آهسته Wi-Fi حذف گری اندرسون از دارت برای اولین بار, صفحه اصلی تور,

حرفه ای دارت یکی از بسیاری از ورزش های تطبیق مستند با PDC خانه تور زنده جریان مسابقات از بازیکنان خانه گرفتن د

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399

حرفه ای دارت یکی از بسیاری از ورزش های تطبیق مستند با PDC خانه تور زنده جریان مسابقات از بازیکنان خانه گرفتن در جریان این شب است.

یکی از مورد علاقه های شما برای مسابقات حذف کرده اند قبل از دور اول توسط دشمن به مراتب خطرناک تر از توانا مایکل ون Gerwen... آهسته Wi-Fi.

بله, The Flying Scotsman گری اندرسون به خارج از 32-شب darting اغراق چون خانه اش پهن باند است که کاملا از زباله.

سابق back-to-back قهرمان جهان متوجه او خواهد بود قادر به شرکت در این رویداد است که نیاز به تماس تصویری هنگامی که انجام آنلاین تست سرعت.

مرتبط با: Netflix بکشد در مقابل دیزنی Plus

در یک صدای جیر جیر Anderson نوشته شده یک تصویر از تست سرعت آشکار لاشی 4.61 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود و 0.97 مگابیت در ثانیه سرعت آپلود, ساخت, احتمال, از یک اتصال قابل اعتماد بسیار باریک واقع است. عظیم shoutout به پاسخ زیر را بیش از حد.

"هیچ بهانه ای تنها می توانید 6/7 اینجا truespeed نمی آمد چند مایل پایین جاده به عنوان خانه به اندازه کافی نیست!" او در نوشته های پس از آن صدای جیر جیر.

با وجود خروج از شایان ستایش Scot خانه تور بازدید oche در شب جمعه, پخش زنده PDC.tv. همه کاربران ثبت نام شده قادر خواهد بود به تماشای بازی ها به صورت زنده به صورت رایگان و بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید یک اشتراک با پلت فرم. این اقدام ستاره در 19:30 زمان انگلستان هر روز از این جمعه مارس 17.

متاسفانه یکی دیگر از جهان بالا dartists, "Superchin" داریل Gurney نمی قادر خواهد بود به بازی یا به دلیل محدود صفحه اصلی تنظیم نمی پاس جمع اوری.

او به بی بی سی گفت: "من روی dartboard است در پشت درب اتاق خواب من. من ایستاده در سالن در بالای پله ها و من یک پا در حمام و یک سالن بنابراین اگر کسی نیاز به رفتن حمام من نمی تواند پرتاب. قطعا وجود دارد هیچ چیز فانتزی در مورد آن."

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب