تفنگداران دریایی استخدام Falconer برای خنثی کردن مرغ دریایی است که در حال متوحش کننده, استخدام در بوت کمپ

دریایی استخدام آموزش در سواحل شرق ممکن است مجبور به مقابله با مزاحم شن و ماسه کک اما کسانی که در سواحل غرب رو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 اردیبهشت 1399

دریایی استخدام آموزش در سواحل شرق ممکن است مجبور به مقابله با مزاحم شن و ماسه کک اما کسانی که در سواحل غرب روبرو هستند برابر بزرگتر آفات: تهاجمی مرغ دریایی.

Marine Corps Recruit Depot San Diego تبدیل شده به یک مستقر در کالیفرنیا شکار با شاهین خدمات به تعقیب دور غربی مرغان تداخل با فضاهای آموزشی در بوت کمپ.

"این مرغان با دخالت آزاد آموزش دوره های مانع [و] اعتماد به نفس دوره و باعث آسیب به اتصالات الکتریکی در پانل های خورشیدی و گچ در تاریخی امکانات" سروان. مارتین هریس سخنگوی در آموزش انبار گفت. "در طول تودرتو فصل آوریل-ژوئیه تبدیل شدن آنها به تهاجمی و می تواند حمله پرسنل و بازدید کنندگان داخل انبار."

مرتبط با: تفنگداران دریایی می خواهید یک مطالعه علمی در هزینه اثرات Co-Ed بوت کمپ

در یک تماس برای خدمات پست شده توسط نیروی دریایی گروه در ماه گذشته تفنگداران دریایی گفت: آنها می خواستند یک پیمانکار به "ارائه شکار با شاهین خدمات به انجام متوحش کننده, فعالیت های در اطراف جذب مناطق آموزش و استخدام سالن ظروف سرباز یا مسافر."

آدم چاوز که صاحب آدم شکار با شاهین, خدمات, گفت, متوحش کننده, seagulls دقیقا همان چیزی است خود را هریس hawks انجام خواهد شد. آدم شکار با شاهین خدمات امن پنج سال $127,440 قرارداد به صرف چند هفته در سال پایه به فشار مرغان بازگشت به جزایر دور از ساحل.

"ما با استفاده از درنده یا طعمه ارتباطی که ایجاد شده است برای میلیون ها سال" چاوز گفت.

او و تیم خود را صرف 30 روز مستقیم در Marine Corps Recruit Depot San Diego, و پس از آن کمی بیش از سه هفته به عنوان مورد نیاز در طول بقیه سال. این falconers' هریس hawks بزرگ رپتور پرندگان است که به طور معمول زندگی در کویر و مناطق آموزش دیده برای گرفتن جعلی مرغ دریایی کشیده شده توسط یک ماشین کنترل از راه دور.

"آنها از عجایب زمانی که آنها آن را ببینید" چاوز گفت: از مرغ دریایی.

این اولین بار نیست آدم شکار با شاهین خدمات مشغول به کار در یک پایگاه نظامی. چاوز گفت: نیازهای مشترک در کالیفرنیا جایی که او نیز تعقیب کردن پرندگان تودرتو در ماهواره در فورت ایروین در سن برناردینو کانتی و کلاغ wreaking ویران در سپاه تفنگداران دریایی هوایی و زمینی مبارزه با مرکز در توئنتی ناین پالمز.

چاوز گفت: "مرغ دریایی در حال ایجاد یک محیط ناسالم برای استخدام در سن دیگو.

"آنها در آینده و تودرتو آنها [می شود] استخدام و آنها مدفوع در محل" او گفت:.

هریس گفت: هیچ استخدام مجروح شده اند و توسط پرندگان به طور مستقیم اما مدفوع ایجاد مسائل ایمنی در گردشگاهها حقه و دیگر جمع آوری لکه های برای تقریبا 18,000 کارآموزان و 90000 بازدید کننده که به پایه سالانه است.

چاوز و تیم او رفتن بر روی پشت بام ها در انبار به تمیز کردن لانه و دیگر فاجعه به مرغان باعث. آنها سعی کنید به کار در اطراف مته مربيان قصد دارد به طوری که آنها نمی تداخل با هر آموزش او اضافه شده است.

نیروی دریایی بخش درخواست برای شکار با شاهین خدمات می دهد OK به صورت گلوله های اسلحه را در برابر seagulls. چاوز گفت که گاهی لازم در هنگام برخورد با یک به خصوص پرنده های خشونت آمیز اما آنها را به اجتناب از آن است.

"آن را مورد آزار و اذیت," او گفت. "این در مورد بیرون رفتن و کشتن مسائل است."

سپاه تفنگداران دریایی استفاده کرده است "مختلف فعال و غیر فعال بازدارنده" به خلاص شدن از شر مرغ دریایی بیش از چهار سال گذشته هریس گفت: به شامل شکار با شاهین

"ما به دقت دنبال خدمات شیلات و حیات وحش ارشاد به طور مستمر کارکنان غیر کشنده آزار و اذیت اقدامات برای جلوگیری غربی Seagulls," او گفت:.

امید است که برای گرفتن مرغ دریایی به نقل مکان به جزیره کاتالینا غربی آموزش پایه. از آنجا که مرغان شده اند تودرتو در استخدام انبار هر چند ممکن است اثبات آن دشوار است برای آنها را به دور ماندن.

"اگر آنها شده ایم و آینده را برای سال های سال است که بدیهی است که برای رفتن به یک سخت تر از جای خود به حرکت آنها را به عنوان مخالف به یک سایت جدید" چاوز گفت. "ما ممکن است بیشتر از یک مبارزه در دست ما در مکان هایی مانند این."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: Birdcalls و شب با حرکات: سربازان در اقیانوس آرام قطار به مبارزه در جنگل

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب