مرگ و میر بیشتر بدون بهره مندی از مالاریا مواد مخدر در VA Virus مطالعه

مالاریا مواد مخدر به طور گسترده ای تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای درمان کروناویروس جدید نشان داد که هیچ سود در تجزیه و تحلیل استفاده از آن در ایالات متحده جانبازان بیمارستان. وجود دارد بیشتر مرگ و میر در میان کسانی که با توجه هیدروکسی کلروکین در مقابل استاندارد مراقبت از محققان گزارش شده است.

در سراسر کشور مطالعه دقیق آزمایش. اما با 368 بیماران آن را بزرگترین نگاه تا کنون از هیدروکسی کلروکین با یا بدون آنتی بیوتیک آزیترومایسین برای COVID-19 که به کشته شدن بیش از 171,000 مردم که از سه شنبه.

مطالعه نوشته شده در یک سایت آنلاین برای محققان و ارسال شده است به New England Journal of Medicine, اما نشده است بررسی توسط دانشمندان دیگر. کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت و دانشگاه ویرجینیا پرداخت می شود کار می کنند.

محققان با تجزیه و تحلیل سوابق پزشکی از 368 نر جانبازان بستری با تایید عفونت کروناویروس در جانبازان اداره بهداشت و مراکز پزشکی که فوت یا مرخص شد آوریل 11.

حدود 28% که داده شد هیدروکسی کلروکین به علاوه مراقبت معمول درگذشت, در مقابل 11 درصد از کسانی که به گرفتن مراقبت های معمول به تنهایی. حدود 22 درصد از کسانی که این دارو علاوه آزیترومایسین درگذشت بیش از حد, اما تفاوت بین این گروه و مراقبت معمول در نظر گرفته نمی شد به اندازه کافی بزرگ برای رد کردن سایر عوامل است که می تواند تحت تاثیر بقا.

هیدروکسی کلروکین ساخته شده تفاوت در نیاز به یک تنفس ماشین یا.

محققان نیست آهنگ اثرات جانبی, اما نکات اشاره کرد که هیدروکسی کلروکین ممکن است آسیب دیده و ارگان های دیگر. این دارو به مدت طولانی شناخته شده است که به طور بالقوه عوارض جانبی جدی از جمله تغییر ضربان قلب در راه است که می تواند منجر به مرگ ناگهانی.

در اوایل این ماه دانشمندان در برزیل متوقف شد بخشی از یک هیدروکسی کلروکین مطالعه پس از ریتم قلب مشکلات توسعه در یک چهارم از مردم با توجه به بالاتر از دو دوز بودن تست شده است.

بسیاری از پزشکان شده است leery از مواد مخدر است.

در دانشگاه ویسکانسین مدیسون “من فکر می کنم ما همه به جای underwhelmed” در آنچه که دیده می شود در میان بیماران وجود دارد که آن را سعی کردم دکتر گفت: Nasia صفدر مدیر پزشکی کنترل عفونت و پیشگیری است.

بیماران خواسته در مورد آن به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج استفاده از آن “اما در حال حاضر من فکر می کنم که مردم را متوجه ما نمی دانیم که اگر آن کار می کند یا نه” و نیاز به مطالعه بیشتر گفت: صفدر که هیچ نقش و تجزیه و تحلیل.

NIH و دیگران باید بیشتر آزمایش های دقیق در جریان است.

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

این مقاله در نوشته شده بود توسط MARILYNN MARCHIONE از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر