ارتش باعث می شود تغییرات عمده ای به دانشکده افسری تابستان آموزش و تمرین درست

ارتش ایالات متحده دانشکده افسری فرماندهی دستور داده است که تمام دانشکده افسری تابستان آموزش سنتی برگزار شد که

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 اردیبهشت 1399

ارتش ایالات متحده دانشکده افسری فرماندهی دستور داده است که تمام دانشکده افسری تابستان آموزش سنتی برگزار شد که در Fort Knox, Kentucky خواهد شد به طور قابل توجهی تعدیل شده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

"CST 2020 برنامه ریزی در حال پیشرفت است و تمام اقدامات در حال انجام برای اطمینان از سلامت و ایمنی از دانشجویان ما, کادر و غیر نظامیان" مسلح ، ژنرال جان ایوانز رئیس ارتش دانشکده افسری فرماندهی گفت: در سال های اخیر, ارتش, انتشار اخبار, توصیف تصمیم به برگزاری دانشکده افسری دوره های آموزشی در ناکس در این تابستان.

"وضعیت در مورد این بیماری همه گیر است که هنوز هم در حال تحول است و از آنجا که این برنامه برای CST 2020 تنظیم شده است را بنابراین ما هنوز هم می تواند در دیدار با تمام نیازهای آموزشی اما عدم توانایی در تکمیل آموزش به عنوان ما به طور معمول نمی خواهد مانع هر دانشجوی توانایی به حرکت رو به جلو در ROTC."

مرتبط با: ارتش در دفاع از تصمیم به وست پوینت فارغ التحصیلی

تصمیم می آید حدود دو هفته پس از ارتش آمد و تحت بررسی برای تصمیم خود برای بازگشت حدود 1000 نفر از دانشجویان به آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت برای ژوئن 13 مراسم فارغ التحصیلی که از ویژگی های یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وست پوینت و مقامات ارتش می گویند که دانشجویان مجبور به بازگشت به هر حال برای تکمیل نهایی روش های پزشکی قبل از ورود به این سرویس است که تنها می تواند در وست پوینت.

Army ROTC تولید حدود 70 درصد از افسران ورود به خدمات در هر سال و در دسترس است از طریق نزدیک به 1000 دانشگاه در سراسر کشور است.

هر سال فورت ناکس میزبان اساسی و پیشرفته اردوگاه ها که در معرض دانشجویان به حوزه آموزش و سرباز مهارت. اما در این سال این اردوگاه برگزار خواهد شد در دیگر دانشگاه ها در ترم پاییز با توجه به انتشار.

پیشرفته اردوگاه شکسته خواهد شد تا برخی از وظایف اساسی مانند کمک های اولیه, نقشه خواندن و پوشیدن هسته ای و بیولوژیکی و شیمیایی دنده محافظ خواهد بود تدریس در دانشگاه با توجه به ریچارد پترسون سخنگوی فرماندهی دانشکده افسری.

مهارت های دیگر مانند تمرین های آتش نشانی و جهت یابی دوره های آموزش داده خواهد شد در طول دقیق در خارج از دانشگاه در زمینه آموزش تمرینات در طول پاییز و بهار ترم. این تمرینات برگزار خواهد شد در عمده تاسیسات نظامی خواهد شد و تایید شده توسط هر مربوطه فرمانده تیپ با توجه به انتشار.

دانشجویان که کمیسیون در سال تحصیلی 2021 کامل یک هفته دو دوره است که عبارتند از: رهبری در زمینه ورزش و آموزش و انتخاب جنگجو وظایف مانند زنده نارنجک دست آموزش شب نفوذ دوره و دوستان تیم آتش زندگی ورزش است.

ارشد دانشجویان که به اتمام دیگر راه اندازی مورد نیاز به جز دانشکده افسری تابستان آموزش نمی خواهد نیاز به حضور آموزش در فورت ناکس و کمیسیون در زمان با توجه به انتشار.

توزیع اولیه برنامه اردوگاه را فراهم دانشجویان اضافی در برنامه آموزش در یک محیط پردیس قبل از شروع خود را در ترم پاییز به واجد شرایط آنها را برای دوره های پیشرفته بار از علوم نظامی سطح سوم کلاس های این نسخه اضافه می کند.

اساسی اردوگاه طراحی شده است برای افرادی که می آیند به ROTC بعد در دانشگاه. آن را می آموزد اولیه علوم نظامی-سطح مواد مانند مته و مراسم, رتبه های شناسایی نظامی و آداب و رسوم.

دیگر CST دوره به طور معمول انجام شده از فورت ناکس -- مانند کارآموزی, پرستار تابستان برنامه آموزش نظامی نشان-تولید مدارس و دانشکده افسری نیروهای نظامی رهبر آموزشی --انجام نمی شود در تابستان امسال انتشار متحده است.

"یکی از اصلی ما تمرکز باقی می ماند برای توسعه رهبران با دسترسی به آموزش و آموزش" ایوانز گفت. "این تصمیم به تنظیم و اجرای اردوهای تابستانی اجازه خواهد داد که رهبران به تمرکز بر تنظیم شرایط طوری جنبش و آموزش می تواند انجام شود در یک شیوه ای امن در آینده است."

متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: ROTC دانشجویان در حال حاضر آتش و مانور با زنده مهمات در اردوگاه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب