مایکروسافت و Nvidia همکاری کرده اند تا به اعلام کمیته مبارزه با سانسور RTX بتا تبدیل خواهد شد در دسترس عموم در 16 مارس.

جدید بتا نشانه اولین بار عمومی قادر خواهد بود به بازی blocky گودال ماسهبازی عنوان با ray tracing فعال می شود. این واقع بینانه نور-تکنولوژی ارائه می دهد Minecraft قابل توجه بصری ارتقا با آب و اشیاء فلزی تبدیل شدن به بازتاب اشیاء در حال حاضر ریخته گری واقعی سایه ها و نور خورشید به طور ناگهانی قابل مشاهده است.

به روز رسانی می آید با چند دیگر از ویژگی های جدید از جمله ویژگی های جدید برای ‘جسمی بر اساس مواد پشتیبانی برای DLSS 2.0 و شش رایگان از پیش ساخته شده RTX جهان برای کشف است که ارائه راهنمایی و الهام بخش برای خلاقیت خود شما.

اگر شما از ویندوز 10 نسخه از Minecraft و مورد نیاز ری ردیابی قادر به سخت افزار شما قادر خواهید بود به پرش به بتا در عرض چند روز. در حال حاضر هر چند خوانده شده در برای جزئیات بیشتر و نگه داشتن چشم در بررسی مورد اعتماد برای آینده ما دست در بررسی از فوتبال RTX.

توضیح داد: آنچه که در ray tracing?

Minecraft RTX تاریخ انتشار – When is میاد بیرون ؟

کنکوری RTX بتا باز به عمومی در 16 مارس سال 2020 است. هر کسی با سخت افزار سازگار و یک کپی از ویندوز 10 Minecraft edition خواهد بود قادر به بازی در مرحله بتا است.

یک مقام رسمی راه اندازی شده است انتظار می رود قبل از پایان سال 2020 است. انتشار رسمی ظاهرا اجازه می دهد تا کسانی که نیاز به یک کارت گرافیک Nvidia RTX کارت گرافیک برای بازدید از انجمن ایجاد شده در Minecraft RTX اگر چه با اثرات پیشرفته نورپردازی خواهد شد البته نه قابل دیدن خواهد بود به کسانی که بدون سخت افزار لازم.

مرتبط: Nvidia آمپر

Minecraft RTX قیمت – چقدر هزینه خواهد داشت ؟

Minecraft RTX خواهد شد و یک به روز رسانی رایگان برای هر کسی که صاحب ویندوز 10 نسخه از بازی گودال ماسهبازی. ویندوز 10 نسخه از Minecraft در حال حاضر هزینه £22.49.

Minecraft RTX مورد نیاز – نحوه فعال کردن RTX

وجود دارد یک زن و شوهر از الزامات مورد نیاز برای بازی Minecraft RTX: اولا, شما نیاز به یک ویندوز 10 نسخه از Minecraft همراه با یک کارت گرافیک Nvidia Geforce RTX کارت گرافیک (از RTX 2060 تا به RTX 2080 Ti).

متاسفانه کسانی که با AMD یا کمتر قدرتمند Nvidia GPU قادر نخواهد بود برای دسترسی به بتا و نه می شود آنها را قادر به دیدن هر انجمن که ایجاد شده از طریق RTX به روز رسانی حداقل برای مدت بتا.

مرتبط: بهترین کارت گرافیک 2020

Minecraft RTX

چه کنکوری RTX?

Minecraft RTX جدید است نسخه بهبود یافته از ویندوز 10 نسخه از Minecraft شامل ray tracing تکنولوژی خیره کننده بصری افزایش از نور و سایه اثرات.

به عنوان Minecraft با بهره گیری از نسخه های پیشرفته تر از ری ردیابی (به نام مسیر ردیابی) در مقایسه با فن آوری های موجود در بازی های دیگر مانند Shadow of the Tomb Raider و بازی Battlefield 5 با جلوه های بصری قابل ملاحظه ای بیشتر قابل توجه قرار داده و فشار بیشتری روی GPU با وجود کنکوری های ساده بافت.

برای مبارزه با این کارت گرافیک Nvidia تضمین کرده این تبدیل خواهد شد یکی از اولین بازی برای حمایت از DLSS 2.0 است که با استفاده از هوش مصنوعی برای افزایش تعداد پیکسل در زمان واقعی اجازه می دهد تا شما را به نمایش بازی در قطعنامه های بالا بدون اینکه قابل تخلیه در کارت گرافیک.

مایکروسافت نیز معرفی کشت های جدید فیزیکی عناصر برای اشیاء. قبلا بلوک تنها متفاوت از لحاظ رنگ و کدورت. در حال حاضر جسمی بر اساس مواد نیز خواص و ویژگی هایی مانند فلزی طبیعی زبری و انتشار این امکان بلوک خاص (مانند گدازه) به تابش نور در حالی که اشیاء فلزی را به نظر می رسد براق است.

در سمت چپ: RTX خاموش است. در سمت راست: RTX روشن

اگر تمام این ویژگی های جدید صدا قریب به اتفاق وجود دارد بدون نیاز به نگرانی به عنوان Nvidia ارائه شده است ابزار های مختلف و راهنماهای برای کمک به شما در تنظیم از جمله جسمی بر اساس مواد guide’, ‘Razzleberries RTX بافت ویترین و برخی از HD بسته منابع. یک “کمیته مبارزه با سانسور جاوا به سنگ تبدیل, راهنمای’ نیز کمک خواهد کرد که شما حمل و نقل هر جهان فوتبال ایجاد شده در نسخه جاوا برای کنکوری RTX بتا.

نیاز به برخی از الهام برای شروع ؟ مایکروسافت داوطلب خدمت سربازی به کمک چندین معروف Minecraft سازندگان به تولید شش از پیش ساخته شده RTX جهان است که شما به اکتشاف. این انجمن شامل پازل و خیره کننده مجموعه ای از قطعات است که امکان استفاده از جدید ray tracing ارتقاء اعم از زیر آب مدینه فاضله به نئون روشن شهر.

اگر شما هیجان زده بتا راه اندازی کمیته مبارزه با سانسور RTX و سوال در مورد به روز رسانی جدید اجازه دهید ما می دانیم پیام ما از طریق @TrustedReviews حساب توییتر.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im