10 رنگ رنگ برنامه های هر DIYer باید بدانید در مورد

10 رنگ رنگ برنامه گزینه های هر DIYer باید بدانید - باب ویلا به یک رنگ جدید مجازی اجرای آزمون قبل از پرداختن ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399
10 رنگ رنگ برنامه گزینه های هر DIYer باید بدانید - باب ویلا

به یک رنگ جدید مجازی اجرای آزمون قبل از پرداختن به خانه بعدی خود را نقاشی پروژه.

The Paint Color App Option

عکس: depositphotos.com

اگر شما ولع مصرف یک نگاه جدید برای اتاق, تغییر رنگ دیوار ایده آل بالا, تاثیر, کم هزینه گزینه (به خصوص اگر شما گرد و غبار کردن نقاشی خود را لباس و تبادل نظر و کار). انتخاب سایه کامل می تواند یک فرآیند دلهره آور است. هنگامی که شما می توانید آن را به رنگ فروشگاه و ترک خود را با جیب پر شده با نمونه رنگ وجود دارد در حال حاضر یک رنگ رنگ برنامه برای آن! بسیاری از برنامه ها در واقع برای پیدا کردن سایه حق و حتی سفارش رنگ آنلاین آسان تر است.

این که آیا شما می خواهید سعی کنید از سایه و یا به دنبال رنگ کامل ترکیب رنگ رنگ برنامه را اجرا تست شما نیاز به قبل از ارتکاب. در اینجا 10 را امتحان کنید.

The Paint Color App Option: Procrastipainted by Glidden

عکس: play.google.com

1. Procrastipainted توسط Glidden

فرمت: نرم افزار تلفن همراه برای iOS و آندروید

Glidden را رنگ رنگ برنامه باز می شود با یک "طراح نکته" قبل از مصرف شما به ویژگی های اصلی آن که شامل گزینه های به مرور رنگ و پیدا کردن الهام بخش, بازی رنگ و یا یک مسابقه تعاملی. رنگ امتحان کمک می کند تا شما را به انتخاب یک پالت با گزینه داشتن رایگان رنگ نمونه فرستاده شده به خانه خود را به آزمون در فضایی خود را و روشنایی. به عنوان پاداش اضافه شده این برنامه ارائه می دهد پالت با الهام از طراحی های مختلف و سبک اعم از اواسط قرن مدرن به غیرمتعارف به گلم.

نکته: اگر شما به دنبال برای نسخه دسکتاپ سعی کنید Glidden اتاق Visualizer رنگ رنگ برنامه.

The Paint Color App Option: ColorSmart by Behr

عکس: play.google.com

2. ColorSmart توسط Behr

فرمت: نرم افزار تلفن همراه برای iOS و آندروید

Behr را ColorSmart برنامه دارای "طراح هماهنگ ترکیب رنگ" است که شما می توانید پیش نمایش در اتاق صحنه و بیرونی است. برای کمک به شما در پیدا کردن کامل سایه آن اجازه می دهد تا شما را به مطابقت با رنگ از یک آپلود عکس. و یا اگر شما یک رنگ را در ذهن به دادگاه به سادگی اسکن بارکد در پشت یک رنگ Behr swatch یا بروشور. می خواهید برای دریافت یک نظر ؟ ذخیره و به اشتراک گذاری رنگ پروژه های در شبکه های اجتماعی خود را. هنگامی که شما ساخته شده یک تصمیم, رنگ, رنگ برنامه کمک خواهد کرد شما در پیدا کردن خانه انبار فروشگاه نزدیک به شما برای خرید خود را.

The Paint Color App Option: Paint My Place

عکس: play.google.com

3. رنگ جای من

فرمت: نرم افزار تلفن همراه برای اندروید (نسخه iOS به زودی)

به راحتی عکس ها از پروژه خود را برای شروع در رنگ جای من رنگ رنگ برنامه. نه وابسته و هر یک نام تجاری این برنامه اجازه می دهد تا شما را به سعی کنید از رنگ سقف و حصار رنگ از انواع مارک های مختلف. اگر شما به دنبال برای بی رنگ گزینه های نسخه پرداخت می شود ارائه می دهد بیش از 50 ، 000 رنگ انتخاب از 32 برندها از جمله برخی از مورد علاقه ما مانند بنجامین مور Valspar, PPG و Sherwin ویلیامز. انواع رنگ "ابزار" و توانایی تغییر کدورت اجازه می دهد تا به صورت دقیق مجازی تجربه نقاشی. صرفه جویی در ایمیل و به اشتراک گذاری خود را در انتخاب رنگ با دوستان خود طراح داخلی یا یک نقاش محلی و یا رنگ خرده فروش.

The Paint Color App Option: Project Color from The Home Depot

عکس: play.google.com

4. پروژه رنگ از Home Depot

فرمت: نرم افزار تلفن همراه برای iOS و آندروید

یکی از بالاترین امتیاز ارائه The Home Depot, آسان برای استفاده و نقاشی خانه برنامه اجازه می دهد تا شما را به تست کردن رنگ برای فضای داخلی و یا بیرونی پروژه. حرکت را از طریق رنگ محبوب و دریافت پیشنهادات برای سایه بر اساس خلق و خوی شما می خواهید به مجموعه ای در اتاق. مطابقت با رنگ گزینه اجازه می دهد تا شما را به مطابقت با رنگ به اقلام در اطراف شما با آپلود یک عکس از رول دوربین خود را. شما می توانید صرفه جویی در مورد علاقه های شما و یا به اشتراک گذاری آنها را با دوستان. به راحتی منظور انتخاب های خود را با خرید از طریق نرم افزار و یا پیدا کردن یک محل فروشگاه ،

The Paint Color App Option: Color Portfolio by Benjamin Moore

عکس: play.google.com

5. رنگ نمونه کارها توسط Benjamin Moore

فرمت: نرم افزار تلفن همراه برای iOS و آندروید

برای شروع با این رنگ رنگ برنامه ها یک عکس از اتاق و یا خارجی شما می خواهم به رنگ و یا سعی کنید تصویری visualizer که با استفاده از دوربین خود را به نشان می دهد گزینه های رنگ در زمان واقعی است. مجازی فن عرشه اجازه می دهد تا شما را به حرکت از طریق بنجامین مور مجموعه ای از رنگ. اگر شما به دنبال گام به کفش این شرکت خود را ارائه می دهد ColorReader (99 دلار) یا ColorReader Pro ($249) متخصص رنگ درجه تطبیق دستگاه های Datacolor است که می تواند به صورت جداگانه خریداری و همگام سازی با نرم افزار. کاربران می توانند محل ColorReader دستگاه بر روی هر سطح صاف به رنگ اندازه گیری و برنامه نمایش داده خواهد شد سه نزدیکترین رنگ به رنگ منطبق. برای DIYer و یا حرفه ای به دنبال به سرعت و دقت این گزینه های بزرگ.

The Paint Color App Option: Paint Tester

عکس: play.google.com

6. رنگ تستر

فرمت: نرم افزار تلفن همراه برای iOS و آندروید

این برنامه ساده اجازه می دهد تا شما را به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از فضای خود را و آپلود آن را به سرعت و سپس با استفاده از یک سطل رنگ برای تست کردن گزینه های رنگ های مختلف. یک جمع کننده رنگ به شما اجازه می دهد برای مبادله سایه به راحتی و یا با استفاده از رنگ های متعدد در یک بار سعی کنید از یک لهجه دیوار—یک نوار ابزار اجازه می دهد تا شما در قرعه کشی یک خط برای کمک به جلوگیری از خونریزی به مناطق شما نمی خواهید به "رنگ". هنگامی که شما شاد خود را با طراحی یک سبد خرید, آیکون هدایت شما به خارج برای خرید Glidden نام تجاری رنگ و ابزار نقاشی.

The Paint Color App Option: ColorSnap Visualizer by Sherwin-Williams

عکس: play.google.com

7. ColorSnap Visualizer توسط Sherwin-Williams

فرمت: دسکتاپ و موبایل برای iOS و آندروید

آیا شما یک روح و یک خیال یا یک طبیعت? پیدا کردن رنگ مناسب رنگ را با توجه به شخصیت خود را با Sherwin-Williams رنگ ID نرم افزار از ویژگی های است که جفت صفات شخصیتی با هماهنگی پالت رنگ. بازی خود را به یکی از شرح خود را برای پیدا کردن خود را "Color ID" و با انتخاب سایه برای رفتن با آن. یک رنگ را انتخاب کنید از این ابزار و یا شرکت در کتابخانه گسترده ای از سایه برای ایجاد و ذخیره پالت. دیدن یک عکس در Pinterest یک اتاق سایه شما می پرستمش ؟ ضربه محکم و ناگهانی یک عکس و استفاده از این صفحه اصلی برنامه نقاشی برای رنگ مطابقت آن را برای شما به یک موجود تراشه.

The Paint Color App Option: Lowe’s Paint Visualizer

عکس: lowes.paintvisualizer.com

8. لاو رنگ Visualizer

فرمت: دسکتاپ

انتخاب رنگ از Valspar و HGTV Home توسط شروین ویلیامز به تقریبا رنگ اتاق خود را در این تمیز کارآمد رنگ رنگ برنامه. ویژگی های خاص عبارتند از: کارشناس رنگ میدارد سرپرستی مجموعه رنگ مانند "پیچیده هوس" و "متفکر زندگی" و یک فروشگاه از عکس های الهام بخش از جمله زنگ غنی از گیاهان و دیگر شکوه صحنه در فضای باز (هشدار: ممکن است باعث رویاهای تعطیلات گرمسیری).

The Paint Color App Option: PPG’s Paint Color Visualizer

عکس: visualizecolor.com

9. PPG را رنگ رنگ Visualizer

فرمت: دسکتاپ

این رنگ رنگ برنامه اجازه می دهد تا شما را به آزمون از سایه های مختلف با آپلود یک عکس از اتاق خود و یا خارجی و یا با انتخاب از یک فروشگاه بزرگ paintable اتاق های جدا شده را به آسان برای پیدا کردن دسته. فهرست سایه یا مطابقت با رنگ از عکس های خود را به شروع کنید. ذخیره کنید و یا دور بیندازید پالت به راحتی در حالی که کار و به اشتراک گذاری نهایی خود را انتخاب و آپلود خود را ارائه به شبکه های اجتماعی است. اگر یک برنامه دسکتاپ سایت نیز ارائه می دهد یک نسبتا تجربه بدون درز از طریق مرورگر تلفن همراه بر روی تلفن و یا قرص خود را.

The Paint Color App Option: Olympic Wood Stain Visualizer

عکس: projectpro.olympicstains.ca

10. المپیک چوب لکه Visualizer

فرمت: دسکتاپ

از جانبداری و زونا به نرده های عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و مبلمان فضای باز, کامل انتخاب رنگ رنگ می تواند یک چالش. آیا شما به دنبال یک نگاه طبیعی و یا یک اب و هوای خاکستری این رنگ رنگ برنامه می تواند کمک به شما در پیدا کردن حق پایان خود را در فضای چوب پروژه های. راه اندازی ProjectPro ابزار آنلاین از هر مرورگر و یا دستگاه تلفن همراه.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب