فضای دریاسالار ؟ خانه قانونگذاران می خواهند صفوف نیروی دریایی برای فضای نیروی

قانونگذاران مجلس امضا کرده اند در پیشنهادی خواستار نظامی ششمین شعبه به اتخاذ نیروی دریایی صفوف و ساختار. اصلا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

قانونگذاران مجلس امضا کرده اند در پیشنهادی خواستار نظامی ششمین شعبه به اتخاذ نیروی دریایی صفوف و ساختار.

اصلاح 2021 دفاع ملی مجوز, قانون پیشنهادی در کنگره دن Crenshaw, R-تگزاس نیاز به فضا مجبور به استفاده از همان سیستم و رتبه بندی ساختار به عنوان استفاده می شود در نیروی دریایی" با توجه به خلاصه ای از متن است. Crenshaw سابق نیروی دریایی مهر و موم پزشکی بازنشسته به عنوان ستوان فرمانده.

جزئیات بعدی: دریایی سپاه آغاز می شود خاموش کردن تمام تانک گردان

خانه تایید پیشنهاد اصلاحات به ☀ قانون در 336-71 رای جمعه; انتظار می رود که این رای در کلی لایحه این هفته است.

"یک دلیل خوب برای استفاده از نیروی دریایی رتبه در فضا زور را بهتر تشخیص [فضا نیروی] از پرسنل نیروی هوایی و پرسنل, نوع مانند [دریایی سپاه] با استفاده از صفوف مختلف از نیروی دریایی" تاد هریسون مدیر هوافضا پروژه امنیت در مرکز استراتژیک و بین المللی مطالعات گفت: در هفته گذشته از طریق توییتر.

هریسون قبلا گفته Military.com که ژنرال جان "جی" ریموند سر از فضا زور گرفتن عنوان "رئیس عملیات فضایی" است که شبیه به نیروی دریایی "رئیس عملیات نیروی دریایی" نقش -- که اشاره جدیدترین شاخه نظامی می تواند به دنبال در نیروی دریایی را قدم به قدم.

یک ساختار فرماندهی نیروی دریایی چین خواهد با استراتژیک شباهت عملیات فضایی باید به قوانین دریا سرهنگ سرهنگ پیتر Garretson سپس معاون مدیر Schriever دانشمندان برنامه ماکسول در پایگاه نیروی هوایی آلاباما در مصاحبه ای گفت: سال گذشته است. او پس از بازنشسته شد.

"در دریایی نظریه نیروی دریایی وجود دارد به منظور ایمن تجارت," او گفت:.

فضا, دامنه, Garretson توضیح تکامل یافته فراتر از قرار دادن تجهیزات در مدار به استخراج اطلاعات و در حال حاضر شامل سریع و رایگان حرکت برای اهداف تجاری بسیار شبیه اقیانوس مسیرهای حمل و نقل. تجاری از فضا خواهد شد و حتی سریع تر با تجار و بازرگانان مانند جف بزوس و Elon Musk که در حال کسب درآمد از دامنه و برنامه ریزی برای ایجاد فضای مستعمرات او گفت:.

"یک بار که اتفاق می افتد, آن شروع به نگاه بسیاری مانند قدرت نیروی دریایی -- تدارکات محل" Garretson گفت: سال گذشته است.

فضا نیروی هنوز به افشای رتبه آن ساختار اما ماه گذشته اعلام کرد چگونه پرسنل خود را سازماندهی خواهد شد به اسکادران سطح.

این سرویس را به کار گیرند با سه اولیه زمینه دستورات: فضا فرماندهی عملیات (SpOC) که به حمایت از فرماندهان مبارز با فضا و نیروی پرسنل و قابلیت های فضا سیستم فرمان (SSC) که به دست آوردن فضا سیستم از صنعت و فضای آموزشی و آمادگی فرمان (تهران STARCOM) خواهد بود که مسئول فضای آموزش حرفه ای با توجه به انتشار اخبار.

در نیروی هوایی, خدمات ستاد تابع اصلی دستورات که تشکیل شده در نزولی از یک شماره نیروی هوایی, بال, گروهی, اسکادران و پرواز است.

با مقایسه این فضا زور را تنها در سه رده های فرماندهی: زمینه دستورات دلتا و اسکادران, مقامات گفت.

دیگر در انتظار فضای زور گیری شامل یکنواخت به روز رسانی نشان و طراحی لوگو. مقامات همچنین تصمیم گیری برای تماس با اعضای آن است.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط: فضا نیروی انتخاب بیش از 2400 سربازان برای پیوستن به این سرویس جدید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب