خواهد کشتی های نیروی دریایی واقعا باز کردن آتش بر اذیت و آزار ایرانی Gunboats? این بستگی دارد به مقامات می گویند

بالا مقامات پنتاگون روز شنبه تحسین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به "شلیک کردن و نابود کردن" اذیت و

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 اردیبهشت 1399

بالا مقامات پنتاگون روز شنبه تحسین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به "شلیک کردن و نابود کردن" اذیت و آزار ایرانی gunboats اما گفت تصمیم گیری برای باز کردن آتش هنوز هم می تواند به سمت چپ قضاوت تماس های از کشتی فرماندهان.

"من می خواهم به کاپیتان کشتی را که عزم" در مورد اینکه آیا برای مقابله با نیروی کشنده گفت: نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون فرمانده ستاد مشترک ارتش. "این بستگی به وضعیت و آنچه کاپیتان می بیند."

در سومین جلسه هر دو Hyten و معاون وزیر دفاع دیوید Norquist نشان داد که آنها بازدید تهمت را به سختی صحبت به عنوان یک افزایش هشدار به ایران برای جلوگیری از برخورد با کشتی های نیروی دریایی که به سرعت می تواند به تشدید درگیری های باز.

مرتبط با: رئیس جمهور تهمت سفارشات نیروی دریایی به قتل ایرانی, قایق است که آزار و اذیت ما و عروق

"من دوست دارم که رئیس جمهور هشدار داد دشمن; که آنچه که او انجام" Hyten گفت. "او ارائه یک هشدار: اگر شما می خواهید برای رفتن در این مسیر ما خواهد آمد و ما را بزرگ بنابراین نمی رفتن این مسیر."

Norquist افزود: "رئیس جمهور با صدور یک هشدار مهم به ایرانیان. چه او با تاکید بر این است که همه کشتی های ما حفظ حق دفاع از خود. رئیس جمهور توصیف است و در پاسخ به فقیر رفتار ایرانیان."

مغلوب ساختن پیشی جستن قبل پرسیدم من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا."

این توییت به نظر می رسد با هدف ازدحام 11 ایرانی کوچک و سریع قایق که در یک نقطه و آمد در عرض 10 متری از ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی و گارد ساحلی کشتی ها در خلیج فارس در هفته گذشته با توجه به نیروی دریایی است.

ایران را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر به عنوان تلاشی در "قلدری" برای منحرف کردن اذهان از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

"امروز به جای قلدری دیگران آمریکایی ها باید تمام تلاش خود را در راستای صرفه جویی در آن اعضای نیروهای خود را مبتلا به کروناویروس گفت:" ابوالفضل Shekarchi سخنگوی ایران نیروهای مسلح با توجه به ایران خبرگزاری ایسنا.

در پنتاگون جلسه Norquist و Hyten تیره و تار برای پیدا کردن تعاریف و یا تمایز بین آزار و اذیت از کشتی های نیروی دریایی و دشمن قصد یا خصمانه عمل می کنند که تحریک یک پاسخ با زور.

"هر توانایی که ما استقرار هر کشتی که اعزام در معرض خطر است که به حق ذاتي دفاع از خود" Hyten گفت. "آنچه که بدان معنی است که اگر ما یک دشمن عمل می کنند اگر ما دشمن قصد ما این حق را پاسخ دهد و از جمله نیروی کشنده.

"اگر آن اتفاق می افتد در خلیج فارس, اگر آن اتفاق می افتد به هیچ وجه ما را با پاسخ قاطع نیروی کشنده در صورت لزوم برای دفاع از خودمان است." "واقعا که ساده است اما هیچ کس نباید شک که فرماندهان باید از این قدرت در حال حاضر به پاسخ به هر گونه عمل خصمانه یا خصمانه قصد."

نه Hyten و نه Norquist در پاسخ مستقیم به سوال در مورد اینکه آیا تهمت را صدای جیر جیر خواهد منجر به تغییر قوانین از نامزدی و یا صرفا یک تقویت دستورالعمل های موجود.

"رئیس جمهور توصیف شد و در پاسخ به فقیر رفتار طرف ایرانیان است و او تاکید و هشدار ... آنها را مورد چالش" آنها ممکن است ایجاد Norquist گفت.

"این یک چیز بسیار مفید است که او قرار داده و من فکر می کنم آن چیزی که مهم است برای افراد دیگر به درک و بسیار جدی" او اضافه شده است.

"رئیس جمهور یک بیانیه روشن," Hyten گفت. "من فکر می کنم ایرانی ها درک کنند که من فکر می کنم مردم آمریکا می دانند که. در حال حاضر ما به عنوان نظامی که به درخواست است که جهت روشن از فرمانده کل قوا به دستورات قانونی که ما اجرا است. و ما می دانیم که این به چه معناست. ما هیچ شکی نیست که این به چه معناست.

"در حال حاضر اگر شما در سراسر آمده در یک فاصله امن و شما با تکان دادن-که یک چیز" Hyten گفت: ایران با قایق عبور از نزدیکی کشتی های نیروی دریایی.

"اگر شما یک تفنگ و شما از آن نقطه در من که دیگر چیزی که" او گفت:. "من فکر می کنم رئیس جمهور جهت بسیار روشن و آشکار بود و ما نمی نیاز به هر گونه اقدامات بیشتر است."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: تصویب برای آزادی 80 ساله دامپزشک دعوا به خارج از Coronavirus آلوده به زندان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب