این ادویه آجر امشب خود را تغییر دهید و شام (& ناهار) برای همیشه

ما آخرین دستور العمل مسابقه بهترین دستور العمل بازیگران کره دیدم ترا درهم میشکنند سیل ارسالی. (ما آن را دریا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399

ما آخرین دستور العمل مسابقه بهترین دستور العمل بازیگران کره دیدم ترا درهم میشکنند سیل ارسالی. (ما آن را دریافت کنید: شما عاشق کره. بنابراین فراموش کنیم.) ما تست شده (و طعم) آرایه ای از دستور العمل های بازیگران کره—اولین schmeared ذوب browned و می کند.

در میان آنها بودند چاشنی کماج, crumbly گیلاس میله و حتی فقط... بهتر از کره است.

و سپس ما تست آشپزخانه محدودتر هم آن را به دو:

Miso, کارامل, Tarte Tatin مقابل Achiote Roux آجر

سابق برجسته upleveled کارامل , سس که در آن علاوه بر این از قرمز miso تکرار ذاتی savoriness و غنای کره. دومی با استفاده از کره به شکوفه و قفس یا جعبه گذاردن ادویه جات ترشی جات در آشپزخانه پسند roux-بر اساس ادویه آجر.

عکس Ty Mecham
عکس Ty Mecham

از فروشگاه ما

انتخاب بین دو خیره کننده ترش و عمیقا خوش طعم ادویه آجر بود و انتخاب های مورد علاقه ما ابزار آشپزخانه. ما حتی نمی تواند. ما نیاز به کمک—که جایی است که شما جامعه ما در آمد. ما باز رای گیری به شما و آشپزخانه خود را و برنده است:

SAVORTHIS را Achiote Roux آجر

SAVORTHIS خواهد شد دریافت شیرین و کمی پنج دو, چیزی, حسن نیت ارائه میدهد از فروشگاه ما تیم! لطفا مرا در تبریک خود را در بخش نظرات زیر و اقامت برای یک Q&A با برنده مسابقه.

آنچه را که مورد علاقه خود را برای استفاده از ادویه آجر ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات!

مرجان لی سردبیر در Food52. قبل از این مواد غذایی پخته شده صرفا برای عکس. قبل از آن, او مواد غذایی پخته شده تنها برای مشتریان. و قبل از آن, او شات لیزر در نقاشی های دیواری در Herculaneum و تدریس یوگا. هنگامی که او را نوشتن در مورد و یا ساخت مواد غذایی او را به فکر کردن در مورد آن. او میراث شبکه رادیویی نمایش "به معنای خورده" بررسی متقابل تبادل فرهنگی به عنوان فراهم شده توسط مواد غذایی است. شما می توانید به دنبال او در Instagram @meanttobeeaten.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب