نیروی دریایی جدید ناوچه خواهد شد بر روی کشتی ایتالیایی با ‘افسر با کیفیت’ Staterooms

نیروی دریایی در روز پنج شنبه اعطا بسیار پیش بینی $795 میلیون قرارداد به ویسکانسین-بر اساس shipbuilder شروع به تولید اولین از خدمات نسل بعدی کوچک-سطح رزمندگان.

Fincantieri مرینت دریایی برنده قرارداد به طراحی و ساخت اولین جدید هدایت موشک ناوچه. این قرارداد همچنین شامل برنامه تا نه کشتی های بیشتری از این شرکت — یک معامله است که در نهایت به ارزش بیش از 5.5 میلیارد دلار.

“ناوچه خواهد بود چالاک چند ماموریت ناو جنگی” جیمز Geurts معاون وزیر نیروی دریایی برای تحقیق و توسعه و دستیابی به خبرنگاران گفت: پس از اعلام. “آنها را به کار گیرند در تمام محیط و خواهد بود کشنده survivable و افزایش دفاع و محلی-منطقه دفاع قابلیت و ظرفیت بیش قبلی کوچک-سطح رزمندگان.”

مرتبط با: Megadestroyer Zumwalt تحویل به نیروی دریایی پس از سالها شکست

جدید ناوچه بخش مهمی از نیروی دریایی قصد دارد برای نوسازی برای بیشتر توزیع عملیات موقعیت آمریکا برای دفاع در برابر نزدیک به همکار دشمنان مانند چین و روسیه است. رهبران می گویند که آن را به بهبود خدمات توانایی مبارزه در هر دو دریا و نزدیک ساحل با قابلیت های بیشتری نسبت به کشتی رزمی ساحلی اما کوچکتر برچسب قیمت از رزمناو و ناوشکن.

نیروی دریایی اعطا قرارداد خود را به Fincantieri حدود سه ماه جلوتر از برنامه در یک فشار برای دریافت جدید ناوچه برنامه در حال حرکت است. راه دیگر آن سرعت بخشیدن به روند بود برای ساخت ناوچه پس از یک موجود کشتی طراحی شده است.

Fincantieri ضرب و شتم سه رقبا — General Dynamics آثار حمام آهن جنوبی ایالات متحده آمریکا و هانتینگتون Ingalls صنایع-با آن FREMM طراحی که در حال حاضر در حال استفاده توسط ایتالیایی و فرانسوی نیروی دریایی. FREMM در ایتالیایی مخفف اروپا چند منظوره شدند.

“همه این کار انجام شد با تمرکز شدید بر روی هزینه های اکتساب و ویژگی های دقت به طوری که ما بهترین ارزش برای ما warfighter و مالیات دهندگان” Geurts گفت. “این بهترین من دیده ام در نیروی دریایی تا کنون در یکپارچه سازی همه تیم های ما با هم و آن را به یک مدل ما در ساختمان برای برنامه های آینده.”

نیروی دریایی قصد دارد تا در نهایت خرید 20 جدید ناوچه. Geurts گفت: آنها انتظار تحویل اولین کشتی در 2026 با کلاس رسیدن کامل توانایی های عملیاتی توسط 2032.

از آنجا که سرویس تکیه به شدت بر روی یک پلت فرم های موجود و فن آوری های جدید کشتی, عقب Adm. کیسی Moton برنامه اجرایی برای بدون سرنشین کوچک و رزمندگان گفت: او با اعتماد به نفس نیروی دریایی خواهد بود که با زمانبندی. زمان برنامه های تماس برای ناوچه به استفاده از یک نسخه اصلاح شده از جاسوسی-6 رادار Raytheon در حال توسعه برای حفظ نیروی دریایی پیری ناوشکن در مبارزه همراه با لاکهید مارتین Aegis مبارزه با سیستم.

میلر ، جیم Kilby معاون عملیات نیروی دریایی برای جنگ الزامات و قابلیت ها گفت: هدف این است که برای ناوچه قادر به مبارزه در “همه طیف از پتانسیل جنگ است.” که شامل قادر به حمل سرنشین هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین, او گفت:.

طراحی معیارهای نیز نامیده می شود به مقدار زیادی از فضا برای ارتقاء در آینده به کشتی نظام مانند رادار بزرگتر و یا به روز رسانی دیگر ناوچه ممکن است نیاز به رقابتی باقی می ماند دهه از در حال حاضر.

“اگر آن را طبقه بندی شده به عنوان یک سطح مبارز آن را واقعا می افتد به سادگی در میان ما کوچک-سطح رزمندگان و بزرگ ما-سطح رزمندگان” Kilby گفت. “و من آن را به انجام کارهای متعدد. این است برای رفتن به یک اسب بارکش برای نیروی دریایی ایالات متحده, حمایت از توزیع دریایی عملیات در آینده است.”

از آنجا که نیروی دریایی بالاتر بقای تر از استانداردهای اروپایی خدمات بازنشسته Adm. ریک شکار, رئیس سابق نیروی دریایی سطح نیروی اقیانوس آرام که در حال حاضر با این نسخهها کار برای Fincantieri گفت: دفاع از اخبار در تابستان گذشته که این شرکت اضافه شده حدود 300 تن فولاد به آن FREMM طراحی به واجد شرایط برای رقابت برای قرارداد.

شکار نیز گفت: خروجی آینده خدمه می توانید انتظار “افسر کیفیت” وقتی که می آید به پهلوگیری محفظه خصوصی با دوش گرفتن در هر اتاق.

“ترین شما در حالت عادی بخار است [چهار فرد staterooms],” او گفت: دفاع از اخبار. “…که در مبارزه بود. که عقب و جلو با نیروی دریایی و دوباره یک منطقه است که ما به یک توافق در, و ما در حال برگزاری [به] آن است.”

این اولین کار بزرگ Fincantieri مرینت دریایی بدست از نیروی دریایی است. در سال های اخیر این شرکت بوده است ساختمان آزادی-کلاس کشتی رزمی ساحلی برای این سرویس.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: برترین های دریایی به طور کلی می خواهد یک کلاس جدید از ‘نور’ کشتی جنگی آبی خاکی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>