چه خواهد شد آن را به حرکت 12,000 نیروهای نظامی از آلمان ؟ تعطیلی زمان و مقدار زیادی از پول

اشتوتگارت آلمان -- از بین بردن 12,000 نیروهای نظامی از آلمان به احتمال زیاد به معنای چند پایه تعطیلی و هزینه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

اشتوتگارت آلمان -- از بین بردن 12,000 نیروهای نظامی از آلمان به احتمال زیاد به معنای چند پایه تعطیلی و هزینه میلیاردها دلار برای عملیات است که می تواند شروع در هفته اما در سال برای تکمیل.

این واقعیت موجب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به حرکت برخی از حدود 36,000 نیروهای خارج از کشور قابل توجه هزینه های نظامی, مقامات گفت.

همراه با 5,600 سربازان از رفتن به دیگر پایگاه های خود در اروپا تحت این پیشنهاد و مورد 6400 عنوان صفحه اصلی برنامه ریزان باید تعیین کنید که چگونه به حرکت بیش از هزاران نظامی اعضای خانواده و غیرنظامی کارگران آنها را پیدا کنید مسکن و گسترش وزارت دفاع ظرفیت مدرسه در میان چالش های دیگر است.

آنها همچنین نیاز به ایجاد به طور بالقوه هزینه عملیات جدید مراکز به ایالات متحده اجازه می دهد اروپایی فرماندهی و ستاد به یکپارچه ادامه کار.

وزیر دفاع علامت Esper به خبرنگاران گفت: روز شنبه از پنتاگون که "احتمالا این منطقه بیشتر تحت تاثیر قرار خواهد بود که اشتوتگارت منطقه" که در آن ارتش ایالات متحده شده است پس از شکست نازی ها در جنگ جهانی دوم است.

طرح این پیشنهاد در حال حرکت EUCOM و آن جزء فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده و اروپا از اشتوتگارت به مونس بلژیک به کار در کنار ناتو فرماندهی.

ایالات متحده آفریقا فرمان نیز می تواند ترک اشتوتگارت اما هیچ تصمیم گیری شده است در جایی که آن را می خواهم Esper گفت.

EUCOM پچ بازداشتگاه های ایالات متحده آفریقا فرمان را کلی سربازخانه و پادگان ستاد در نزدیکی Boeblingen که در آن 100 میلیون دلار در مدرسه افتتاح مجتمع چند سال پیش همه می تواند خالی.

آمریکا همچنین می تواند بیرون از مناطق روستایی مانند Grafenwoehr, آنسباخ و Vilseck در بایرن. که به احتمال زیاد معنی mothballing سایت و یا تبدیل آنها به آلمانی ها.

برخی از حرکت می تواند آغاز خواهد شد در هفته اما بعید است که این موج اولیه را شامل EUCOM گفت: سروان ، وندی اشنايدر فرمان را سخنگوی.

"بسیاری از برنامه ریزی مورد نیاز است برای HQ حرکت می کند, بنابراین ما یک راه پایین جاده" اسنایدر گفت: در یک ایمیل.

اشتوتگارت خداوند شهردار فریتز کوهن به نام پیشنهاد کاهش نیروهای نظامی "اقدام تنبیهی علیه متحد" که "طرح میتوانست دهه همکاری نزدیک" بین آلمان و آمریکا

اما او و دیگر سیاستمداران آلمانی امیدوار بودیم که این طرح می تواند معکوس شود و پایگاه -- و نیروهای ایالات متحده -- می ماند قرار داده است.

که باقی می ماند یک احتمال با دو حزبی مقاومت به ایده در کنگره و انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده کمتر از 100 روز به دور است. مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب برای ریاست جمهوری جو بایدن بوده است انتقادی از نیروهای نظامی-برش طرح است.

اولین حرکت

مهندسی اسکادران در Spangdahlem پایگاه هوایی می تواند برای اولین بار حرکت می کند.

"در انتظار برنامه ریزی بیشتر و پالایش ما پیش بینی 52 مهندسی عمران اسکادران می تواند حرکت soonest در یک زمان مشخص از آلمان به ایتالیا" گفت: ژنرال Tod Wolters که بر مونس و به عنوان EUCOM رئیس و ناتو عالی متفقین فرمانده.

ایالات متحده نیروهای هوایی در اروپا در روز پنج شنبه گفت: این F-16 اسکادران جنگنده و دیگر عناصر 52 جنگنده بال در Spangdahelm هستند "reposturing به ایتالیا" اما آلمانی پایه باقی خواهد ماند و باز به حمایت از دیگر ماموریت های هوایی.

دو 173rd Airborne Brigade گردان می تواند ترک Grafenwoehr برای ویچنزا ایتالیا "به اتحاد دوباره با پدر و مادر خود ستاد تیپ یک حرکت است که افزایش وحدت فرماندهی" Wolters گفت.

این Vilseck مبتنی بر 2nd سواره نظام را 4,500 سربازان را سر بازگشت به ایالات متحده, او گفت:. خواهد بود که بزرگترین نیروهای نظامی حرکت می کند و به معنی خروج آخرین تیپ-اندازه زمین مبارزه با زور از آلمان است.

"این تلخ از دست دادن" Vilseck شهردار هانس مارتین Schertl گفت. نیروهای ایالات متحده در بایرن کمک نزدیک به 1 میلیارد دلار به اقتصاد است.

Schertl گفت Vilseck نیاز دولت فدرال و دولت حمایت مالی.

"من با تصمیم" Schertl گفت. "این همیشه گفت: منطقه آموزش در اینجا این است که مانند گوهر تاج ارتش ایالات متحده در اروپا است."

حتی اگر Esper گفت: خروج از Vilseck خواهد بود افست بیشتر چرخش به کشورهای منطقه دریای سیاه برخی از تحلیلگران در مورد سوال پنتاگون طرح است.

این واقعیت به معنای "جلوگیری علیه روسیه کمک ناتو به تقویت اتحاد ... همه در حالی که نگه داشتن چشم و نزدیک در مراقبت و تغذیه از خانواده ما است" Wolters گفت.

اما در زمانی که پنتاگون شده است با تمرکز بر مقابله روسیه با ایجاد نیروی خود را همراه ناتو افزود -- در لهستان و کشورهای بالتیک به عنوان مثال -- طرح پیشنهاد ارسال نیروهای ایالات متحده از جنوب به ایتالیا و غرب به بلژیک.

نظامی در نظر دارد به انباشتگی سه تیپ به اندازه مقر یک دفاع هوایی توپخانه گردان و یک گردان مهندسی به بلژیک از آلمان پنتاگون گفت.

Esper و Wolters نیست نام واحد اما پس از کاهش متمرکز در بایرن به احتمال زیاد اهداف 12th Combat Aviation Brigade و 5 گردان 4 دفاع هوایی توپخانه در آنسباخ و 41 میدان توپخانه تیپ و 18 پلیس نظامی تیپ در Grafenwoehr.

پیر طرح احیا

یک استدلال در برابر این طرح این است که آن را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن منطق که کسانی که سرمایه گذاری نیست به اندازه کافی در دفاع باید با خروج نیروهای ایالات متحده.

ناتو داده ها نشان می دهد که ایتالیا و بلژیک هر دو صرف یک درصد کمتری از تولید ناخالص داخلی در دفاع ملی از آلمان است.

جنبه های این طرح نیز رد شده در گذشته است.

در سال 2013 ارتش ایالات متحده و اروپا کنار گذاشته یک پیشنهاد برای حرکت نیروهای نظامی از آلمان به ایتالیا با این استدلال که واحد در آلمان مورد نیاز آموزش در محدوده Grafenwoehr. کمبود فضای آموزش در ایتالیا شده است یک مشکل دیرینه برای ارتش است.

USAREUR کاهش یافته است به دولت که پایگاه می تواند و یا چرا حرکت گردان در حال حاضر حس می کند گفت که "وجود دارد برنامه ریزی و هماهنگی است که باید انجام شود به منظور توسعه این مفهوم به یک طرح عملی."

این طرح کاهش مدت زمان حضور نظامی آمریکا در نزدیکی Grafenwoehr در بایرن جایی که ارتش با صرف میلیاردها دلار در پایگاه های خود در طول سال.

Grafenwoehr شهردار ادگار Knobloch تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در این طرح تاثیر. حداقل او گفت: ارتش را در زمینه آموزش "را ادامه خواهد داد وجود دارد."

"با این وجود آن را غم انگیز است به شنیدن این که آمریکا حذف خواهد شد برخی از نیروهای خود را" پس از بیش از 70 سال از ارتش با حضور در شهر Knobloch گفت. "این امر می تواند شرم آور برای آینده افغانستان را ترک کنند. بزرگ وجود دارد وفاداری از آلمانی ها نسبت به آمریکایی ها در اینجا."

ستاره و راه راه با خبرنگار امانوئل جانسون کمک به این داستان.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن