جدید COVID-19 مورد در 2 اوکیناوا دریایی پایگاه های سریع پناهگاه در محل سفارشات

سپاه تفنگداران دریایی ناگهان توقیف دو پایگاه در ژاپن این هفته پس از چند مردم اختصاص داده شده به تاسیسات آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از رمان coronavirus.

دریایی سپاه تاسیسات اقیانوس آرام روز چهارشنبه تعطیل کردن اردوگاه هانسن در اوکیناوا محدود کردن ورودی به هر کسی اختصاص داده است به نصب و راه اندازی و سفارش پرسنل وجود دارد به ماندن در خوابگاه خود. این حرکت به دنبال یک شبیه مستند یک روز زودتر در Marine Corps Air Station Futenma که در آن چندین نفر تست مثبت برای COVID-19.

جزئیات بعدی: نیروی دریایی ممنوعیت ملوانان پرستش در داخل خانه در خارج از پایگاه کلیساهای ناوشکن ایرانی به هواپیماهای امریکایی

افرادی که آزمایش مثبت در هر دو مکان منتقل شدند به انزوا دریایی مقامات گفت: در اخبار منتشر شده است. اردوگاه هانسن بسته است به معنای “اجازه می دهد تا متخصصان سلامت به منظور تسهیل تماس با ردیابی و تمیز کردن تیم” یکی می افزاید.

“این اقدامات در محل قرار داده برای اطمینان از ایمنی و رفاه نیروهای ما و خانواده ها و ما اوکیناوا همسایگان” انتشار متحده است. “… ما در حال بدست گرفتن تمام محتاطانه اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.”

این تعطیلی در کمپ هانسن و Futenma را از آنجا برداشته شده است.

دریایی مقامات در ژاپن کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد چگونه بسیاری از مردم اختصاص داده شده به این دو محل باید آزمایش مثبت با استناد به نگرانی های حریم خصوصی برای کسانی که آلوده و دفاع وزارت ارشاد در عملیاتی امنیتی دستورالعمل در طول جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“MCIPAC نخواهد بود با انتشار بیشتر در مورد اظهارات جدید COVID موارد به رسانه ها” این فرماندهی در بیانیه ای گفت.

هر گونه ورود تفنگداران دریایی در ژاپن و کسانی که نمایشگاه COVID-19 علائم و یا تمدید تماس با هر کسی که مشکوک به بیماری هستند را در یک محدودیت-از-وضعیت جنبش گفت: 1st سرهنگ Ryan Bruce یک سوم اعزامی نیروی دریایی میگویند.

نیروهای دریایی ژاپن در حفاظت از سلامت وضعیت “براوو” او اضافه شده است که شامل اجتماعی فاصله و در صورت پوشش الزامات و محدود کردن فعالیت های پایه.

این دستور همچنان به همکاری نزدیک با اعضای اکیناوایی دولت بروس گفت: ارائه اطلاعات در مورد هر یک از موارد جدید از طریق رسمی پزشکی کانال.

“دریایی سپاه به رسمیت می شناسد و جایگاه ما در جامعه محلی و [است] محتاطانه در نظر گرفتن تمام اقدامات برای حفاظت از نیروهای ما, خانواده و اکیناوایی جامعه” او گفت:.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مربوط به: صدها دریایی استخدام در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 در Boot Camp

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>