گارد نمی تنبیه سربازان که در زمان زانو در تظاهرات

دبیر ارتش به تازگی اذعان کرد که چالشهای عاطفی از اعضای گارد ملی در ناآرامی های مدنی پاسخ ماموریت اما گفت که س

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 خرداد 1399

دبیر ارتش به تازگی اذعان کرد که چالشهای عاطفی از اعضای گارد ملی در ناآرامی های مدنی پاسخ ماموریت اما گفت که سربازان و نیروی هوایی نمی توان اعتراض کرد.

تقریبا 42,700 از اعضای گارد ملی مستقر شده اند بیش از همه ایالات متحده پس از موجی از اعتراضات را شکست پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

جزئیات بعدی: چگونه پنتاگون می تواند کاهش نیروها در آلمان و کدام پایگاه ها ممکن است تحت تاثیر قرار

Guardsmen حمایت از دولت فدرال و دولت در اجرای قانون مواجه شده اند عصبانی جمعیت که اغلب شفاهی و در زمان جسمی سوء استفاده.

اما در مواردی این شهروند سربازان و سربازان نیز تبدیل به جاروب در احساسات از تظاهرات و ابراز همبستگی با کسانی که معترض نژادی و بی عدالتی است.

یک ویدیو یوتیوب ارسال شده توسط تلگراف نشان داد سربازان گارد گرفتن زانو با معترضان در مینه سوتا در تاریخ 1 ژوئن.

"به عنوان یک شهروند مینه سوتا من متاسفم برای از دست دادن جورج فلوید" سرهنگ سرهنگ سام اندروز گفت: جمعیت پس از مصرف یک زانو.

اندروز بعد از معترضان در آغوش گرفت و گفت: "هی ما می تواند شما را بشنود. احترام اموال ما و ما را احترام و 100% حفظ و حفاظت از قانون اساسی و آزادی خود را به مسالمت آمیز جمع آوری و صحبت متمم اول قانون اساسی."

ارتش, منشی, رایان مک کارتی به خبرنگاران صحبت کرد اخیرا در مورد این مسئله و گفت: او را درک چالش های گارد اعضای صورت در چنین پیچیده در کشور است.

"ما نه اجازه داد واقعا به اعتراض در, اما شما می بینید احساسات در کشور," او گفت:. "در بسیاری از موارد معترضان در حال بغل کردن سربازان. ... آن را بسیار پیچیده و زمان دشوار است.

"ما بازتابی از کشور است. ما آمریکایی," او اضافه شده است.

گارد اعضا در مینه سوتا دریافت نمی هر گونه اقدام انضباطی برای گرفتن زانو با تظاهرکنندگان در ژوئن 1, اعتراض استاد Sgt. بلر Heusdens سخنگوی مینه سوتا نگهبان گفت: Military.com.

روز یکشنبه اعضای گارد از 11 متحده شروع به ترک واشنگتن پس از یک هفته زمان نشان داد که اغلب تظاهرکنندگان تخلیه خشم خود را به طور مستقیم در نیروهای گارد ایستاده پشت سپر موانع.

اما روز جمعه یک جوان سرباز با سی گارد ملی دیده می شود در یک Fox News video زمزمه "من هستم و من افتخار می کنم" به عنوان تظاهرکنندگان فریاد شعار.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال ویلیام واکر فرمانده سی گارد به خبرنگاران گفت که اعضای آن را حفظ نظم و انضباط اما اغلب احساس همان احساسات به عنوان اعتراض.

"همه ما در حال صدمه زدن به; ملت را جریحه دار است," او گفت:. "شما می دانید من به برخی از Guardsmen که اعضای خانواده آمد و با انتقاد از آنها. 'آنچه شما انجام می دهند را در اینجا ؟ شما نمی شود؟'"

به عنوان گذشت زمان تظاهرات ها تبدیل شده اند بیشتر صلح آمیز باعث پنتاگون به شماره گیری پشت گارد حضور.

در پس از عمل بررسی خواهد کرد که به دنبال رهبران خود را برای تقویت به اعضای گارد اهمیت ماندن از اعتراضات در حالی که تصدیق کرد که "احساسات در حال اجرا بالا" مک کارتی گفت.

"ما نمی خواهیم به مجازات سربازان ما," او گفت:. "بسیاری از این است که ما در حال رفتن به صحبت کردن با یکدیگر; ما در حال رفتن به بسیار سخت و ناراحت کننده مکالمات. ما در حال رفتن به گوش دادن به هر یک از دیگر و ما می خواهیم فقط به مطمئن شوید که همه درک می کند ما نمی خواهیم به اعتراض کرد."

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط: هزاران نفر از نیروهای گارد جلو و از DC به تظاهرات مسالمت آمیز ادامه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب