بهترین تاج جعبه مجموعه DIYers

بهترین تاج جعبه مجموعه DIYers - باب ویلا برای پیدا کردن تاج جعبه مجموعه بهترین راه حل مناسب برای پروژه خود نی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 مرداد 1399
بهترین تاج جعبه مجموعه DIYers - باب ویلا

برای پیدا کردن تاج جعبه مجموعه بهترین راه حل مناسب برای پروژه خود نیاز به مشورت خلاصه ما از بالا انتخاب کنید مورد علاقه های شما.

The Best Miter Box Set Options

عکس: depositphotos.com

کسانی که ترجیح می دهند ساخت سریع کاهش قدرت دیدم ممکن است چشم پوشی تاج جعبه اما این ابزار هنوز جایی در قلب نجاری purists که صنایع دستی تر و تمیز قالب ریزی و سازه و پروژه های دیگر با دست. اندازه کوچک از یک تاج جعبه آن را می دهد یک مزیت متمایز بیش از یک قدرت بزرگ تاج را دیدم که میز کار فضایی است که در حق است. این جعبه دارای تخته ایمن در حالی که یک دستی backsaw—به نام به خاطر ویژگی های آن محکم به ستون فقرات کاهش مواد از پیش تعیین شده در زاویه (اغلب فقط 45 درجه و 90 درجه اگر چه برخی از تاج جعبه ارائه اضافی زاویه).

در هنگام انتخاب یک تاج مجموعه جعبه نگاه برای کیفیت backsaw با دوام و جعبه و دقیق زاویه برش ، پیش رو دریافت جزئیات بیشتر در مورد محصولات ما بالا مورد علاقه میدارد!

ما تراکم بالا

caption id="attachment_110469" چین="aligncenter" width="650"]

The Best Miter Box Set Option: Excel Blades Miter Box Set
عکس: amazon.com[/caption]

بهترین کلی: اکسل تیغه های برش جعبه کیت

برای یک دست با برش 45 درجه و 90 درجه زاویه در تابلوهای شما عشق 9.5 اینچ توسط 11.5 اینچ اکسل تیغه های برش جعبه کیت. اکسل تولید جعبه با استفاده از با کیفیت بالا آلومینیوم برای دوام و متنوع backsaw می آید با یک 5 اینچی تیغه های فولادی است که دارای 42 دندان های تیز در هر اینچ است. این backsaw رسیدگی گردد از دوام تولیدات پلی استایرن و آن را ویژگی های یک چاک پیوست (شبیه به یک مته) بنابراین شما می توانید جدا تیغه هنگامی که آن را dulls و نصب تیغه جدید در این دسته است. اکسل تیغه های برش جعبه تنظیم یک انتخاب عالی برای هر دو علاقمندان و اختصاصی دستگاه های خانگی.

The Best Miter Box Set Option: Olson Miter Box Set

عکس: amazon.com

دقیق ترین: ZONA اولسون دیدم

با ZONA اولسون دیدم شما می توانید دقیق کاهش زاویه 45 و 60 و 90 درجه بر روی مواد تا هفت هشتم اینچ ضخامت. شکاف در جعبه تنها .014-اینچ, فقط به اندازه کافی گسترده به جای نازک کربن استیل تیغه اره ای است که ویژگی 42 کوچک دندان در هر اینچ بنابراین زاویه دار کاهش تمیز و دقیق. جعبه اقدامات 11 اینچ و 4 اینچ گسترده و رسیدگی در 13 اینچ دیدم تیغه چوب جلا برای راحتی. این تاج مجموعه جعبه مناسب برای پروژه های که نیاز به دقیق miters در مواد نازک مانند سفارشی-طراحی خانه عروسک یا birdhouses.

The Best Miter Box Set Option: Zona Mini Miter Box Set

عکس: amazon.com

بهترین نور وظیفه: ZONA فوق العاده نازک دیدم

زاویه برش نازک و تخته و رولپلاک یک ضربه محکم و ناگهانی با ZONA فوق العاده نازک دیدم. طراحی شده برای برش مواد تا یک چهارم اینچ ضخامت این تاج جعبه مناسب برای DIYers که نیاز به قطع نوار از چوب روکش یا بالسا. اندازه گیری فقط 4 اینچ عرض و 13 اینچ طولانی, Zona تاج جعبه را می توانید پاک 45 درجه و 90 درجه زاویه کاهش است. این backsaw ویژگی های 32 تیغ تیز دندان در هر اینچ و آن را با یک صاف لمسی دسته چوب که راحت نگه دارید. تاج جعبه ویژگی های یک پخ کانال که دارای رولپلاک و قابل توقف است که امن و امان گسترده تر قطعات از مواد بصورتی پایدار و محکم در برابر طرف جعبه هنگامی که برش.

The Best Miter Box Set Option: GreatNeck Miter Box Set

عکس: amazon.com

بهترین ارزش: GreatNeck میتر جعبه با پشت دیدم

برش دقیق mitered گوشه بدون صرف ثروت در یک دیدم. این GreatNeck میتر جعبه با پشت دیدم ویژگی های 12 اینچ طولانی 4-اینچ جعبه ساخته شده از بالا تاثیر پلی استایرن. این مجموعه همراه با 14 اینچ تقویت شده با کربن-فولاد backsaw با باز گرفتن مسئولیت رسیدگی به. اره ویژگی های 12 دندان در هر اینچ و در علاوه بر این به ساخت 45 درجه و 90 درجه زاویه دار کاهش, کاربر می تواند برش 45 درجه مورب مورب با استفاده از راهنمای در پایان از جعبه.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب