نیروی دریایی می فرستد و بقیه به دریا به عنوان پیام به چین

وجود ناوگان زیردریایی نیروی در زمان غیر معمول گام در این ماه اعلام کرد که تمام آن به جلو مستقر subs شد به طور

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 اردیبهشت 1399

وجود ناوگان زیردریایی نیروی در زمان غیر معمول گام در این ماه اعلام کرد که تمام آن به جلو مستقر subs شد به طور همزمان انجام "احتمالی عملیات پاسخ" در دریا در غرب اقیانوس آرام--کمرنگ جلوه دادن این تصور که نیروی دریایی نیروهای مانع شده است توسط COVID-19.

زیر نیرو گفت: ماموریت های نصب شدند در حمایت از پنتاگون "باز و آزاد اقیانوس هند و آرام" سیاست با هدف مقابله با توسعه طلبی چین در دریای چین جنوبی است.

حداقل هفت زیردریایی و به احتمال زیاد بیشتر--از جمله چهار گوام مبتنی بر حمله زیردریایی های سن دیگو مبتنی بر USS اسکندریه و چند هاوایی مبتنی بر عروق--بخشی از این تلاش است.

این اقدام همچنین برجسته پنتاگون تمایل به انعطاف پذیر و غیر قابل پیش بینی در "قدرت بزرگ" رقابت با چین و روسیه است.

"عملیات ما در حال تظاهرات از تمایل ما برای دفاع از منافع ما و آزادی تحت قانون بین المللی" عقب Adm. بلیک صحبت اقیانوس آرام sub فرمانده نیروی است که بر اساس در پرل هاربر گفت: در مارس 8 نسخه.

حمله زیردریایی حفظ آستین ، قابلیت خفا به غرق کشتی با اژدر آتش موشک های کروز تاماهاوک و انجام نظارت پنهان در حالی که دشمنان حدس زدن محل سکونت خود را.

نیروی دریایی به تازگی نگهداری یک ناوگان از کشتی های جنگی در غرب اقیانوس آرام به عنوان یک نمایش قدرت و اثبات این که COVID-19 نشده به طور قابل توجهی تخریب قابلیت های آن با ایالات متحده و چین طولانی تجارت barbs بیش از فعالیت های نظامی در دریای چین جنوبی و به طور فزاینده بیش از هر یک از دیگر همه گیر پاسخ.

چین متهم شده است از تشدید آن اشغال جزیره ساخته و قلدری کشورهای دیگر در منطقه در حالی که بسیاری از جهان متمرکز شده است در این بیماری همه گیر.

جغرافیای سیاسی پلت فرم های اطلاعاتی استراتفور گفت که ایالات متحده و چین نگهداری می شود "قوی عملیاتی سرعت در دریای جنوب چین" در میان تشدید تنش ها و COVID-19--نشانه هایی که اشاره به ادامه تنش ها بعد از ویروس های دیگر کم.

هنگامی که نیروی دریایی تبلیغ حضور آن معمولا نهان زیردریایی آن را اغلب به یک نقطه با دشمن. نیروی دریایی منتشر شد یک عکس از Los Angeles-طبقه زیر اسکندریه ترانزیت اپرا بندر در گوام در مارس 5.

به عنوان نظامی ایالات متحده آدرس COVID-19 در خانه "ما همچنان با تمرکز بر امنیت ملی ما ماموریت در سراسر جهان" وزیر دفاع علامت Esper گفت: همان روز.

"بسیاری از کشورها تبدیل شده به سمت داخل برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر و در عین حال استراتژیک ما رقبای در حال تلاش برای بهره برداری از این بحران به نفع خود در هزینه دیگران" Esper گفت.

او را متهم حزب کمونیست چین از ramping تا یک "کمپین دروغ" به تغییر سرزنش ویروس و صیقل دادن تصویر خود را. در حالی که همه "ما همچنان به رفتار پرخاشگرانه توسط PLA (افراد ارتش آزادی ) در دریای چین جنوبی از تهدید یک پزوی فیلیپین نیروی دریایی به کشتی در حال غرق شدن یک قایق ماهیگیری ویتنامی و ارعاب کشورهای دیگر از درگیر شدن در نفت و گاز دریایی و توسعه."

Esper گفت: دو نیروی دریایی کشتی های انجام شده آزادی ناوبری عملیات در دریای چین جنوبی هفته قبل از "برای ارسال یک پیام روشن به پکن است که ما همچنان به محافظت از آزادی ناوبری و تجارت برای همه ملت بزرگ و کوچک است."

هدایت موشک رزمناو USS Bunker Hill انجام یک "FONOP" در جزایر اسپراتلی و ناوشکن USS Barry میره دو بار از طریق تنگه تایوان و از طریق جزایر پاراسل در سرزمین مورد مناقشه چین که ادعا می کند به عنوان خود را.

"این اعمال تحریک آمیز از سوی طرف ... را به طور جدی نقض چین حاکمیت و منافع امنیتی عمدا افزایش امنیت منطقه ای خطرات و به راحتی می تواند باعث یک حادثه غیر منتظره" جنوب چین صبح پست به نقل از یک چینی فرماندهی نظامی گفت: پس از بری پاراسل گذشت.

ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت شده کنار در گوام از اواخر ماه مارس پس از تجربه شیوع کروناویروس جدید در میان آن 4, 800 عضو خدمه.

ایالات متحده ناوگان اقیانوس آرام در پرل هاربر شده است سریع به توجه مداوم به کارگیری دارایی های دیگر در منطقه از جمله گذر از دریای جنوب چین توسط littoral combat ship USS Gabrielle Giffords ناوشکن USS رافائل پرالتا قایقرانی در شرق دریای چین و ناوشکن USS McCampbell عبور از تنگه تایوان در روز چهارشنبه.

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام کول از Honolulu Star-Advertiser بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: نیروی دریایی, رزمناو فرماندهی افسر پس از اخراج از 4000 گالن سوخت نشت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Honolulu Star-Advertiser. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن