خانواده های نظامی ساخت تابستانی عدد حرکت را مجبور به پیروی از این قوانین سختگیرانه

حرکت خدمه نظامی و خانواده های آنها در حال حرکت را مجبور به پوشیدن ماسک صورت عمل اجتماعی فاصله و به دنبال دیگر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 اردیبهشت 1399

حرکت خدمه نظامی و خانواده های آنها در حال حرکت را مجبور به پوشیدن ماسک صورت عمل اجتماعی فاصله و به دنبال دیگر coronavirus پیشگیری دستورالعمل در طول فصل اوج برای تغییر دائمی از ایستگاه حرکت می کند این مقامات وزارت دفاع آمریکا روز چهارشنبه گفت.

محرک نیز باید به خانواده نوشته شده تایید است که خدمه نمایش شده اند برای COVID-19 و وسایل لازم با آنها به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبل از شروع بارگیری و یا تخلیه کامیون ها گفت: ریک مارش دفاع شخصی ملک مدیر برنامه.

خدمه را نیز مجبور به استفاده از به عنوان چند پرسنل به عنوان امکان پذیر است برای دریافت کار انجام می شود پاک غالبا لمس سطوح و "به سادگی عمل خوب بهداشت دست" مارش گفت: در سومین کنفرانس تلفنی.

علاوه بر این خانواده های نظامی باید به دنبال دستورالعمل CDC در طول حرکت می کند "برای محافظت از خود و حرکت پرسنل" مارش گفت.

او همچنین تاکید کرد که خانواده ها باید برنامه ریزی مجدد این حرکت اگر آنها ناراحت کننده با چگونه آن را.

مرتبط: در اولین DoD جوایز عظیم $7.2 میلیارد دلار قرارداد به شرکت واحد برای رایانه های شخصی حرکت می کند

"خانواده ها قدرت را به تصمیم می گیرید که وارد اقامتگاه خود را توانمند به سوال حرکت پرسنل بر پایبندی خود را به این [CDC] پروتکل و آنها را توانمند می گویند 'توقف' در هر نقطه" در این روند مارش گفت.

"اگر خانواده ها راحت نیست آنها باید کار را متوقف کند و reschedule حرکت خود را -- دوره" مارش گفت.

نظامی در این سال نقل مکان کرد و در مورد 12,500 خانواده های نظامی تحت استثنا به وزارت دفاع توقف جنبش سفارشات. یکی دیگر از 30000 در خط به حرکت در تابستان امسال مارش گفت.

خانواده های نظامی اغلب شکایت از عدم نظارت برای حرکت می کند و مشکلات در گرفتن غرامت برای کالاهای آسیب دیده. مارش و دیگر مقامات متعهد عملکرد بهتر در این تابستان.

مارش گفت: DoD نماینده خواهد بود در تماس با هر خانواده یا فرد و یا آنلاین به بررسی حرکت می کند.

اگر چیزی اشتباه به نظر می رسد محلی حمل و نقل و زنجیره ای از فرمان "را دریافت کنید درگیر آن حق" مارش گفت.

نیروی هوایی ارشد کارشناسی ارشد Sgt. Jason فرانسه ارشد مشاور برای U. s. Transportation Command گفت که او انتظار می رود روش های جدید را گاهی اوقات دشوار عدد حرکت آسان تر برای خانواده ها.

او گفت که او تا به حال منتقل شده 15 بار در این دوره از کار خود را و اشاره کرد که مسائل مختلف بود "گرفتار برنامه برای سال. من به طور کامل درک تنش و ناکامی" که در هر یک از رایانه های شخصی در حرکت است.

حرکت در این تابستان خواهد بود تحت استثنا به توقف-حرکت سفارشات در طول نظامی که وزیر دفاع علامت Esper شروع به صدور مارس.

در آوریل Esper تمدید توقف-حرکت سفارشات از طریق ژوئن 30, اما او نیز متعهد به بررسی محدودیت بر اساس پیشرفت در مبارزه با کروناویروس.

مارش گفت: حدود 30000 خانواده های نظامی هستند "در صف" برای رایانه های شخصی حرکت می کند. "کسانی هستند خانواده هایی که تایید شده اند و یا مجاز به حرکت می کند اگر شرایط اجازه دهد."

او گفت: تقاضا برای بیشتر استثنا بود و انتظار می رود به طور قابل توجهی و ادامه خواهد داد به پایان این سال است.

مقامات همچنین گفت که کل عدد روند انتظار می رود به منظور بهبود و پرداخت هزینه بیشتر برای پاسخگویی از دست داده و یا آسیب دیده کالا با امضای سه سال $7.2 میلیارد دلار قرارداد با آمریکا رول کردن حامل Group, Inc., بر اساس در نیوآرک نیوجرسی برای مدیریت رایانه های شخصی است.

کن برنان مدیر حصول برای TRANSCOM گفت: زمان عقد قرارداد برای حرکت فاقد مسئوليت و آمریکا رول کردن ارائه بهترین خدمات برای بهترین ارزش" بیش از شش رقبا برای قرارداد.

او گفت: اولین حرکت تحت قرارداد انتظار می رود برای شروع در ماه فوریه 2021.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: Coronavirus بازماندگان ممکن است منع از پیوستن به ارتش ایالات متحده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن