مسکو جاسوسی محاکمه رهبر سابق دریایی Whelan برای قرار دادن تا

دادگاه در مسکو سابق دریایی ایالات متحده پل Whelan در اتهام جاسوسی تنظیم شده است به این نتیجه دوشنبه پایان داد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 خرداد 1399

دادگاه در مسکو سابق دریایی ایالات متحده پل Whelan در اتهام جاسوسی تنظیم شده است به این نتیجه دوشنبه پایان دادن به یک دادگاه است که تیره و تار روابط با واشنگتن و سوخت حدس و گمان یک زندانی ارز.

وکلا در هر دو طرف برنامه ریزی شده را به خود بسته شدن و استدلال و دادستان برای آنها درخواست صدور حکم.

Whelan, 50, که همچنین دارای ایرلندی و کانادایی و انگلیسی, شهروندی, بازداشت شد در مسکو در ماه دسامبر سال 2018 به اتهام دریافت اسرار دولتی.

او حفظ او در بازدید از روسیه برای شرکت در یک عروسی و قاب شده بود زمانی که او در زمان یک درایو USB از آشنایی تفکر آن شامل عکس تعطیلات. او چهره تا 20 سال در زندان اگر به جرم جاسوسی.

"فقط در یک سیستم, دادگاه تبرئه خواهد, پل بر فقدان شواهد" Whelan برادر دیوید در بیانیه ای گفت: پیش از این جلسه.

"اما ما انتظار محکومیت غیر قانونی و فقط می توانیم امیدوار باشیم که این حکم در سبک پایان برد."

محاکمه آغاز شد که در ماه مارس سال جاری ادامه داد: در پشت درهای بسته در مسکو دادگاه با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس و دیپلماتیک شد.

ایالات متحده را محکوم کرده است Whelan را بازداشت گفت: وجود شواهد کافی به او را نگه دارید.

سفیر آمریکا در روسیه جان سالیوان انتقاد Whelan درمان در بازداشت در ماه گذشته گفت: آن را "غیر قابل تحمل" است که سابق دریایی بود که منع دسترسی به مراقبت های پزشکی شده است و مجاز به صحبت با خانواده.

Whelan بود که رئیس امنیت جهانی در آمریکا خودرو-تامین کننده قطعات در زمان دستگیری در سال گذشته در خواست دادستان و قاضی را از صورت برداشته شود.

او ادعا کرد که شواهد او ارائه شده بود را نادیده گرفته و دادگاه مغرضانه بود در حمایت از دادستان و خدمات امنیتی است.

او با استفاده از اوایل جلسات دادگاه به درخواست تجدید نظر به روزنامه نگاران و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ادعا کرد که او بدرفتاری نه کامل شده ترجمه اسناد و مدارک و به ندرت اجازه دسترسی به وکیل.

در عین حال صحبت کردن پس از یک جلسه هفته گذشته Whelan وکیل ولادیمیر Zherebenkov گفت: دادگاه شده بود "بی طرف" در طول جلسات و وجود داشته است "نقض" از Whelan حقوق.

مقامات روسی را منع روزنامه نگاران و کارکنان سفارت از حضور در جلسات اخیر به دلیل coronavirus بیماری همه گیر.

Zherebenkov گفت: سه دفاع شاهدان موفق به نشان می دهد تا برای یک جلسه هفته گذشته بیش از coronavirus نگرانی گفت: آنها نمی خواهید به بازی "رولت روسی" و خطر زندگی خود را با حضور در.

Whelan مورد مطرح شده حدس و گمان است که ایالات متحده و روسیه می تواند موقعیت خود را برای یک زندانی مبادله احتمالا مربوط روسی خلبان کنستانتین Yaroshenko زندانی در ایالات متحده آمریکا در قاچاق مواد مخدر به اتهام.

امید برای Whelan انتشار در ازای ماریا Butina -- یک زن روسی بازداشت شده در آمریکا در سال 2018 در جاسوسی اتهامات -- نقض شد پس از Butina شد, پرواز به مسکو در ماه اکتبر سال گذشته است.

این مورد را تشدید کرده است زمینه تنش بین آمریکا و روسیه که در تقابل بیش از کرملین را برای حمایت از دولت سوریه و جدایی طلبان در شرق اوکراین است.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب