Pensacola تیرانداز رادیکال سال قبل از ترور در حمله به پایگاه نیروی دریایی اف بی آی می گوید

عربستان افسر که انجام یک حمله تروریستی در فلوریدا پایگاه نظامی شروع radicalizing در اوایل سال 2015 -- قبل از

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 اردیبهشت 1399

عربستان افسر که انجام یک حمله تروریستی در فلوریدا پایگاه نظامی شروع radicalizing در اوایل سال 2015 -- قبل از ورود به ایالات متحده برای آموزش در کنار سربازان آمریکایی-اف بی آی مدیر روز دوشنبه گفت:.

اجرای قانون فدرال عوامل قادر به باز کردن دو گوشی متعلق به محمد Alshamrani شش ماه پس از او به ضرب گلوله کشته و سه ملوانان و زخمی شدن هشت نفر دیگر در یک حمله هوایی نیروی دریایی ایستگاه Pensacola. این گوشی نشان داد Alshamrani شروع آغوش تروریستی ایدئولوژی حدود دو سال قبل از او شروع به آموزش در ایالات متحده آمریکا پایگاه های نظامی در سال 2017.

"این یک لحظه مهم در مهم مورد" FBI مدیر کریستوفر Wray گفت: در گرفتن دسترسی به Alshamrani تلفن های. "این مهم است به دلیل آنچه که دسترسی به شواهد این قاتل تلفن اجازه می دهد تا ما را به انجام برای محافظت از مردم آمریکا است."

ادامه مطلب: FBI می یابد و پیوند بین NAS Pensacola, دزد مسلح القاعده

Alshamrani شد های برنامه ها و تاکتیک با اعضای گروه القاعده در شبه جزیره عربستان و یا قدرت نمایی, Wray گفت و هماهنگی با آنها و ارائه آنها را به یک فرصت برای گرفتن اعتبار برای حمله.

وزیر دفاع علامت Esper نشان داد در روز دوشنبه که FBI در ادامه تحقیقات می تواند منجر به روش های جدید برای محافظت از نیروهای کاری بین المللی خدمات اعضا.

"بر اساس FBI یافته و در حال حاضر علاوه بر اجرا اقدامات حفاظتی در این بخش را بیشتر محتاطانه و اقدامات موثر برای حفاظت از مردم ما" Esper در بیانیه ای گفت.

نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی را منع نیروهای خارجی آموزش در ایالات متحده پایگاه از خرید و یا حمل شخصی و سلاح. نظامی بین المللی دانش آموزان نیز چهره جدید بررسی فرآیندها و تنگ تر پایه-دسترسی به قوانین. و تفنگداران دریایی در حال حاضر اجازه می دهد تا خارج از وظیفه پرسنل اجرای قانون به حمل سلاح پنهان در پایه به دلیل حمله.

Wray و دادستان کل ویلیام بر هر دو ناودان اپل پس از این شرکت کاهش یافته است به کمک در باز کردن قفل گوشی های که یک بار متعلق به Alshamrani. آنها برگزار شد اطلاعات کلیدی به بررسی Wray گفت: در مورد Alshamrani تماس و انگیزه.

پس از دسترسی به تلفن Barr گفت: ایالات متحده پس از انجام یک عملیات عملیات در یمن است که در زمان یک عمل از اتریش که یکی از Alshamrani را در خارج از کشور همکاران. بار کاهش یافته است می گویند که آیا این عملیات شامل حملات هوایی و اینکه آیا این عمل کشته شد در حمله.

"من بسیار خوشحال با نتایج حاصل از عملیات بهره برداری و باور آن را بیشتر تخریب قابلیت های القاعده در شبه جزیره عربستان" او گفت:.

اف بی آی تحقیقات به پنساکولا حمله باقی مانده در حال انجام Wray گفت. آژانس نیست شناسایی هر زمان تهدید و یا فعالان در آمریکا بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از گوشی.

Alshamrani کشته شدن سه ملوانان در حمله: پرچمدار جاشوا واتسون و نیروی دریایی Aircrewmen (مکانیکی) 3 کلاس محمد Haitham و کامرون S. والترز. Purple Heart مدال تصویب شد برای آن سه همراه با هشت نفر دیگر زخمی شدند در این حمله.

چندین قهرمانی جوایز نیز تایید شده برای کسانی که در معرض خطر جان خود را در حمله به نجات دیگران.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

جزئیات بعدی: Pensacola قهرمانان: چگونه 2 تفنگداران دریایی و یک مجروح ملوان را نجات داد, زندگی در جرم تیراندازی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن