نیروی دریایی ملوان بازداشت شده در سن دیگو متل قتل

27-year-old Navy ملوان بازداشت شده بود روز شنبه به اتهام کشتن یک زن که پلیس به عنوان یک آشنایی در یک متل در س

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 خرداد 1399

27-year-old Navy ملوان بازداشت شده بود روز شنبه به اتهام کشتن یک زن که پلیس به عنوان یک آشنایی در یک متل در سن دیگو میدوی منطقه است.

سن دیگو پلیس دستگیر گلابی Tyree پهناى حدود 4 بعد از ظهر در محل نامعلومی در ایمپریال بیچ با کمک از Naval Criminal Investigative Service.

سخنگوی نیروی دریایی برایان o'rourke گفت: اگر یک افسر 2 کلاس که اختصاص داده شده به تاکتیکی ارتباطات فرماندهی در پایگاه نیروی دریایی کورونادو برای شش ماه.

خواه متهم از قتل 32 ساله رزا کاسکو در یک متل در گرینوود خیابان نزدیک, Hancock, خیابان, on May 4. قتل سرهنگ Andra براون گفت: شواهد چپ در صحنه led پلیس برای شناسایی خواه به عنوان مظنون است.

پلیس قتل مقامات کاهش یافته است به می گویند که چگونه کاسکو کشته شد.

قتل سرهنگ مت دابز قبلا گفته او تا به حال علائم در بدن او نشان داد که ممکن است آسیب یا مرگ تغییرات در بدن او.

پزشکان که درمان او را به نام پلیس پس از مردم "در منطقه" تبدیل شد و از هم گسیختگی و تلاش برای مانع پزشکی تلاش دابز گفت. "وجود چند نفر که آمد به اتاق برای انواع دلایل و بودن شد بسیار آوازی و عاطفی که باعث تماس از پزشکان," او گفت:.

پس از پزشکان "متوجه وضعیت بدن او ناسازگار بود با اطلاعاتی که آنها در حال ارائه" آنها به نام قتل محققان دابز گفت.

___

این مقاله در نوشته شده بود دیوید هرناندز از سان Diego Union-Tribune بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, The San Diego Union-Tribune. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن