نیروی دریایی پایین تر ارائه شده است رتبه بندی ماموران مجبور به بازنشستگی فرصتی برای باقی می ماند در وظیفه فعال کمی طولانی تر به عنوان بخشی از خدمات همه جانبه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

دریا خدمات منتشر نیروی دریایی اداری پیام مارس 9 توضیح داد که ماموران در مرتبه کاپیتان یا زیر که باید بازنشسته بین در حال حاضر و آذر. 1 ممکن است واجد شرایط برای باقی می ماند در وظیفه فعال اما در یک بازنشسته وضعیت تا دسامبر. 31.

“کسانی که توسط قانون ملزم به بازنشسته به دلیل قانونی محدودیت سن سال از راه اندازی یا فعال یا خدمات برای شکست از انتخاب به رتبه بعدی ممکن است واجد شرایط اگر در حال حاضر واجد شرایط بازنشستگی” که همراه با انتشار متحده است.

“این پیشنهاد بخشی از نیروی دریایی قصد دارد برای کاهش اثرات این COVID-19 همه گیر در حالی که کمک به خدمات حفظ عملیاتی ملوان و خانواده آمادگی.”

مرتبط با: ارتش خواسته بازنشستگان در رشته های پزشکی به عقب می آیند. پاسخ قاطع بود

ماموران در این دسته می توانید با ارسال یک درخواست به خدمت دیگر تحت یک ماده شناخته شده به عنوان “بازنشسته/حفظ” آزادی متحده است.

افسران تایید شده برای حفظ و نگهداری تحت برنامه هنوز بازنشسته خود برنامه ریزی,dat, e, اما پس از آن همچنان به خدمت با فعال وظیفه پرداخت و استحقاق تا پایان سال, مگر اینکه آنها درخواست یک تاریخ قبل از آن با توجه به انتشار. آن همچنین آمده است که آنها باقی خواهد ماند و در رتبه فعلی و اقامت در زمان فرماندهی.

“با توجه به نیاز به اطمینان از سلامت نیروی وجود دارد هیچ محدودیتی در تعداد از افسران بازنشسته مجاز به حفظ در یک وضعیت فعال باشد” انتشار متحده است.

اجازه می دهد تا برای پردازش لازم و بررسی درخواست های ارسال شده باید به پرسنل نیروی دریایی فرمان قبل از افسر بازنشستگی تاریخ و در تمام موارد بعد از 1 ژوئیه با توجه به انتشار.

متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: نیروی دریایی است که سخت ترین ضربه خدمت سربازی در شیوع کروناویروس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im