جشن مارس چهارم با این جنگ ستارگان جدید دیزنی به همراه آواتار

ممکن است چهارمین سال 2020 خواهد بود و ما اولین روز جنگ ستارگان با دیزنی به علاوه به عنوان بخشی از جریان آرسنال

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 اردیبهشت 1399

ممکن است چهارمین سال 2020 خواهد بود و ما اولین روز جنگ ستارگان با دیزنی به علاوه به عنوان بخشی از جریان آرسنال و ما مصمم به بیشتر از آن را.

اگر شما در حال برنامه ریزی به صرف دوشنبه در مقابل تلویزیون خود را جریان کل کانن از ستارگان فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از جمله افزایش اسکای واکر* سپس راه دیگری وجود دارد برای دریافت به روح همه چیز

ما در حال صحبت کردن در مورد cosplaying برای روز اگر چه آن را کاملا قابل قبول بیش از حد ما در حال صحبت کردن در مورد تازه و جدید جنگ ستارگان آواتار دیزنی به علاوه انداختن است برای بزرگداشت این مناسبت است.

شخصیت های جدید عبارتند از:
• Darth Maul
• Jabba the Hutt
• بو Katan
• انجام
• کاپیتان رکس
• Porg
• 332nd سپاهی

دیزنی نیز امیدوار کننده برخی از شسته و رفته مفهوم جدید هنر برای قطعات مختلف جنگ ستارگان محتوا که آمار خدمات در مارس چهارم. این اولین طراحی تازه برای دیزنی به علاوه پس از راه اندازی آن و برخی از آن بسیار نفس گیر مانند گذشته جدی مفهوم هنر زیر.

*البته این خبر روز دوشنبه از ورود نهمین و آخرین قسط از اسکای واکر حماسه ظهور اسکای واکر. این خواهید بود که اولین بار طرفداران شده اند قادر به جریان تحمل حماسه در یک مکان.

مرتبط با: دیزنی به همراه تست رایگان

با کل فصل اول از Mandalorian در حال حاضر در دسترس جاری نهایی فصل های کلون و همچنین به عنوان یک بار قایق از نیروی پسند اضافی وجود دارد یک آرایه باور نکردنی از محتوای جنگ ستارگان برای دریافت از طریق در طول جشن سالانه همه چیز از کهکشان دور ،

اگر شما در میانهی شب امضا برای دیزنی وجود دارد به معنای واقعی کلمه هرگز یک زمان بهتر به انجام این کار. این شرکت هنوز با ارائه یک محاکمه آزاد 7 روز به هر کسی که گرفته استفاده از یکی است.

و همچنین به عنوان همه چیز را از جنگ ستارگان پایدار وجود دارد همه از آن Marvel, Pixar و National Geographic محتوا برای لذت بردن از, نه به ذکر است سیمپسونها. شیرجه در مردمی. آن را کامل مستند علوفه.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن