نکات برتر قایق بادی

قایق موتوری نسبت به سایر قایقها وزن بیشتری دارد و جابهجایی آن تا حدی دشوار میباشد اما دارای مزایای بیشتری است

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قایق موتوری نسبت به سایر قایقها وزن بیشتری دارد و جابهجایی آن تا حدی دشوار میباشد اما دارای مزایای بیشتری است. قایق بادی در ابعاد و اندازه و اشکال مختلف و سریهای مختلف و متفاوت تولید و در بازار عرضه میگردد. قایق مارینر از متریال بسیار قوی تولید شده و با رنگبندی سفید، خاکستری و آبی در سال 2020 تولید میشود که مناسب آبهای عمیق و رودخانههای خروشان است که با ظرفیت های سه نفره و چهار نفره تولید شدهاست. اگر به گران ترین مدل ها نگاه کنید، متوجه خواهید شد که پارچه بیرونی قوی و محکمی دارند. این پارچه بیرونی محفظه بادی داخل را از سوراخ شدن محافظت میکند، بنابراین اگر بخواهید روی سنگ یا اشیاء دیگر خراش دهید، این پارچه است که ضربه را میگیرد و نه محفظه بادی. از این قایق بادی موتوری می توان در آب های آرام , رودخانه ها , سدها , تالاب و غیره استفاده کرد . برخی از این قایق ها در رودخانه و دریاچه و دریا مورد استفاده قرار میگیرند و برخی دیگر در تالاب و سد قابلیت استفاده را دارند. برخی از قایقهای بادی طوری طراحی شدهاند که بتوان آنها را هنگام حمل و نقل از باد خالی کرد و در حجمی کوچک جابجا یا انبار کرد.

این خود باعث ایمنی در قایق رانی می باشد.به همین دلیل قایق های اینتکس دارای تائیدیه گارد ساحلی می باشند.در دو طرف این قایق جهت راحتی بیشتر هنگام استفاده صندلی بادی تعبیه شده است.صندلی ها این قایق از 2 تکه جداگانه تشکیل شده است و حتی از خود قایق نیز جدا می شوند. خارج از جعبه، می توانید اجزای زیر را انتظار داشته باشید: 2 صندلی، یک کیت تعمیر، یک کیف حمل، یک اسکاج و دو پارو آلومینیومی میباشد ، مجموعه کایاک بادی 2 نفره Intex Explorer K2 با حداکثر تحمل وزن 160 کیلوگرم و از جنس وینیل پی وی سی و بدنه مقاوم در برابر سوراخ شدن و سنگین ساخته شده است. Intex Explorer K2 علاوه بر ساختار کم حاشیه، دارای صندلیهای بادی قابل تنظیم با تکیهگاه، اسکله جداشدنی برای مانور بیشتر، پاروهای آلومینیومی و پمپ باد نیز میباشد. از نظر ساختمانی، این واحد از پلی کریلار 33 میل (نوع پی وی سی) با درز جوشی فرکانس بالا ساخته شده و دارای قاب کف بادی می باشد. در این مورد، صندلی های همراه با این واحد از مواد فوم ساخته شده اند که با نایلون بادوام پوشانده شده است.

از مواد خام با کیفیتی ساخته شده است که به درستی جوش داده شده اند و در نتیجه عملکردی بادوام و در عین حال چابک دارند. مدلهای ارزانتر فاقد هرگونه پارچه بیرونی هستند که از آنها محافظت کند و محفظه بادی را در معرض انواع خطرات قرار دهد، اجسام تیز و اشعه ماوراء بنفش دو مورد از آنها هستند. قایق بادی دو نفره دارای طول 185-عرض94- ارتفاع 41 سانتی متر بوده و تحمل وزن 95 کیلوگرم داشته و مناسب برای استفاده دو نفر نوجوان میباشد. برای تهیه و خرید قایق بادی باید به چند نکته توجه داشته باشیم و اطلاعات کافی درباره نوع استفاده از قایق را کاملا مطالعه کرده باشید . قایق سواری یک تفریح سالم و بسیار مفرح میباشد، که طرفداران زیادی دارد. قایق کایاک بادی Intex Challenger K1 این کایاک بادی طراحی کم مشخصاتی دارد و برای یک نفر ایده آل است. اما ما متوجه شدیم، شما فقط می خواهید بهترین قایق بادی اینتکس را با قیمت مناسب خریداری کنید. همچنین می تواند سایر دنده های شما را با توری محموله خود ایمن نگه دارد. فراموش نکنید چون چادرها احتمال دارد در برابر بارشهای شدید باران و برف و یا نم و رطوب زمین قرار بگیرند میبایست بسیار مستحکم باشند.

در کیبل اسکی شما با طناب به برج های موجود در محل پارک متصل خواهید شد، اما در اسکی روی آب به وسیله قایق متصل حرکت می کنید. شما به معنای واقعی کلمه میتوانید انتخاب کنید که چقدر پول میخواهید برای قایق خرج کنید، زیرا مدلهای فوقالعاده ارزانی وجود دارند که قیمت های کمتری دارند. به طور کلی، قایق بادی اینتکس ارزان تر از قایق های پلاستیکی خواهند بود. اگر شما هم قصد خرید قایق بادی دارید، اما با توجه به تنوع مدل ها و قیمت ها با خرید این وسیله با مشکل مواجه شده اید اصلا نگران نباشید. قایق های بادی راه بسیار خوبی برای ورود به قایق سواری با بودجه کم هستند و بر خلاف پوسته های سخت، می توانید محدوده قیمتی را که برای شما مناسب تر است انتخاب کنید. در این رستوران موسیقی به صورت زنده اجرا می شود و یک شخص، با لباس کودکانه، همراه کودک شما مشغول بازی می شود.  This was c reat ed by GSA Conte​nt Gen​er​at᠎or  D᠎emoversi​on!