بهترین آهنگ اره برای DIYers و جوانب

اگر شما نیاز به کمک به نگه داشتن پروژه خود را در مسیر صحیح چک کردن این برش لبه اره. BobVila.com و شرکای آن مم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

اگر شما نیاز به کمک به نگه داشتن پروژه خود را در مسیر صحیح چک کردن این برش لبه اره.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Track Saw

عکس: amazon.com

این که آیا شما در حال تبدیل ورق کالا یا برش طول بلند از چوب به عرض یک مسیر دیدم اغلب راه رفتن است. آهنگ اره کار بر روی یک قطعه کار به جای دستکاری گسترده ورق چوب از طریق یک میز اره ساخت آنها را امن و دقیق گزینه برای پروژه بعدی خود را.

آهنگ اره شده اند در اطراف برای یک مدت طولانی, اما تنها در دهه گذشته و یا به طوری که آنها رشد در محبوبیت به لطف DIY جنبش است. این ابزار مفید یک راه مناسب برای ایجاد سریع و دقیق تکرار کاهش در انواع محصولات مانند تخته سه لا و چوب و تراکم متوسط نقاشی. در بسیاری از زمینه ها, بهترین آهنگ ها دیدم می توانید محل یک تاج اره میزی و رادیال بازو دیدم در یک بسته بندی.

بهترین آهنگ اره را می توان به سرعت متصل در محل و ارائه فوق العاده دقیق کاهش است. هنگامی که برای خرید یک آهنگ را دیدم مطمئن شوید که به انتخاب یک محصول با کیفیت بالا. با کیفیت بالا, آهنگ اره مانند آنهایی که در لیست زیر هستند سریع و قابل اعتماد و قدرتمند به اندازه کافی برای دریافت کار انجام می شود.

  1. بهترین کلی: ماکیتا SP6000J1 6-1/2 اینچ غوطه گردبر کیت
  2. RUNNER-UP: دی والت Flexvolt 60V حداکثر 6-1/2 اینچ شارژی TrackSaw کیت
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: فروشگاه فاکس W1835 آهنگ دیدم
  4. ارتقا انتخاب کنید: Festool TS 75 EQ غوطه برش دایره ای را دیدم
  5. بهترین قابلیت حمل: Kreg گردبر آهنگ
Best Track Saw

عکس: amazon.com

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک آهنگ را دیدم

در حالی که پیگیری اره جدید نیستند, آنها نسبتا جدید به خانه DIY صحنه, بنابراین شما ممکن است نمی دانم به اندازه کافی در مورد آنها را به تصمیم گیری آگاهانه در مسیر دیدم برای نیازهای شما. در اینجا برخی از نکات را در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک مسیر جدید را دیدم.

اندازه تیغه

آهنگ دیدم تیغه اندازه همه چیز را با ضخامت مواد آن را می تواند کاهش دهد. ترین آهنگ اره استفاده 6½-اینچ تیغه و قادر به برش مواد حدود 2 اینچ ضخامت دارد. آهنگ اره با تیغه های بزرگتر در 8¼-اینچ محدوده برش مواد نزدیک به 2¾ اینچ ضخامت دارد. مینیاتوری آهنگ دیدم مدل با استفاده از تیغه های 4½ اینچ در قطر و آنها قطع هر گونه مواد فقط بزرگتر از 1 اینچ ضخامت.

تنظیمات سرعت

برخی از بهترین آهنگ اره از ویژگی های تنظیمات سرعت است که تفاوت خود را در مقایسه با گردبر همتایان. کنترل سرعت اجازه می دهد تا کاربر برای جلوگیری از سوختن چوب dulling تیغه اره و ایجاد تراشه از لازم است. اگر یک مسیر را دیدم امکانات تنظیمات سرعت آنها به طور معمول در محدوده 2000 دور در دقیقه و در پایان کم و 5000 دور در دقیقه و در پایان بالا. برای مواد نرم مانند فریم چوب کاج و یا تخته سه لا با سرعت بالا و تنظیمات بهترین هستند. بهتر است به شماره گیری با سرعت پایین نسبت به پایان پایین تر از محدوده متراکم جنگل مانند ملخ و یا گردو. در سرعت های پایین تر جلوگیری می کند ناخوشایند علائم سوختگی و نگه می دارد تیغه های خود را در شرایط برش.

مخروطي ظرفیت

آهنگ اره با قابلیت تنظیم bevels به مراتب انعطاف پذیر تر و متنوع تر از مدل های دیگر است. بیشتر از یک آهنگ را دیدم وظیفه شامل ساخت 90-درجه مربع کاهش است. این توانایی را مخروطي کاهش می تواند صرفه جویی در کاربر یک گام اضافی در فرایند تولید. برش 45 درجه bevels بر روی تخته یا ورق کالا کمک می کند تا هنگامی که ساخت قفسه یا مبلمان به عنوان آن را افزایش می دهد سطح منطقه برای بهتر چسب تماس بگیرید. همچنین ایجاد یک تمیز مشترک بدون نیاز به لبه باندهای برای پوشش زشت لبه های تخته سه لا.

قدرت موتور

طناب دار آهنگ اره مانند اره باید به اندازه کافی قدرتمند برای گرفتن کار انجام می شود. این مشکل هر چند به کمیت قدرت خود را در یک راه مفید است که خریداران می توانند درک کنند. تولید کنندگان مدل ترین آهنگ اره بعد از sidewinder-سبک مدور و آنها را دوست دارم برای به رخ کشیدن در مورد amperages در بسته بندی خود را. اما شدت جریان برق در واقع به مقدار جریان الکتریکی موتور را می توانید در قرعه کشی بدون شکستن. آن را نمی کند به طور مستقیم نشان دهنده قدرت است.

برای شارژی اره قدرت است که کمی ساده تر به قضاوت بر اساس ولتاژ باتری امتیاز. یک 20V باطری دیدم به طور کلی خواهد بود قوی تر از یک 18V دیدم. وجود دارد استثنا برای این قاعده است, اما این یک دستورالعمل کلی را دنبال کنید.

طناب دار مقابل شارژی

بحث درگرفته است برای همیشه به عنوان به چه بهتر: طناب دار و یا ابزارهای شارژی. وقتی که می آید به یک مسیر دیدم این حماسه همچنان ادامه دارد.

در یک طرف طناب دار تو را دیدم معمولا احساس قوی تر و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد تغییر باتری. است که به خصوص مفید در وسط سختی برش (مانند ضخامت قطعه ای از چوب بلوط یا گردو). توقف در وسط یک برش به تغییر باتری همیشه در نتیجه ناخوشایند دیدم علامت بر روی لبه برش. از سوی دیگر یک شارژی ندارد یک کابل برق برای آویزان کنید تا در پایان از طولانی مدیره در حالی که شما در حال تلاش برای تبدیل آن به عرض. این نیز می تواند شما را مجبور به توقف برای تنظیم بند ناف در نتیجه همان علائم ناخوشایند.

در نهایت آن پایین می آید به چه چیزی مهم تر برای کاربر: نامحدود قدرت (که در آن قدرت در دسترس است) و یا نامحدود قابل حمل (به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد باتری یدکی در دست).

طول سیم

آن را نمی ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ اما طول سیم می تواند به طور مستقیم تحت تاثیر قابلیت استفاده از هر دایره را دیدم اما به خصوص یک آهنگ را دیدم. Roofers و فریم نجاران اغلب حذف استاندارد بند ناف خود را مدور و جایگزین کردن آنها با 25 فوت کابل فقط به طوری که آنها می توانید اجتناب از نیاز به استفاده از یک سیم رابط. با یک آهنگ را دیدم دیگر بند ناف بیشتر محدوده شما باید برای دستکاری طولانی آهنگ های و مواد. شما تقریبا همیشه نیاز به یک سیم رابط اما می توانید آنها را قطع. اگر مسیر خود را دیدم با استفاده از 6 پا بند ناف اما شما در حال برش یک دختر 8 پا ورق از تخته سه لا, شما ممکن است با کشیدن سیم رابط با شما به عنوان شما را کاهش دهد. در نهایت بند ناف ممکن است تا پایان مسیر.

البته این می تواند اجتناب شود و در مجموع با حلق آویز طناب به دو طرف قطعه کار اما هنوز هم طیف دیگر کمک خواهد کرد که نگه داشتن بند ناف از حلق آویز کردن بر روی یک میز کار یا خرک.

آهنگ از ظهر

آهنگ های در طول های مختلف به دلایل آشکار است. Crosscutting 12 اینچ مدیره آسان با یک آهنگ را دیدم اما آن را نیاز ندارد 4-پا آهنگ. به طور مشابه, پاره ورق تخته سه لا است چه آهنگ اره بهترین در اما 4 پا پیگیری خواهد شد ناراحتی اگر آن را به تنظیم مجدد در نیمه راه از طریق برش.

بازنشانی آهنگ همچنین می افزاید: یک درجه خطا را کاهش دهد. اگر شما مراقب باشید شما ممکن است در نهایت با یک برش نیست که مستقیم به عنوان به عنوان شما می خواهم امیدوار بود. این نفی هدف از یک آهنگ را دیدم در وهله اول.

برخی از آهنگ های مدولار و آنها برای کار سایت کار این اجازه می دهد تا شما را به ضربه محکم و ناگهانی کوچکتر طول هم و استفاده از آنها به عنوان یک مسیر دیگر. برای شرکت در کارگاه بهتر به 2-و 4-و 8-پا پیگیری برای راه اندازی سریع و آسان و نتایج سازگار.

ویژگی های ایمنی

آهنگ اره واقعا فقط مدور با ویژه طراحی پایگاه که سوار در امتداد یک مسیر است. اما ماهیت یک مسیر دیدم باعث می شود آن را امن تر برای استفاده از یک اره مدور طولانی کاهش است. این آهنگ را فراهم می کند یک مسیر از پیش تعیین شده برای تیغه اره بنابراین شما قادر خواهید بود به نگاه به آینده و دیدن اگر وجود دارد هر گونه موانع است که ممکن است باعث پس زدن. باید این را دیدم kickback طب مکمل و جایگزین قفل برجسته در چندین مدل را متوقف خواهد کرد دیدم از هل دادن به کاربر.

بسیاری از نجاران راهنمای خود را مدور با فشار پایه با رایگان خود دست به طور بالقوه آوردن انگشتان دست خود را به چرخش تیغه. در حالی که این صنعتگران با تجربه که ممکن است باید انجام شود این هزار بار همیشه وجود دارد اتاق را برای خطا. آهنگ اره از بین بردن نیاز به راهنمای دیدم با دست آن را بسیار امن تر برای کاربران بی تجربه و جوانب مثبت به طور یکسان.

ما تراکم بالا

در حالی که این مقاله به شما داده شده است تا حد زیادی به نظر می آید به خرید برای بهترین آهنگ دیدم شما ممکن است تعجب که مدل ها بهترین در بازار است. لیست زیر برخی از بهترین آهنگ اره در خارج وجود دارد می تواند به شما کمک کند را انتخاب کنید با کیفیت بالا و دیدم که متناسب با نیاز و بودجه شما.

Best Track Saw Makita

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: ماکیتا SP6000J1 6-1/2 اینچ غوطه گردبر کیت

Makita SP6000J1 غوطه گردبر کیت همه چیز در یک نرم افزار می تواند می خواهید در یک مسیر دیدم. این کیت همراه با یک 55 اینچ آهنگ با آهنگ های اضافی موجود در صورت نیاز. دیدم خود به خود است که در آن کیت واقعا می درخشد اما. این غوطه اره 12-آمپر موتور bevels از -1 تا 48 درجه (با مثبت متوقف می شود در 0 22.5 و 45 درجه) و عمق برش به اندازه 2-3/16 اینچ. این شهر همچنین دارای یک عمق توقف از ویژگی های است که درگیر با تلنگر از یک اهرم و اجازه می دهد تا کاربر را به یک پاس سریع در سراسر مواد برش تنها 1/16 اینچ عمیق. این نمرات مواد و جلوگیری از انشعاب. بهترین از همه کاربران می توانید تنظیم سرعت بین 2000 و 5,200 دور در دقیقه با یک شماره گیری در رسیدگی است.

Makita بزرگ است دیدم و واقعا نمی افتد کوتاه در هر نقطه. اگر یکی از شکایت این است که یک 8¼-تیغه اینچ خواهد آن را به کمک عضله از طریق مواد متراکم تر.

Best Track Saw DeWALT

عکس: amazon.com

2. RUNNER-UP: دی والت Flexvolt 60V حداکثر 6-1/2 شارژی TrackSaw کیت

شارژی TrackSaw کیت از دوالت یک گزینه بسیار عالی برای یک DIYer, خراط یا نجار که نیاز به یک قدرتمند را دیدم در یک بسته بی سیم. این شاهد با استفاده از دی والت را 60V باتری که به طور خودکار تنظیم ولتاژ برای ابزار آنها کوتاه است. در این مورد TrackSaw با استفاده از 20V که اجازه می دهد تا آن را به نگه داشتن در حال اجرا طولانی تر از بیشتر باطری مدور. همچنین ویژگی های توانایی غوطه برش اجازه می دهد تا شما را به شروع به برش خود را در وسط یک قطعه کار در صورت نیاز. آن را با استفاده از یک 6½-تیغه اینچ و bevels تا 47 درجه است. این کیت دارای یک عمق برش از 2⅛ اینچ و تنظیمات سرعت بین 1,750 و 4000 دور در دقیقه.

نگه داشتن در ذهن است که مورب اقدام در این مدل نیست و هر گونه مثبت متوقف می شود برای قفل کردن آن را در محل در هر درجه و علامت است که یک ویژگی است که برخی به دنبال در هنگام خرید.

Best Track Saw ShopFox

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: فروشگاه فاکس W1835 آهنگ دیدم

اگر شما به دنبال یک آهنگ را دیدم اما همچنین صرفه جویی در پول و سپس فروشگاه فاکس پاسخ خود را. این آهنگ دیدم با این نسخهها کار با فروشگاه فاکس راهنمای راه آهن و غوطه کاهش مواد تا 1-1/32 اینچ ضخامت هنگامی که در مسیر. این اره دارای 9-آمپر موتور است که می چرخد تا به 5500 دور در دقیقه و bevels تا 45 درجه است. آن را فراهم می کند پس زدن محافظت و همچنین.

وجود دارد چند مناطق که در آن فروشگاه روباه می افتد کوتاه به همین دلیل است که آن را بسیار مقرون به صرفه است. شما باید برای خرید آهنگ به صورت جداگانه وجود ندارد و تنظیم سرعت و طناب کوتاه است فقط در 6-پا بلند. حتی با کسانی که اشکالاتی در ذهن آن را به یک ابزار خوب در این قیمت.

Best Track Saw Festool

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: Festool TS 75 EQ غوطه برش دایره ای را دیدم

وقتی که می آید به ابزار قدرت شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک شرکت دیگر قرار می دهد که بیشتر فکر کردم به محصولات خود را از Festool. TS 75 طناب دار غوطه برش آهنگ دیدم با نزدیک به 3 اینچ از عمق برش. این را دیدم و خارج از غرفه را از بقیه دلایل بسیاری است اما به طور خاص آن 8¼-اینچ تیغه باعث می شود آن را ممکن است به قطع از طریق تقریبا هر ماده. آن را با استفاده از یک 13-آمپر موتور با سرعت قابل تنظیم کنترل بین 1,350 و 3,550 دور در دقیقه. آن را می توانید مورب از 0 تا 45 درجه است. این شهر همچنین دارای ویژگی های ایمنی متعددی از جمله مکانیزم برای جلوگیری از جوانه تیغه و کاهش احتمال پس زدن. همچنین ویژگی های آهسته شروع به فن آوری برای حفظ دیدم از پریدن در هنگام راه اندازی.

اشکال آشکار است—این را دیدم گران است. اما برای قیمت شما می توانید یک ابزار با کیفیت از یکی از نام های برتر در مسیر دیدم و ابزار قدرت میباشد.

Best Track Saw Kreg

عکس: amazon.com

5. بهترین قابلیت حمل: Kreg گردبر آهنگ

وقتی که می آید به کار سایت ابزار, آهنگ اره تیک حمل جعبه. اگر شما به دنبال به نگه داشتن خود را بار نور, اما اضافه کردن یک Kreg گردبر مسیر خود را ابزار می توانید این ترفند را انجام دهد. راز این دیدم پیگیری آن است جهانی با سورتمه حمل کردن است که متناسب با اره با تیغه در سمت راست یا چپ آن را انعطاف پذیر برای استفاده با هر گونه دیدم و تقریبا هر اندازه تیغه. هنگامی که در مسیر سورتمه حمل کردن راهنماهای دیدم تیغه حفظ تناسب تنگ در برابر مسیر کاهش انشعاب و افزایش دقت و صحت. یکی از Accu-برش آهنگ بهترین ویژگی های است که شروع بلوک می دهد که کاربر یک محل برای شروع دیدم حرکت و حرکت تیغه گارد از راه.

یکی وجود دارد قابل توجه فداکاری اگر شما انتخاب می کنید به سر پایین Accu-قطع مسیر: با سورتمه حمل کردن را بالا می برد دیدم پایه از مواد سطح آن را کاهش ضخامت از مواد و شما می توانید برش.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب