شهردار دفاع No-پیشنهاد قرارداد به سابق ژنرال مک کریستال, شرکت

بوستون — Boston شهردار در دفاع از دولت خود تصمیم به جایزه 1 میلیون دلار بدون پیشنهاد قرارداد به بازنشسته ارتش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 مرداد 1399

بوستون — Boston شهردار در دفاع از دولت خود تصمیم به جایزه 1 میلیون دلار بدون پیشنهاد قرارداد به بازنشسته ارتش ژنرال استنلی مک کریستال, شرکت مشاوره برای کمک به این شهر coronavirus پاسخ.

دموکراتیک شهردار مارتی والش می گوید WGBH خبری که مک کریستال گروه حفظ شده بود را به یک سبک نظامی با رویکرد هماهنگی و برقراری ارتباط میان شهر سازمان در طول بیماری همه گیر.

اسناد به دست آمده از این ایستگاه های رادیویی نشان می دهد هشت نفر از الکساندریا-شرکت مبتنی بر کار با بوستون, هیچ کدام با بهداشت عمومی تخصص.

والش می گوید که دولت نمی تواند به دنبال سنتی مناقصه عمومی فرایند به دلیل ضرورت.

"این نیست معمولی هیچ پیشنهاد, قرارداد," او گفت: ایستگاه. "این جایی است که ما تا به حال به معنای واقعی کلمه ده روز قبل از coronavirus فقط منفجر شد و بیش از همه است."

والش را اعلام کرد که مک کریستال قرارداد در اواخر ماه مارس, اما این شهر ارائه کرده است چند جزئیات بیشتر در مورد این شرکت کار می کنند.

دولت گفت که این کار به احتمال زیاد خواهد پرداخت توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال همراه با ویروس های دیگر مربوط به هزینه های.

مک کریستال فرماندهی نیروهای ایالات متحده در افغانستان در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما.

بوستون اهدا کرده بود حدود 12 میلیون نفر در اورژانس قرارداد برای آن coronavirus پاسخ از اواسط ماه ژوئن ایستگاه گزارش شده است.

این مقاله از آسوشیتد پرس بود از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن