بسیج مریلند سربازان گارد ملی از دست ژوئن حقوق

مریلند گارد ملی نیروهای فعال برای COVID-19 پاسخ و ناآرامی های مدنی رفت و بدون ژوئن حقوق در یک سری از اداری و شکست یک گارد ملی مریلند گفت: پنج شنبه.

گارد رهبری آگاهی از این موضوع و در حال کار برای حل و فصل آن گفت: سروان ، بن هیوز, مریلند سخنگوی گارد. “وجود دارد برخی از تاخیر” در پرداخت در زمان او اضافه شده است.

ادامه مطلب: ما نظامی اعزام به مرز جنوبی دارای یک سال دیگر تمدید شده است

هیوز گفت: سپاه پاسداران در تلاش است برای تعیین “که ممکن است از دست رفته به دلیل مدارک” مربوط به سفارش پسوند و تحت مجوز دولت فدرال و دستورالعمل ها.

وجود دارد هیچ اولیه برآورد که چگونه بسیاری از نیروهای از دست رفته و حقوق هیوز گفت. اما استیون Beynon یک گروهبان با “یک” شرکت ، 1-175 پیاده نظام گفت: او می داند که از 60 تا 70 سربازان در گردان خود را که از دست رفته ژوئن 15 حقوق.

اعضای گارد معمولا دریافت پرداخت 1 و 15 ماه.

“هیچ کس در شرکت پرداخت شده است” برای 15 ژوئن گفت Beynon که همچنین یک خبرنگار Stars & Stripes.

“این تکان دهنده بود که ما نبودند پرداخت می شود,” او گفت:. “وجود نداشت هشدار به آن است.

“ارتش است همه چیز در مورد مراقبت از سربازان” Beynon گفت. “این است که مراقبت از سربازان.”

Guardsmen خود را ترک کرده اند غیر نظامی مشاغل در تمام 50 ایالت به پاسخ در تعداد بی سابقه ای به این کشور برای مبارزه با COVID-19 و به بالا و اجرای قانون محلی که در آن مورد نیاز است. در اوایل ماه ژوئن بیش از 120.000 از مجموع حدود 450,000 از اعضای گارد ملی شده بود فعال تحت ایالتی و فدرال مجوز و خارج از کشور استقرار با توجه به گارد ملی اداره است.

سخنگوی این اداره گفت که غافل از پرداخت مشکلات در مریلند و یا کشورهای دیگر. وجود دارد هیچ پاسخ فوری از دفتر پس از مریلند نگهبان تایید این موضوع پرداخت.

“من فکر نمی کنم کسی احساس می کند بدتر از مردم در زنجیره فرماندهی گارد ملی مریلند گفت:” جان Goheen سخنگوی گارد ملی انجمن ایالات متحده آمریکا

“هر کسی که تا به حال پوشیده یکنواخت احتمالا تجربه پرداخت, مشکل,” او اضافه شده است. “نفرت شما را به شنیدن این.

“این شده است ساده ترین عملیات به اداره” Goheen گفت: با اشاره به سفارشات برای 30 یا 31 روز فعالانه متحده و عنوان 32 فدرال تماس-یو پی اس و منافع مختلف و کمک هزینه مسکن که با آنها آمده است.

در چند میزگرد بحث و گفتگو با خبرنگاران دفاع, دولت, گارد ملی آجودان ژنرال همواره بر اهمیت پرداخت به موقع گارد اعضای فعال در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک میزگرد دوشنبه در آماده سازی برای فصل طوفان نیروی هوایی مسلح ، ژنرال جیمز Eifert های فلوریدا آجودان ژنرال گفت: بسیاری از اعضای گارد فعال در طول همه گیر شده بود گذاشته از خود را غیر نظامی مشاغل و آنها بازدید فعالانه به عنوان “یک فرصت برای آنها برای ادامه ساخت چک.”

پرداخت و مزایای موضوع برای فعال سرباز گارد به سر آمد و در ماه مه زمانی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال اعلام ژوئن 24 “سخت توقف” را به استقرار هزاران نفر از اعضای گارد به نام تا تحت دستور دولت فدرال.

ژوئن 24 مهلت را ترک نیروهای نظامی یک روز خجالتی 90 روز نیاز به واجد شرایط برای طیف وسیعی از بازنشستگی و مزایای آموزش و پرورش.

در مارس 20, بیانیه, Rep. حداکثر رز, D-New York, تزئین گارد ملی ارتش کاپیتان گفت: “پایان دادن به سفارشات یک روز از آخرین مهلت برای سربازان گارد ملی برای دریافت مزایای خود را برای فداکاری قهرمانانه است تعریف heartless.”

در ژوئن 3, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا منظور گسترش استقرار اعضای گارد ملی در ماموریت حمایت از FEMA از طریق Aug. 21.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected].

مرتبط با: DC فعال شدن 400 سرباز گارد ملی برای حفاظت از بناهای تاریخی در واشنگتن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>