نیروی هوایی اختلافات پنتاگون گزارش می گوید هیچ COVID-19 موارد در فضا نیروی

پنتاگون روز دوشنبه اعلام کرد که به تازگی راه اندازی فضای نیروی خود را به حال اول تعداد انگشت شماری از COVID-1

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 تیر 1399

پنتاگون روز دوشنبه اعلام کرد که به تازگی راه اندازی فضای نیروی خود را به حال اول تعداد انگشت شماری از COVID-19 موارد است. اما نیروی هوایی است که در حال حاضر دعوا که, گزارش, گفت, تعداد باقی مانده صفر است.

در آخرین پنتاگون داده است که منتشر شده و سه بار در هفته مقامات روز دوشنبه گفت که شش فضایی اعضای نیروی حال آزمایش مثبت برای ویروس.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی است که یک جایگزین برای آن جنگ سرد دوران تپانچه

این بخش از نیروی هوایی که نظارت جدیدترین شاخه نظامی گفت که دقیق نیست.

"در این زمان هیچ یک از 88 لباس شخصی اعضای فضا زور باید آزمایش مثبت برای coronavirus" نیروی هوایی گفت: با توجه به Military.com در روز سه شنبه.

"ما در حال کار برای روشن شدن چگونه COVID اعداد مثبت برای بخش نیروی هوایی اعضای پایگاه و واحد های داده شده به ایالات متحده فضایی نیروی خواهد شد و گزارش به ستاد مشترک" این مقام گفت.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه miscommunication رخ داده است. دفتر وزیر دفاع با اشاره به تمام سوالات به نیروی هوایی.

فضای نیرو در حال حاضر تنها 88 عضو دارد. آنها عبارتند از ژنرال جان "جی" ریموند رئیس عملیات فضایی و فضایی آمریکا فرمان; ارشد کارشناسی ارشد Sgt. راجر Towberman های ارشد مشاور فضای زور و فرمان رهبر ارشد از فضای فرمان; و 86 جدید lieutenants که فارغ التحصیل از ایالات متحده و آکادمی نیروی هوایی در ماه آوریل است.

ششم سربازی بود که امضا به وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر. 20, 2019 در حال حاضر عامل با کمک 16,000 نیروی هوایی دقیق به طور موقت از آنچه بود که قبلا به عنوان شناخته شده نیروی هوایی فرماندهی فضایی.

مقامات گفته اند که حدود 6000 نفر از کسانی که به طور موقت پرسنل ارائه خواهد شد این فرصت را به طور رسمی انتقال به فضای نیرو تا پایان سال.

در اوایل این ماه این سرویس گفت که بیش از 8,500 فعال-وظیفه و سربازان داوطلب شده بودند برای انتقال به شعبه دارد.

طبق آخرین آمار و چوب خط COVID موارد همچنان به افزایش نظامی است.

پنتاگون روز دوشنبه گفت: وجود 655 جدید موارد گزارش شده در تمام خدمات آن شاخه شامل گارد ملی اداره کرد.

نیروی دریایی همچنان به رهبری با 3,010 کل موارد. در همین حال ارتش گزارش جدید ترین COVID مثبت اعضای -- 261-در چهار روز span مجموع 2,803 موارد است.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط: کنگره پمپ ترمز در حرکت به تغییر پایگاه های نیروی هوایی به نیروی فضا

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن