مهر و موم نیروی دریایی برای راه اندازی جدید شناور از بزرگتر فرعی کردن هاوایی

فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده به زودی انجام اولین از نوع خود تست کردن Hawaii — راه اندازی و بازیابی جدید مهر تکاور minisub از ویرجینیا-class submarine-به عنوان نخبگان و مرموز نیروی retools برخی از آن زیراب دارایی.

دو تا از 22-پا مهر و موم تحویل خودرو علامت 11s در حال حاضر تحویل داده شد به هاوایی برای ناوگان آشنایی و دو بیشتر شد و تحت حکومت و پذیرش سروان. کیت Dolloff ویژه فرماندهی عملیات دریایی برنامه اجرایی گفت: در اواسط ماه مه صنعت کنفرانس. ده ها ساخته شود.

مهر و موم تحویل خودرو تیم 1 در پرل هاربر عمل مسن علامت 8 تحویل وسایل نقلیه که در حال به چالش کشیده “با تکنولوژی منسوخ شدن” هستند و قرار است به جای یکی-برای-یکی جدیدتر کمی بزرگتر و 4 000-پوند-سنگین علامت 11s دستور گفت.

هر یک از “نسل بعدی” از 10 000 پوند رایگان-جاری شدن سیل وسایل نقلیه–که هنوز هم نیاز به استفاده از wetsuits و دنده غواصی–حمل دو خدمه و چهار مسافر و ناوبری بهتر و بیشتر ظرفیت ترابری توانایی های خود.

این submersibles در حال راه اندازی شد از ميخ خشک عرشه پناهگاه است که مجهز به و ارتباط با بزرگتر میزبان زیردریایی.

Mark 11 ساز Teledyne قهوه ای, مهندسی اعطا $178 میلیون تنها منبع قرارداد در ماه اکتبر گفت: minisub, همچنین شناخته شده به عنوان آب های کم عمق مبارزه با شناور است “به طور خاص طراحی شده برای وارد کردن و استخراج نیروهای عملیات ویژه در بالا و تهدید مناطق است.”

“The big غذای آماده در اینجا این است که ما فیلدینگ یک مقدار بیشتر قادر به پلت فرم به ناوگان و ما باید آن را خارج وجود دارد با اپراتورهای کار بر روی آن در حال حاضر” Dolloff گفت: در مجازی نیروهای عملیات ویژه صنعت کنفرانس شرکت میزبانی دفاع ملی انجمن های صنعتی.

فرماندهی عملیات ویژه–مثل بقیه نظامی آمریکا–است دست و پنجه نرم با تغییر از متخصص در low-tech کویر درگیری به تمرکز بر “قدرت بزرگ” رقابت با چین و روسیه است.

“دفاع ملی استراتژی روشن است : ما باید به ایجاد یک نیروی کشنده,” ارتش ژنرال ریچارد کلارک که مسئول فرماندهی عملیات ویژه گفت: در این کنفرانس است. “ما باید همچنان به پرورش متحدان ما و رشد بیشتر همکاران و ما رو به اصلاحات ; در مورد SOCOM ما رو به اصلاحات برای مقابله با این تهدیدات است.”

او اضافه کرد که “ما هنوز هم نیاز است که می تواند پا زدن کردن درب است که می تواند شلیک به خوبی می تواند به پرش به بیرون از هواپیما. … اما ما نیاز نویسان. ما همچنین نیاز به رهبرانی که می تواند اعمال می شود ” هوش مصنوعی است.

Naval Special Warfare گفت: آن را نمی بحث در مورد آن منینگ در هاوایی به دلایل امنیتی اما وزارت دفاع حسابرسی دفتر گفت که از سال 2018 این فرمان تا به حال 525 پرسنل در پرل هاربر.

A $54.3 میلیون قرارداد اهدا شد در ماه آوریل در ضمن برای Naval Special Warfare زیراب عملیاتی مرکز آموزش در مروارید شهر شبه جزیره با یک زیراب خودرو آموزش تانک.

دفاع حسابرسی دفتر گفت: مرکز آموزش پشتیبانی خواهد کرد Naval Special Warfare 3 مهر تحویل خودرو تیم 1 و Naval Special Warfare مرکز آموزش های پیشرفته فرمان.

در اواخر 2018, Naval Special Warfare گفت: در پیش نویس ارزیابی زیست محیطی است که در آن برنامه ریزی شده به سه برابر مقدار واحد کوچک متوسط و پیشرفته آموزش انجام شده توسط مهر و موم و سایر نیروهای عملیات ویژه در nonfederal اراضی در هاوایی است.

با توجه به ارزیابی پیشنهاد هوا بر اساس آموزشی که شامل استفاده از هواپیماهای C-17 حامل محموله هلیکوپتر MV-22 Ospreys و AC-130 هواپیما توپدار.

سرهنگ متی Stroup سخنگوی Naval Special Warfare Command گفت: ارزیابی زیست محیطی نشده است, نهایی, اما اضافه کرد که “به عنوان تقاضا برای عملیات خاص افزایش یافته و در طول سال آن را نیز ضروری افزایش نیاز مکرر آموزش و بنابراین مناطقی که آموزش رخ می دهد.”

گسترده تر عملیات ویژه فرماندهی گفت: نقاط عطف نیز رسیده است که برای یک جدید 39-پا خشک و مبارزه با شناور که ميخ مانند بسیاری از زیردریایی های خود را از سطح کشتی راه اندازی و پیگیری در خشک minisub خواهد بود که توسط ویرجینیا-کلاس مادر زیردریایی.

“ما در حال کار واقعا سخت با نیروی دریایی را امتحان کنید برای دریافت (خشک مبارزه با شناور ) را بر روی یک زیر دریایی” Dolloff گفت.

تلاش به دنبال یک 2008 آتش که نابود بسیار بزرگتر 65-پا minisub شناخته شده به عنوان پیشرفته مهر تحویل سیستم به عنوان آن باتری متهم شدند در مروارید شهر شبه جزیره مهر و موم ترکیب.

به نورث روپ گرومن تلاش شد اوراق به عنوان بیش از حد پرهزینه است. در پی آن ویژه فرماندهی عملیات تبدیل به تجاری فرعی که سازندگان همکاری با رهبران صنعت.

در مارس, General Atomics اعلام کرد که برای اولین بار از آستین استقامت خشک و مبارزه با Submersibles–با فضا برای 10–پذیرفته شد فرماندهی عملیات ویژه.

“این قابلیت مکمل ما مرطوب شناور ناوگان با افزایش ماموریت تنظیم و حفاظت از اپراتورها در یک محیط خشک,” Dolloff گفت.

این فرمان در سال 2016 گفت: چند تا از خشک داخلی subs شد قرار بود مستقر در پرل هاربر اما به تازگی ارائه اطلاعات به روز شده و گفته است که دیگر مورد.

یک نوسازی تلاش نیز در راه است برای افزایش حجم خشک عرشه پناهگاه که خانه مهر تحویل خودروهای بالای زیردریایی.

سرهنگ Cmdr. تیم هاوکینز سخنگوی فرماندهی عملیات ویژه گفت: آینده “آب کم عمق مبارزه با شناور تست برنامه ریزی شده است در ویرجینیا -کلاس زیردریایی حمله با میراث خشک عرشه پناهگاه است.”

افزایش اندازه پناهگاه بهتر است به جای ارايه جدید Mark 11 وسایل نقلیه و احتمالا خشک و مبارزه با Submersibles اما فرماندهی عملیات ویژه ” است که در آن به دنبال در گزینه های.

“ما به دنبال در راه اندازی و بازیابی (خشک مبارزه با شناور ) از یک زیر دریایی” Dolloff گفت. “وجود دارد مستغرق بکسل? ما راه اندازی از یک خشک عرشه پناهگاه… ما به دنبال در تمام کسانی که همه چیز متفاوت است.”

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام کول از Honolulu Star-Advertiser بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Honolulu Star-Advertiser. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>