پنتاگون ممنوعیت مؤتلفه پرچم در پایگاه های نظامی بدون ذکر آن را با نام

پس از دو سرویس و یک تعداد انگشت شماری از فرماندهان خود را ایجاد سیاست های منع مؤتلفه پرچم در تاسیسات نظامی جد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399

پس از دو سرویس و یک تعداد انگشت شماری از فرماندهان خود را ایجاد سیاست های منع مؤتلفه پرچم در تاسیسات نظامی جدید پنتاگون یادداشت در حال حاضر بلوک های صفحه نمایش خود را در وزارت دفاع پایگاه در سراسر جهان است.

وزیر دفاع علامت Esper روز جمعه امضا یک سیاست مشخص کردن پرچم که پاک هستند را نمایش داده و علنا در تاسیسات نظامی. این مؤتلفه پرچم است نه در لیست کسانی که پاک به پرواز.

"با این تغییر در سیاست ما بیشتر خواهد شد بهبود روحیه انسجام و آمادگی این نیرو در دفاع از ملت بزرگ ما," Esper نوشت.

جزئیات بعدی: آتش سوزی در Bonhomme ریچارد در حال حاضر نیروی دریایی می گوید:

رهبران نظامی شده اند فشار دادن Esper برای قرار دادن در محل وزارت دفاع-شبکه ممنوعیت مؤتلفه پرچم آسوشیتد پرس روز جمعه گزارش داد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت همه آمریکایی ها حق پرواز پرچم به همین دلیل است که سیاست نیست ذکر مؤتلفه پرچم با نام AP گزارش شده است.

یکی گفت: با توجه به خروجی که راهحل این است که یک راه خلاق به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در یک شیوه ای است که ممکن است جمع آوری رئیس جمهور ire. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفته او را به بلوک تلاش های ارتش برای تغییر نام پایگاه های که به افتخار رهبران مؤتلفه.

پرچم نمادهای قدرتمند به خصوص برای نظامی جامعه Esper نوشت: در جدید راهنمایی.

"ما باید همیشه تمرکز بر روی چه یکپارچه ما: ما سوگند سوگند به قانون اساسی و مشترک ما وظیفه دفاع از ملت" او نوشت. "من متعهد به فیلدینگ قدرتمند ترین نیروی نظامی جهان شناخته شده است با تقویت اوراق قرضه از ما با ارزش ترین منابع -- مردم ما است.

"پرچم ما پرواز باید منطبق با نظامی ضرورت از نظم و انضباط" Esper افزود: "درمان همه مردم ما با عزت و احترام و نفی تفرقه و نمادها است."

در علاوه بر این به پرچم ایالات متحده کسانی که پاک نمایش داده می شود در تاسیسات نظامی عبارتند از:

  • پرچم آمریکا سرزمین و واشنگتن, d. C.;
  • خدمات نظامی پرچم;
  • به طور کلی و یا پرچم افسر پرچم;
  • Presidentially منصوب یا سنا-تایید غیر نظامی و پرچم;
  • ارشد اجرایی خدمات نظامی و گروه های خاص صوتی و پرچم;
  • زندانی از جنگ/گم شده در عمل پرچم;
  • پرچم کشورهای دیگر که ایالات متحده یک متحد و یا شریک و یا به صورت رسمی پروتکل اهداف;
  • پرچم سازمان است که در آن ایالات متحده است یک عضو مانند ناتو;
  • تشریفاتی فرماندهی واحد و یا شعبه پرچم یا guidons.

هدایت امر در هر نمایش عمومی و یا تصویر از یک پرچم با خدمات اعضا یا وزارت دفاع غیرنظامی در محل کار و یا مشترک-دسترسی به مناطق یادداشت متحده است. که شامل در ساختمان نیروی دریایی, کشتی, هواپیما, خودروهای دولتی سوله breakrooms دستشویی باز-خلیج سربازخانه schoolhouses و خارج از هر گونه دولت-اداره مسکن.

غیر مجاز پرچم اجازه خواهد داشت در برخی از مناطق از جمله در موزه نمایشگاه قبر سایت و در دولت صادر پلاک. می سی سی پی امور خارجه پرچم برجسته مؤتلفه آرم برای بیش از 125 سال اما قانونگذاران وجود دارد به تازگی رای به آن را تغییر دهید.

Esper جدید ارشاد از نزدیک دنبال قوانین بالا دریایی به طور کلی به محل قرار در ماه ژوئن.

دریایی سپاه برای اولین بار بود خدمات به ممنوعیت مؤتلفه پرچم و نیروی دریایی اعلام کرد در ماه گذشته است که این امر نیز در حال حرکت به سمت ممنوعیت مشابه.

دریایی فرمانده ژنرال دیوید برگر گفت: Military.com در ماه مارس که سپاه به عنوان یک مبارزه سازمان نمی توانیم هر گونه ضعف در اعتماد یا واحد انسجام.

"چیزهایی که ما را تقسیم خوب نیست" برگر گفت.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط:از سپر تابلوچسبها به T-پیراهن مؤتلفه پرچم در حال حاضر به طور رسمی خارج از محدوده برای تفنگداران دریایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب