز دارید بستگی دارد لومن در هر نور تولید شده در این نوع از لامپ ها و اندازه اتاق. به طور کلی تحت کابینه روشنایی تولید باید به طور متوسط 1000 تا 2500 لومن برای تمام سطوح است که خواهد شد مورد استفاده برای پخت و پز و یا برش. دیگر غیر وظیفه مربوط به مناطق تحت کابینه روشنایی ندارد و لومن مورد نیاز بنابراین شما می توانید انتخاب کنید به عنوان بسیاری از یا به عنوان چند چراغ به عنوان شما می خواهید.

پرسش: از کجا باید محل تحت کابینه روشنایی?

در هنگام نصب هر گونه ثابت تحت کابینه موقعیت آن را به سمت جلو. اگر وجود دارد یک لنز چهره آن را به سمت backsplash. پایین-مقابل راه آهن از دولت باید پنهان ثابت از خط خود را از دید چه ایستاده و یا نشسته است. اگر آن را نمی کند در نظر گرفتن گسترش راه آهن با یک باریک هیئت مدیره و یا تر و تمیز قطعه.

Q. چگونه بسیاری از لومن نیاز دارم برای تحت کابینه روشنایی?

این لومن برای خود تحت کابینه روشنایی بستگی دارد که در آن روشنایی نصب می شود. تحت کابینه روشنایی وظیفه-حوزه های مرتبط مانند شمارنده استفاده می شود برای آماده سازی مواد غذایی باید بین 1000 تا 2500 لومن برای اطمینان حاصل شود که شما امن در حالی که برش پوست سفت و یا هر گونه مواد غذایی دیگر دبستان فعالیت است. تحت کابینه روشنایی در بقیه آشپزخانه می تواند بسته به تنظیمات شخصی خود را.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن