آکادمی نیروی دریایی دارای اولین-همیشه مجازی فارغ التحصیلی رویداد

واشنگتن (AP) — در آن-تا کنون مجازی فارغ التحصیلی و راه اندازی مراسم آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده در روز ج

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 خرداد 1399

واشنگتن (AP) — در آن-تا کنون مجازی فارغ التحصیلی و راه اندازی مراسم آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده در روز جمعه استقبال یک کلاس جدید از افسران به نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی به دریا خدمات هدایت از طریق coronavirus بحران است.

در اظهارات ثبت شده پیش از آن در هفته دفاع, وزیر علامت Esper تبریک 1,017 فارغ التحصیلی midshipmen خاطر آنها از اهمیت شخصیت و اعتماد رهبری و اشاره به همه گیر به عنوان مثال از چالش های غیر منتظره آنها را به ناچار در مشاغل نظامی.

"در حالی که coronavirus است دلهره آور و در برخی از راه یک چالش بی سابقه است تنها یکی از بسیاری از آزمایشات شما تجربه در طول یک عمر خدمت" Esper گفت. "به تهدیدات جدید ادامه به ظهور شما باید آماده و هوشیار و آماده برای دفاع از کشور ما مردم ما و راه ما از زندگی است."

نیروی دریایی برتر افسر Adm. مایک Gilday بود قادر به حضور در این جلسه ضبط که در آن Esper و دیگر مقامات سخنرانی روز جمعه مجازی مراسم به دلیل Gilday همچنان در قرنطینه در خانه اش پس از تماس در اوایل این ماه با یک عضو خانواده که تست مثبت برای کوروناویروس.

این مراسم در آناپولیس مریلند می آید در یک زمان پر سر و صدا برای نیروی دریایی آن را به عنوان مبارزه با کروناویروس و رهبری بحران است. در روز پنج شنبه مجلس سنا تایید Kenneth Braithwaite سابق آمریکا سفیر ایران در نروژ و یک سال 1984 فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی به عنوان نیروی دریایی ، او در زمان بیش از جیمز مک فرسون برگزار شد که این کار به طور موقت پس از اقدام نیروی دریایی, منشی, Thomas Modly مستعفی این پست تحت فشار در ماه آوریل است. Modly پا بود در زمانی که ریچارد اسپنسر اخراج شد در ماه نوامبر گذشته در اختلاف با کاخ سفید بیش از اقدام انضباطی علیه یک نیروی دریایی مهر و موم.

نیروی دریایی دچار شیوع کروناویروس در دو اعزام کشتی — USS Kidd و یو اس اس تئودور روزولت و یک ناو هواپیمابر بود که کنار در گوام در اواخر ماه مارس با شیوع است که آلوده حداقل 1,100 اعضای خدمه آن. روزولت در این هفته بازگشت به دریا برای آموزش در آماده سازی برای از سرگیری وظایف خود در اقیانوس آرام. نتایج گسترده تر نیروی دریایی تحقیق چگونه روزولت افسران و نیروی دریایی زنجیره ای از فرمان به کار گرفته شیوع کروناویروس ها به دلیل به زودی.

تصمیم به زنده آکادمی نیروی دریایی مراسم فارغ التحصیلی نشان دهنده نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. آن می ایستد در مقابل نیروی هوایی برگزار کوچک-پشت زنده مراسم فارغ التحصیلی در کلرادو اسپرینگز کلرادو در مارس 18. این مراسم با حضور معاون رئیس جمهور مایک پنس اما بدون جمعیت زیادی که به طور معمول پر آکادمی فوتبال ورزشگاه.

ارتش برنامه ریزی شده است برای نگه داشتن یک آکادمی نظامی ایالات متحده زندگی می کنند مراسم فارغ التحصیلی در وست پوینت نیویورک در ژوئن 13 با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شروع بلندگو. رهبران ارتش در دفاع از تصمیم خود برای آوردن دانش آموزان به عقب کرد و گفت که با وجود coronovirus خطر دانش آموزان را مجبور به بازگشت به هر حال به آماده شدن برای آینده وظیفه و تکلیف است. این تصمیم مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان یک حرکت سیاسی به مغلوب ساختن پیشی جستن در مرحله در آکادمی, که در آن او نیست و در عین حال با توجه به فارغ التحصیلی آدرس. اما مقامات ارتش گفت: دانش آموزان باید برای بازگشت نهایی چک پزشکی, تجهیزات و آموزش.

این مراسم برای کلاس 2020 از فارغ التحصیلان از گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا آکادمی انجام شد و عملا در روز چهارشنبه و برجسته از قبل ضبط شده سخنرانی توسط ارتش ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک.

در مجازی روح از روز جمعه آکادمی نیروی دریایی رویداد Milley, chimed در توییتر توجه داشته باشید تشویق به فارغ التحصیلان.

"آیا در دریا در هوا بر روی زمین و یا در سایبر دامنه بین المللی منظور شده است تحت حمله" Milley نوشت. "رهبری خود را به صورت مستقیم نقش مهمی در حفظ قدرت بزرگ صلح و رایگان و باز دریایی عوام."

قبل از سخنان Esper و دیگر مقامات ارشد از آکادمی نیروی دریایی فرار یک سری از ثبت مراسم تجلیل از چندین فعلی و بازنشسته و حرفه ای, ورزشکاران, هنرمندان و دیگران از جمله 99 ساله جورج Shultz سابق وزیر امور خارجه و همچنین به عنوان خواننده و ترانه سرا Jimmy Buffett.

به عنوان بخشی از تلاش خود را برای محافظت از خود از فارغ التحصیلان و دیگران آکادمی نیروی دریایی برگزار شد یک سری از پنج خصوصی, زندگی تحلیف مراسم برای midshipmen ممکن است بین 12 و ممکن است 20. اعضای خانواده و دیگر مهمان مجاز به حضور در. گزیده ای از کسانی که پنج ضبط وقایع نشان داده شده در جمعه آنلاین مراسم است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط رابرت برنز از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب