بهترین قفسه بندی گزینه برای گاراژ

5 بهترین گاراژ قفسه بندی گزینه ها برای ذخیره سازی آسان | باب ویلا دریافت سازمان یافته و قوی و محکم و شیک قفسه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 فروردین 1399
5 بهترین گاراژ قفسه بندی گزینه ها برای ذخیره سازی آسان | باب ویلا

دریافت سازمان یافته و قوی و محکم و شیک قفسه های ذخیره سازی است که با توجه به هر دو دنده خود را و گاراژ خود را (و یا کارگاه).

The Best Shelving Options

آن را کاملا دشوار است برای گرفتن هر چیزی انجام شده در هم ریخته گاراژ یا کارگاه که در آن لوازم و ابزار و تجهیزات دیگر نمی تواند به راحتی قابل دسترسی اجازه دهید به تنهایی در بر داشت. در حالی که انواع مختلفی از گاراژ ذخیره سازی راه حل وجود دارد یکی از ترین قابل اعتماد و کم هزینه است قفسه بندی—تخت طول سفت و سخت مواد که ارائه یک سطح محکم برای ذخیره سازی فقط در مورد هر چیزی. ابزار قدرت قوطی رنگ فصلی gear—solid قفسه می تواند تحمل وزن تقریبا تمام اموال خود را و نگه داشتن آنها را از آسیب محافظت می شود. البته نه همه قفسه بندی برابر ساخته شده است. بنابراین پیش رو, مطمئن شوید که به عنوان خوانده شده ما بینش در مورد آنچه برای حفظ در ذهن در هنگام انتخاب بهترین گاراژ قفسه بندی برای نیازهای شما.

  1. بهترین دیوار کوه: Fleximounts شناور قفسه دیواری
  2. بهترین سقف: Fleximounts سربار گاراژ دندانه دار کردن ذخیره سازی
  3. بهترین مستقل: سویل کلاسیک 5-لایه سیم فولادی سیستم قفسه بندی
  4. بهترین تنظیم: Fleximounts 3 لایه ذخیره سازی قفسه دیواری
  5. بهترین کیت DIY: 2x4basics ShelfLinks سفارشی سازی سیستم
The Best Garage Shelving Material: Wood vs Metal

انواع گاراژ قفسه بندی

بهترین گاراژ قفسه بندی است که عمدتا توسط مواد ساخته شده است و این که آیا آن را مستقل و یا نصب به دیوار و یا سقف. قیمت متفاوت خواهد بود بسته به مواد قفسه اندازه و کیفیت و نام تجاری.

قفسه بندی چوبی

قفسه های چوبی زیبا و پایدار اضافه کردن سبک به کار خود و فضای ذخیره سازی است. چوب جنگلی قفسه بندی مانند بلوط و افرا قوی و با دوام. سوزنی برگان مانند کاج و همچنین فشرده چوبی مانند تخته سه لا و نئوپان می تواند رسیدگی نور-وظیفه ذخیره سازی اما می تواند پیچ و تاب دست و پنجه نرم و زیر بارهای سنگین. مستقل چوبی قفسه بندی واحد منتقل شود می تواند نسبتا به راحتی هر کجا که شما نیاز به ذخیره سازی در حالی که به دیوار نصب شده قفسه های ثابت به ساختاری خاتم از طریق براکت های فلزی و بصورتی پایدار و محکم به دیوار خود را. اگر شما تصمیم به ساخت یک چوبی قفسه بندی واحد برای یک کیت که شامل تمام قطعات سخت افزار شما نیاز دارید و همچنین به عنوان دستورالعمل روشن برای این پروژه DIY; توجه داشته باشید که چوب ممکن است شامل نمی شود.

فلزی و قفسه بندی سیم

فلز (به طور معمول جراحی) قفسه نگه دارید می توانید بارهای سنگین و در انواع اندازه های مختلف. یکی دیگر از مزیت های قفسه بندی فلزی است که آن را بسیار آسان برای تمیز کردن—غیر متخلخل مواد فلزی نخواهد جذب مواد شیمیایی و یا رنگ در مورد نشت. قفسه های فلزی ممکن است به رنگ سیاه و سفید یا پودر پوشش داده شده با یک محافظ پایان به مقاومت در برابر زنگ زدگی و آسیب.

در حالی که فلز جامد قفسه های مفید برای تجهیزات سنگین سیم قفسه پیشنهاد قدرت های فلزی بدون وزن است. آنها به طور معمول ساخته شده از استیل یا کروم مش: یک سطح متصل رشته های فلزی است که به صورت محکم, شبکه, وب, یا net. این قفسه های طراحی شده برای قوطی رنگ و ابزار سطل و جعبه; مطمئن شوید که هر گونه موارد کوچکتر (شل ناخن و پیچ برای مثال) در داخل ظروف بزرگتر قبل از ذخیره در سیم قفسه به طوری که آنها نمی افتد از طریق مش شکاف.

جامد قفسه های فلزی اغلب در بر داشت در واحد های مستقل به عنوان آنها می تواند بسیار سنگین برای تعمیر به طور مستقیم به دیوار. سیم قفسه می تواند مستقل و یا نصب به دیوار و سقف.

قابل تنظیم قفسه ریلی

با توجه به آنچه قصد دارید برای فروشگاه شما ممکن است بخواهید آزادی برای تغییر ارتفاع قفسه های خود را برای به دست آوردن فضای بیشتر و یا کمتر بین ردیف. راه آهن قابل تنظیم قفسه های ارائه این انعطاف پذیری با تشکر عمودی فلز آهنگ های شما در نصب به دیوار. این آهنگ در حال چاک دار در فواصل مساوی با براکت های فلزی طراحی شده است که مجهز به هر اسلات. به تغییر موقعیت خود را در قفسه به سادگی آن را حذف, حرکت, براکت بالا یا پایین و دوباره اماده کار کردن خود را در قفسه در این ارتفاع است. معمولا ساخته شده از سیم فولاد قفسه های قابل تنظیم به راحتی می توانید اشیاء سنگین به عنوان طولانی به عنوان براکت نیز فلز جوش.

The Best Garage Shelving Options Available Online

عکس: amazon.com

کلید خرید ملاحظات

هنگامی که شما در انتخاب یک قفسه بندی مواد تصمیم می گیرید که آیا شما می خواهید مستقل و یا قفسه های نصب شده و اگر دومی چگونه آنها می تواند متصل به دیوار یا سقف. سپس با دقت اندازه گیری در نظر گرفته شده فضا و یاد بگیرند که چگونه به آنها را نصب کنید.

نوع کوه

سه تا از محبوب ترین و کاربردی سبک گاراژ قفسه بندی هستند توکار دیواری و سقف نصب شده.

  • واحد های مستقل ارائه انعطاف پذیری و تحرک از آنها متصل به هر سطح, اما همچنین می توانید فضای ارزشمند طبقه و در این راه از دیگر توابع (مانند پارکینگ اتومبیل خود را). آنها به طور معمول ساخته شده از چوب و فلز و یا ترکیبی از هر دو.
  • دیواری قفسه های ثابت هستند به خاتم (عمودی ساختاری پرتوهای) در فواصل منظم با استفاده از براکت های فلزی. فلزی سیم و یا قفسه های چوبی است که پس از آن نصب شده بر روی این براکت برای حداکثر ثبات و قدرت است.
  • سقف نصب شده قفسه های ثابت هستند به سقف خاتم های قابل تنظیم براکت های فلزی و ایده آل برای ذخیره سازی آیتم های فصلی و تجهیزات شما استفاده گهگاه از راه. فولاد جوش داده شده ساخت و ساز می تواند امن و قابل اعتماد سازی (تا 600 پوند وزن). دسترسی به این قفسه ها با استفاده از نردبان و یا مدفوع گام.

ابعاد و ظرفیت

در حالی که همه فضای ذخیره سازی متفاوت است وجود دارد برخی از پارامترهای که شما باید پایبند است. دیواری قفسه ها و واحد های مستقل باید در محدوده بین 12 اینچ عمیق (برای موارد کوچک مانند قوطی رنگ و ابزار دست) 16 اینچ عمیق (برای بزرگتر اقلام مانند لباس و کتاب جعبه). برای دسترسی راحت و دید هدف برای قفسه های آن را به اندازه کافی نگه دارید و جعبه و سایر موارد بدون اینکه آنقدر عمیق است که آنها را برش را به فضای اطراف و یا پنهان کردن دنده ذخیره شده در پشت. برای سقف نصب شده واحدهای نگاه به ابعاد حداقل 2 پا با 3 پا و بزرگتر اگر شما می تواند ذخیره سازی اقلام بزرگ مانند گلف یا دیگر تجهیزات ورزشی.

قفسه ظهر می تواند متفاوت باشد بسته به فضایی خود را مورد نیاز است. اندازه گیری چه مدت ایده آل خود را در قفسه ها می شود و سپس به دنبال پیش ساخته قفسه بندی است که تخمین این ظهر. سه پا و 4-و 6-طول پا, محبوب ترین های مسکونی فضاهای پارکینگ. شما همچنین می توانید خود را ساخت قفسه های ساخته شده برای اندازه گیری با استفاده از یک کیت DIY.

از نظر تحمل وزن ظرفیت با احتیاط از واحد های قفسه بندی است که ادعا می کنند به خرس تا 1000 پوند است. این احتمال وجود دارد که حداکثر تحمل بار برای یک قفسه است بین 100 و 400 پوند (ظرفیت است که به طور معمول بر روی برچسب محصول). اگر شما مقدار زیادی به فروشگاه در نظر گرفتن قفسه های متعدد به جای overstraining یک قفسه. این به ویژه مهم است با سقف یا دیوار نصب شده قفسه های پس اگر وزن بار بیش از حد بزرگ است, قفسه می تواند به جلو و دور از سطح باعث سطحی و یا آسیب ساختاری.

نصب و راه اندازی

با مستقل, واحد های قفسه بندی, به سادگی مونتاژ (در صورت نیاز) موقعیت به محل و شروع به سازماندهی—بدون نصب مورد نیاز است. دیوار و سقف نصب شده قفسه نیاز به دقت تعیین موقعیت به خاتم پرتوهای که در خدمت به عنوان حمایت ساختاری در یک قاب ساختمان. دیوار ناودانی با فاصله 16 - یا 24 اینچ فواصل (اندازه گیری شده از مرکز دیوار) و اجرا از کف تا سقف. برای قرار دادن یک میخ و شما می توانید با استفاده از یک گل میخ یاب الکترونیکی و یا روش دستی. هنگامی که شما کردهاید نشون دنبال دستورالعمل سازنده برای نصب قفسه. برای دیواری واحد در نظر فاصله قفسه ها حداقل یک پا از هم جدا به خودتان را به عنوان مقدار انعطاف پذیری و ظرفیت ذخیره سازی به عنوان امکان پذیر است. سقف واحد باید قابل تنظیم بنابراین شما می تواند متفاوت باشد ارتفاع بسته به نیازهای شما.

نصب و راه آهن قابل تنظیم قفسه بندی نیز نیاز به محل خاتم و سپس بصورتی پایدار و محکم اتصال آهنگ فلز به ناودانی با پیچ. برخی از آهنگ های راه آهن در حال سازگار با دیوارهای بتنی و همچنین تیغه. مطمئن باشید به خواندن دستورالعمل قبل از خرید به عنوان برخی از آهنگ های تنها می تواند نصب شود به چوبی خاتم نه ناودانی فولادی. هنگامی که آهنگ های خوبی قرار گرفته و متصل خود را امن براکت به شکاف و جای خود را در قفسه بالا.

ما تراکم بالا

The Best Shelving Option: Fleximounts 24-Inch-by-72-Inch Floating Wall Shelves

عکس: amazon.com

1. بهترین دیوار کوه: Fleximounts شناور قفسه دیواری

این کلاسیک سیاه و سفید سیم قفسه از Fleximounts در حال مطالعه در سادگی است. این شرکت به خود می بالد در "آسان تنها با یک فرد نصب و راه اندازی با تمام سخت افزار گنجانده شده است." خود را هدایت دستورالعمل کمک خواهد کرد که شما درایو سوراخ به دیوار خاتم (یا بلوک بتنی) در تمام مکان های راست و شامل سطح حباب تضمین دقت و صحت. هر کیت همراه با دو سیم قفسه و با کیفیت بالا پیچ و براکت, شما نیاز به نصب. را انتخاب کنید از پنج قفسه اندازه (1-پا-3 پا; 1-پا-با-4-پا; 1-پا-با-6-پا; 2-پا-با-4-پا; و 2-پا-با-6-پا) و ترتیب قفسه با این حال شما می خواهم—در کنار هم یا روی هم چیده. لطف خود را سنگین فلزی ساخت و ساز هر قفسه خرس می تواند تا 400 پوند است.

The Best Shelving Option: Fleximounts 4-Foot-by-8-Foot Overhead Garage Storage Rack

عکس: amazon.com

2. بهترین سقف: Fleximounts سربار گاراژ دندانه دار کردن ذخیره سازی

طراحی شده برای stashing فصلی دنده و تجهیزات شما استفاده نمی اغلب این سقف سازی کرکره واحد 96 اینچ طول 48 اینچ گسترده و 22 تا 40 اینچ بالا (قابل تنظیم بسته به نیاز شما). لطف خود را محکم پایدار, نورد فولاد, ساخت و ساز, شما احساس امن در هنگام راه رفتن زیر—باور کنید یا نه, این رک خرس می تواند تا 600 پوند است. نصب و راه اندازی ساده است; با نام تجاری کانال یوتیوب پیاده روی شما را از طریق کل فرایند. بر خلاف دیگر سقف واحد های ساخته شده از تخته سه لا و یا سیم جوش فلز Fleximounts ارائه حداکثر ایمنی و دوام.

The Best Garage Shelving Options: Seville Classics

عکس: amazon.com

3. بهترین مستقل: سویل کلاسیک 5-لایه سیم فولادی سیستم قفسه بندی

با هشت اندازه های مختلف به از را انتخاب کنید سویل سیم متحرک قفسه های چند منظوره هستند و خوب به دنبال. ساخته شده از کلاس تجاری کروم-روکش سیم این واحد است نیز تایید شده برای مواد غذایی تجهیزات ذخیره سازی در محیط های خشک. قفسه از محدوده 24 تا 60 اینچ عرض و 18 تا 24 اینچ عمیق. هر می تواند نگه دارید تا 800 پوند حتی به عنوان 4-اینچ, کستر چرخ ها اجازه می دهد تا به صورت صاف و آسان موقعیت. برخی از مونتاژ مورد نیاز است.

The Best Shelving Option: Fleximounts 3-Tier Storage Wall Shelves

عکس: amazon.com

4. بهترین تنظیم: Fleximounts 3 لایه ذخیره سازی قفسه دیواری

Fleximounts قابل تنظیم ریلی سیستم قفسه بندی ویژگی های قابل تنظیم فلزی ریل دقیقا به دیدار فردی خود را ذخیره سازی نیاز دارد و ارتفاع مورد نیاز است. در ضمن به لطف خود را به ساخت و ساز فولاد هر قفسه خرس می تواند تا 100 پوند دادن محکم واحد 300 پوند ظرفیت توزیع به طور مساوی بین سه قفسه. ضمیمه سیستم به چوب دیوار خاتم یا جامد بتن, اما آگاه باشید که شکاف های بزرگ در سیم مش معنی است که این قفسه ها بهترین راه حل مناسب به جای اقلام بزرگ و/ یا کوچکتر اشیاء ذخیره شده در جعبه. (یا قفسه را می توان با پوشش پلاستیکی به ضخامت پوشش یا خرده.) قالب های ارائه شده توسط تولید کننده آن را آسان برای سوار شدن به حفره های لازم برای نصب و راه اندازی و شامل سطح حباب باعث می شود موقعیت کاری که با سهولت.

2x4basics ShelfLinks Custom Storage System

عکس: amazon.com

5. بهترین کیت DIY: 2x4basics ShelfLinks سفارشی سازی سیستم

لذت بردن از قابلیت و طبیعی همه احساس از قفسه های چوبی سفارشی طراحی شده برای نیازهای خود را با این کیت DIY از 2x4basics. با دوام و براکت پیچ را شامل می شوند پس همه شما نیاز دارید این است که چوب برش به طول دلخواه و عرض. گام به گام توسط به گام دستورالعمل ارائه شده و تنها ابزار مورد نیاز به یک پیچ گوشتی قدرت و دیدم. با نام تجاری ادعا می کند که تمام واحدهای نگه دارید تا 1000 پوند در هر, هر چند به یاد داشته باشید که نتایج خود را بستگی به نوع چوب شما انتخاب می کنید برای استفاده به عنوان به خوبی به عنوان خود را در مهارت های نجاری.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن